Kuidas edasi minna

Arhiivimaterjalidest (sh Saagas olevatest) raskesti aru saadavate sõnade jm välja lugemine
Vasta
Katrin24
Postitusi: 71
Liitunud: Kolmapäev 16. Aprill 2008, 12:41:04
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Kuidas edasi minna

Postitus Postitas Katrin24 »

Ei oska enam kuskilt otsida jälgi naiste kohta. Viimased andmed on viimases revisjonis
http://www.ra.ee/dgs/browser.php?web=sa ... b4b79ff3b3
(vt nr 23 May,Leno Schneider). Vanuseid vaadates, siis ilmselt on nad mehele läinud. Kummaline on ka see, et ei leia neid ka sünnimeetrikast. Kas oskab keegi nõu anda kust edasi otsida.
ElerinS
Postitusi: 109
Liitunud: Teisipäev 09. Mai 2006, 13:14:05
Status: Eemal

Postitus Postitas ElerinS »

otsisin kunagi ühe noormehe jälgi, kelle kohta oli vaid märge et abiellus ja kuuäev oli ka olemas. Ei leidnud ei vanemaid, vendi ega õdesi sammuti puudusid igasugused viited.
Kirjutasin järelepärimise Ajalooarhiivi. Sealt sain ka teada, et antud isik oli sündinud hoopis hoopis mujal, ning ise poleks osanud sealt kunagi otsida.
Niisiis tasub proovida.
Aega läheb aga huupi kuskilt otsida pole ka mõtet. ja võib juhtuda et saab vastuse kiiremini kui oskad oodata.

Tervitades
Elerin
Tiiu Høvik
Postitusi: 96
Liitunud: Kolmapäev 06. Juuni 2007, 09:14:06
Asukoht: Norway
Status: Eemal

Postitus Postitas Tiiu Høvik »

Personalraamat

Saaga EAA.1227.3.14:19


Mai

Saaga EAA.1227.2.1:18

Terv

Tiiu
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Postitus Postitas Kalev Kask »

Mai abiellus Mihkel Talfeldiga (nr.33): Saaga EAA.1227.2.30:31 ja nende pere: Saaga EAA.1227.2.43:310

Soovitan lihtsalt sirvida abielumeetrikat.
Bibilotta
Postitusi: 137
Liitunud: Teisipäev 24. Aprill 2007, 13:19:04
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Bibilotta »

Vahel kannab vilja, kui hetkel tunned end ummikus olevat.... võta ja tegele mõne teise haru uurimisega.... ja kui hiljem naased poolikuks jäänud koha juurde, siis ehk oled juba kogenum ja on ehk tekkinud mõni uus idee ja kõik laabub enesele üllatuseks üsna libedalt :D.
Aga usinasti tuleb jah säilikuid lapata ja vaikselt fantaasial lasta lennata.
Katrin24
Postitusi: 71
Liitunud: Kolmapäev 16. Aprill 2008, 12:41:04
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Katrin24 »

Tänud kõigile nõuande eest. Olen alles algaja uurija ja seetõttu jooksen üsna kergesti ummikusse. Aga nüüd saan jälle edasi minna :)
Vasta

Mine “Arhiivimaterjalidest välja lugemine”