www.geni.com

Arvutiabi
Forsteriana
Postitusi: 32
Liitunud: Pühapäev 15. Juuli 2007, 00:09:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Forsteriana »

Mind huvitaks geni juures selline asi, et kas ma saan oma sugupuu nagu erinevateks puudeks jagada. Mõtlen siis, et kuna tahaks panna nii oma ema-ja isapoolsed sugulased kõik ühte kohta (et endal oleks hea vaadata ja ei peaks erikohtadest neid otsima) ja siis näiteks kui tahavad isapoolsed sugulased oma puud vaadata, siis ei kuvaks neile minu emapoolseid sugulasi (ja ei saadaks neile näiteks minu ema õe sünnipäeva) jne. Et kas selline asi on võimalik niimoodi ühestükis tehes või peangi kõik need eripuud eraldi koostama?
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Assar »

Forsteriana kirjutas:Mind huvitaks geni juures selline asi, et kas ma saan oma sugupuu nagu erinevateks puudeks jagada. Mõtlen siis, et kuna tahaks panna nii oma ema-ja isapoolsed sugulased kõik ühte kohta (et endal oleks hea vaadata ja ei peaks erikohtadest neid otsima) ja siis näiteks kui tahavad isapoolsed sugulased oma puud vaadata, siis ei kuvaks neile minu emapoolseid sugulasi (ja ei saadaks neile näiteks minu ema õe sünnipäeva) jne. Et kas selline asi on võimalik niimoodi ühestükis tehes või peangi kõik need eripuud eraldi koostama?
Ma hoiatan ette, et siin foorumis on väga palju geni fänne, kes hakkavad kohe loenguid pidama, et asja mõtte ongi see, et kõik näeks kõike ja puud oleks kõvasti ahelatega omavahel seotud ja mingit jagamist ei toimuks.

Olen ise ka selle peale mõelnud, et mida annab minu emapoolsetele sugulastele, eriti kui ühised esivanemad asuvad kaugelt väljaspool mälupiire, minu isapoolsete sugulaste jõllamine, kes asuvad kaugel väljaspool mälupiire (st. me mäletame neid vaid spetsiaalse uurimise tulemuse läbi).

aga ma kardan, et selline asi muud moodi reaalne polegi, kui tuleb algusest peale puud eraldi luua ja hoiduda family gruppi kaasamast selliseid lähisugulasi, kes need kaks puud ikkagi kokku võiks siduda. Või veel parem käia ühes puus ühe meiliaadressiga sees ja teises puus teise aadressiga. Siis saad ise kontrollida, kuhu kedagi lased või ei lase.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Mari.Sarv
Postitusi: 800
Liitunud: Esmaspäev 20. November 2006, 15:34:11
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Mari.Sarv »

Jah, Assar, Sul on täiesti õigus. Geni pole eraldi sugupuude pidamiseks kõige mugavam koht.

Aga praktiliselt, kui tahad end oma emast või isast lahti ühendada, ja ema ning isa omavahel lahti ühendada, pead tõenäoliselt olema kas Pro või paluma selleks mõne Pro abi.
Sel juhul säilib kogu andmestik, saad endale siis vastavalt ema või isa alla teisiku teha ja teise iimeili sisestada.

Keegi, ka mitte peregrupi liige ei saa Sinu kaht profiili ilma Su enese nõusolekuta kokku liimida.
Võid ütelda ei kõigile sellesisulistele palvetele, mis Sinu aadressil laekuma hakkavad.

Juhul, kui Sul peaks olema õdesid-vendi või lapsi ja need lubavad end kummaski puus kokku tõsta,
või juhul, kui Su vanemad on Geniga liitunud ja kinnitavad, et nad on abielus või partnerid,
või, kui nad pole liitunud ja kui Su peregrupis leidub isikuid, kes kinnitavad, et nad on, ((selle viimase vastu aitab, kui võtad oma vanemate profiilid oma kolmanda ja neljanda iimeiliaadressiga enda vastutuse alla ja vastad ka nende ühendamissoovidele eitavalt))
siis pole puude lahkuajamisel suurt mõtet.

Tervit, Mari
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Assar »

Mari.Sarv kirjutas:Jah, Assar, Sul on täiesti õigus. Geni pole eraldi sugupuude pidamiseks kõige mugavam koht.

Aga praktiliselt, kui tahad end oma emast või isast lahti ühendada, ja ema ning isa omavahel lahti ühendada, pead tõenäoliselt olema kas Pro või paluma selleks mõne Pro abi.
Sel juhul säilib kogu andmestik, saad endale siis vastavalt ema või isa alla teisiku teha ja teise iimeili sisestada.
Üks mõte siiski tekkis selles suhtes, mida võiks ehk proovida. Kui sa sisestad end uuesti genisse. ja sisestad end nii nagu oleks sa ema vallaslaps ja lisad ka ema vanemad.

Seejärel üritad end varasema mina-isikuga samastada. Ta peaks siis küsima, kes su vanemad on, kas need kes nad sul on, või sinu ema ja unknow. Sina valid viimase variandi. Aga mitte mingil juhul ei tohi ema isikuid samastada. Lihtsalt vali kohe continue ja mine edasi.

Siis peaks sinu varasemas puus su vanemad jääma ilma sinu nimelisest lapsest (see tuleks hiljem uuesti luua).

Nüüd vist peaks samastama sinu ema vanemad varasema puuga, seega sa haagid end emapoolse puu külge tagasi. Nüüd võid sinna julgelt oma isa lisada ja lapsed jne.

Idee järgi peaks selline pettus ka ilma prota läbi minema.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Forsteriana
Postitusi: 32
Liitunud: Pühapäev 15. Juuli 2007, 00:09:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Forsteriana »

Nagu aru saan, siis selle peale programmi loojad mõelnud pole. Ja nagu näha ka pole mingit lihtsat lahendust asjale. Et siis kas pannagi kõik kokku või tekitada nn pettus.
Huvi pärast küsiks siis, et milline programm (mis võimaldaks ka lisaks andmed internetiserveris hoida) võimaldaks sellist jagamist! Kas üldse on selliseid programme?
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

Assar kirjutas: Ma hoiatan ette, et siin foorumis on väga palju geni fänne, kes hakkavad kohe loenguid pidama, et asja mõtte ongi see, et kõik näeks kõike ja puud oleks kõvasti ahelatega omavahel seotud ja mingit jagamist ei toimuks.

Olen ise ka selle peale mõelnud, et mida annab minu emapoolsetele sugulastele, eriti kui ühised esivanemad asuvad kaugelt väljaspool mälupiire, minu isapoolsete sugulaste jõllamine, kes asuvad kaugel väljaspool mälupiire (st. me mäletame neid vaid spetsiaalse uurimise tulemuse läbi).
a) ma ei saa aru, miks peaks ühe asjaga tegema midagi, mille jaoks see pole tehtud? Geni on tehtud selleks, et ühendada ja koostööd teha. Assari määratluses "Geni fännid" on need, kes seda teevad (mittefännid siis ilmselt kasutavad Geni kõigeks muuks). Kui sa tahad teha eraldiseisvaid puid, palun - valik on sinu - on loendamatu arv erinevaid standalone tarkvarasid (http://www.gensoftreviews.com" onclick="window.open(this.href);return false;) ja samuti veebisaite (myheritage.com, http://www.ancestry.com" onclick="window.open(this.href);return false;, http://www.genealogy.com" onclick="window.open(this.href);return false;, http://www.familysearch.org" onclick="window.open(this.href);return false;, ...)

b) Assari arutluse teisest poolest selgub, et maailm jaguneb kaheks - Assari isapoolseteks ja emapoolseteks sugulasteks (ok - on kolmas kategooria, kes ei kuulu kummassegi) ning Assar seega on keskel (naba?) ... aga mis siis juhtub, kui Assari isapoolsetest on keegi abiellunud Assari emapoolsete sugulastega, peale Assari vanemate? mida nemad siis peavad jõllitama? ja hoidku selle eest, et keegi veel sellise siniverelise hobiga peaks tegelema - edasine on Mari arutluses juba kirjeldatud.

c) kui "nad" ei taha jõllitada, siis nad ju ei pea ... või on seal midagi peita?

d) Assari rahustuseks võib öelda, et Geni privaatsusvõimalused on oluliselt kasvanud, nii et on võimalik ennast sinna üsna ära peita - aga mis siis selle mõte on?
Forsteriana
Postitusi: 32
Liitunud: Pühapäev 15. Juuli 2007, 00:09:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Forsteriana »

Ok..olen aru saanud et Geni.com ei võimalda sellist asja. Las ta siis olla!
Kuna mina ikkagi ei saa aru sest mõttest, et ma kutsun isapoolsed sugulased sinna kasutajateks ja ka kutsun emapoolsed..siis mis huvi peaks olema isapoolsel sugulasel saada mingi võõra emapoolse sugulase sünnipäeva teadet omale postkasti. Kas siis peaksin kõik sellised teated ära keelama ja lõppkokkuvõtteks ei tea ikka keegi kellel millal sünnipäev on..ehk siis isapoolsed ei tea isapoolsete omasid ja emapoolseid emapoolseid. Sest ei saa ju keelata ainult ühe poole sünnipäevasid! Seega suht niru!
Eks siis tuleb lihtsalt hakata mõningaid teisi programme uurima.

Ja eks igal inimesel ole ka omad nägemused asjadest. Kes tahabki saada võõra Mari sünnipäeva teadet, aga kes ei taha. Ning kui sugupuus on ca 3000 inimest, siis aja neid oma sugulasi sealt taga, kui näit 2000 on hoopis mingid võõrad! Pole just lahe variant minu meelest.
Ja samas ka selline eraldi sisestamine erinevate e-mailide alt on ka justkui tobe. Mina kes tahaks ehk tervikut näha peaksin siis logima ühe e-maili ja teise e-mailiga sisse ja välja..siis leian et pole jälle mõtet asja programmi sisestada.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

geni privaatsus on suhteliselt kinni keeratud ja keeratakse veelgi. sünnipäevateated tulevad pereringile - s.t. kuni 4. aste. mul on e-maili teavitus endale kinni keeratud - s.t. need teated tulevad geni avalehele - ma küll ei leia selles mingit probleemi, et ma ka oma naise veresugulaste sünnipäevadest tean. mu isapoolsed sugulased mu emapoolsete teateid küll ei saa ...
anu.jarv
Postitusi: 251
Liitunud: Kolmapäev 12. Juuli 2006, 18:03:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas anu.jarv »

Mulle küll ühtegi sünnipäevateavitust ei tule, ei avalehele ega emailile, panin vist kuhugile linnukese, et ei soovi neid. Kas mitte iga profiili juures pole võimalik märkida, et teata tema sünnipäevast?
Ja ausalt öeldes tundub väga tüütu kellegi konkreetset puud uurida, kui see puu vähegi suurem on, siis läheb ta jube laiaks.Olen mõnikord mingite harude ühendamisel proovinud vaadata, mispidi ühendamist sooviv isik mulle sugulane on või antud haruga seotud, aga tavaliselt olen loobunud peale natukest uurimist. Nii et tundub üsna ebatõenäoline, et isapoolsed sugulased emapoolse puu põhjalikult läbi uurivad või vastupidi. Ja elusolevad lähisugulased saab privaatseteks märkida.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Assar »

passer urbanus kirjutas: sünnipäevateated tulevad pereringile - s.t. kuni 4. aste. mul on e-maili teavitus endale kinni keeratud - s.t. need teated tulevad geni avalehele - ma küll ei leia selles mingit probleemi, et ma ka oma naise veresugulaste sünnipäevadest tean. mu isapoolsed sugulased mu emapoolsete teateid küll ei saa ...
No jah! Tore, kui sina probleemi ei näe, kuid arusaamatuks jääb, miks sa siis üldse kirjutad. Tahad oma rahulolu teistega jagada või peaks see kuidagi lohutama neid, kellel on privaatsusprobleemid :?: :?: :?:

... ära solvu, aga kas just sina pead olema see isik, kelle järgi maailm pöörleb. Pole sul probleeme, teistel järelikult ammugi mitte. :?
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Kauri
Postitusi: 189
Liitunud: Kolmapäev 23. Detsember 2009, 15:44:12
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Kauri »

Ma pole küll kõiki asju genis uurinud, aga tekkis üks probleem. Kui on inimene lapsendatud, siis jääb tihtipeale tal ikkagi 2 ema ja 2 isa. Ühed on bioloogilised ja teised tihtipeale need kellega üleskasvanud. Kas kuidagi on, kas genis või mingid muus programmis, võimalik teha kahed vanemad bioloogilised ja kasuvanemad?
hurma.jyrgenson
Postitusi: 124
Liitunud: Teisipäev 12. August 2008, 18:55:08
Asukoht: Kuusalu
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas hurma.jyrgenson »

GenoPro-s on võimalik:

Pilt
Tank puu
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Assar »

Kauri kirjutas:Ma pole küll kõiki asju genis uurinud, aga tekkis üks probleem. Kui on inimene lapsendatud, siis jääb tihtipeale tal ikkagi 2 ema ja 2 isa. Ühed on bioloogilised ja teised tihtipeale need kellega üleskasvanud. Kas kuidagi on, kas genis või mingid muus programmis, võimalik teha kahed vanemad bioloogilised ja kasuvanemad?
Aga alati on selline kõikivõimalusi pakkuv variant nagu "märkused". Kas see sind ei rahulda, see peaks igas programmis olemas olema? Pealegi suguvõsauurimise programmid ongi ülesse ehitatud põhimõttel, et sinna saab sugulasi sisestada. Kui teil on mingi muu huvi, siis äkki rahvastikuprotsesside uurijatel on mingid muud programmid, mis teile paremini sobiksid. Isiklikult nendega kurssis pole.

Aga ühel inimesel võib ka hoopis rohkem kasuvanemaid olla kui kaks. Peale lapsendamise on veel võimalus, et laps sattub lastekodusse (kes siis kasuvanem on), või on olemas tugipere. tugipere võib olla nii neil lastel, kes elavad lastekodus kui ka neil, kel on kasuvanemad kui ka neil kel on oma vanemad täiesti olemas. Tugiperesid võib koguneda mitu jne. jne. ... kui kaugele ja milliseid võimalusi pakkuvaid programme te näha eelistaksite?

... ja mis sa siis teed, kui vanematelt on vanemlikud õigused ära võetud, kas siis pole neil õigust ka sugulusele oma lastega?
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

vrdl. genealoogia vs. geneetika - nagu Assar juba kirjeldas, on genealoogia suguluse uurimine ... siis muidugi dokumentaalse suguluse, geenivaramu ehk mõne aja pärast annab ka faktipõhiseid tulemusi.

aga siit hargneb järgmine küsimus - kui on teada tegelik sugulus, mis erineb dokumentaalsest, mis siis? suht-koht iga uurija, kellega pikemalt rääkinud olen, teab üht või teist sellist lugu ...

aga teisalt taas - ajalugu on dokumentidel (allikail) põhinev distsipliin (vrdl. eelajalugu - dokumendieelne), genealoogia on definitiivselt ajaloo abiteadus, seega peab genealoogia baseeruma dokumentidel ...

mmm ... aga kui nüüd keegi kirja paneb, et see ja too ei ole sootuks dokumentaalse isa laps, vaid hoopis selle laps - siis on dokument olemas ju ...

ahjaa - millaski oli ju üks tõehetke saade, kus üks noormees avalikustas, et tema bioloogiline ja dokumentaalne isa on erinevad - mismoodi tema peaks saama sugupuusse nüüd kirja?
maidu.leever
Postitusi: 676
Liitunud: Kolmapäev 20. Juuli 2005, 12:05:07
Asukoht: Pärnumaa (Läänemaa)
Kontakt:
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas maidu.leever »

Kauri kirjutas:Ma pole küll kõiki asju genis uurinud, aga tekkis üks probleem. Kui on inimene lapsendatud, siis jääb tihtipeale tal ikkagi 2 ema ja 2 isa. Ühed on bioloogilised ja teised tihtipeale need kellega üleskasvanud. Kas kuidagi on, kas genis või mingid muus programmis, võimalik teha kahed vanemad bioloogilised ja kasuvanemad?
Brother's Keeper'is on võimalik.
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Re:

Postitus Postitas janelys »

Kopeerin siia Henn Sarve nõuande geni diskussioonide lehelt. Ei ole ise proovinud:).
Kui sul on olemas oma suguvõsa andmebaas koostatud mõne suguvõsajoonistamise programmiga, siis saad selle "suurema vaevata" Genisse üle tuua. Eelduseks on, et programm, mida siiani kasutasid, oskab GEDCOM-i faili exportida. On piirang kahh - kuni 50000 inimest (nime, profiili) võib olla selles failis

GEDCOM on levinud mitteveelpärisstandard genealoogilise info edastamiseks eri süsteemide vahel.

Kuidas GedCom import toimib.

1. GEDCOMi ei saa importida olemasolevasse puusse. GEDCOM tuleb importida uue puuna ja siis see tasahilju mõne olemasoleva külge mestida (mergeda).

2. Kui alustad GEDCOMi importi, siis logitakse sind genist välja ja sa alustad nö tühjalt lehelt. Koos importimisega tehakse sulle ka uus konto, millega saad siis sisse logida - seega varu endale alternatiivne meiliaadress.

3. Peale importimist kontrolli puu üle, kui läks valesti, kustuta oma imporditud puu maha. Kui sul on mitu puud erinevate GEDCOMi failidena, siis impordi nad eraldi ja mesti (merge) kokku, proovi et failides oleks vähe ülekattumisi, sidumine lihtsam.

4. Viimaseks tee oma "uus konto" pereringis nähtavaks (kutsu ta oma perre) - ja seda vastastikku (uus konto kutsub vana koto oma perre). Siis saad mergeda nagu tavalisi puid. Võid ka lihstalt lisada mõnele isikule uues puus olemasoleva meiliaadressi - siis algab puude mergemine automaatselt

NB! GEDCOM import on keerukas tegevus, see ei ole igaühele vajalik, vaid neile, kes on kogunud juba suure hulga suguvõsaandmeid ja tahvad selle üle tuua. Nõuab see töö korrektsust ja täpsust, et uus seotud puu ei tekitaks segadust ja müra. seepärast panen alles jutu lõppu, kuidas gedcom import käivitada:

mine aadressile http://www.geni.com/gedcom/start" onclick="window.open(this.href);return false;

Henn (ei ole ise veel praktikas proovinud)
[quote/]
[/quote]


Nii jõudsin nüüd niikaugele, et tahtsin importida oma andmed genisse gedcom'i kaudu, kuid viskas ette kirja, et import pole lubatud. Kas pean siis tõesti käsitsi oma puud sisestama hakkama genisse? Seda ma küll ei viitsi ja kogutud andmed ilmselt jäävadki minu arvutisse "istuma" ... :(
Uuritavad perek.nimed
Viru: Balder, Kulp, Terts, Rumberg, Tänavots, Paulmann, Neugast, Paal
Saare: Juhanson, Sai, Saar, Sepp, Tuurmaa, Tuisk, Olop
Pärnu-, Võru- ja Põlva: Palu, Kütt, Mikson, Kaha, Arnim, Kriiver, Vardja
Harju- ja Viljandi: Muru, Loopere
Arvo.Jägel
Postitusi: 939
Liitunud: Laupäev 18. Detsember 2010, 14:20:12
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Arvo.Jägel »

Kas see mitte vaid PRO kontol lubatud ei olnud?
Hallis kirjas jutud on lihtsalt loba, postituse väärtuslik osa on ikka musta värviga :)
NB! Hetkel tunnen huvi Harku Kask'ede vastu!
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas janelys »

Sain siit postitustest aru, et kui loon uue konto genisse teise e-maili aadressiga, siis saan ka pro'ks olemata oma andmeid genisse importida gedcom'iga. Ju ma sain siis sain valesti aru ja pean oma uue konto kustutama...
Uuritavad perek.nimed
Viru: Balder, Kulp, Terts, Rumberg, Tänavots, Paulmann, Neugast, Paal
Saare: Juhanson, Sai, Saar, Sepp, Tuurmaa, Tuisk, Olop
Pärnu-, Võru- ja Põlva: Palu, Kütt, Mikson, Kaha, Arnim, Kriiver, Vardja
Harju- ja Viljandi: Muru, Loopere
Harri.Värs
Postitusi: 268
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 17:34:01
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Harri.Värs »

janelys kirjutas:Sain siit postitustest aru, et kui loon uue konto genisse teise e-maili aadressiga, siis saan ka pro'ks olemata oma andmeid genisse importida gedcom'iga. Ju ma sain siis sain valesti aru ja pean oma uue konto kustutama...
PRO-d saab ju mõnda aega tasuta kasutada?!
Kõik mured ja teated privasse või e-mailile: harri.vars ät gmail.com
Uurin: Vers, Värs, Värsi, Väärsi, Brecher (Kivinurm), Neljas, Kristal, Dubro(v) (Tammeorg), Põld (Saaremaa, Pilguse), Dubrovkin (juudid Tallinnas)
raskar
Postitusi: 40
Liitunud: Pühapäev 08. November 2009, 21:59:11
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas raskar »

Geni's ei toimi (ajutiselt) enam GEDCOM'i importimine.

http://help.geni.com/entries/466636-has ... n-disabled" onclick="window.open(this.href);return false;
Otsitavad perenimed: Abolin, Eichelmann, Grünfeld, Jõgi, Kampus, Karja, Kronk, Lausing, Lillihain, Mattisen, Mei, Nibärk, Nienberg, Niinberg, Retsniko, Seeba, Seebach, Tamm, Tapfer, Tapwer, Uus, Wahher, Woitk
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas janelys »

Tänan viite ja info eest, kuid selle järgi jäävadki mul ilmselt andmed genisse sisestamata, sest käsitsi ma ei viitsi seda teha...
Uuritavad perek.nimed
Viru: Balder, Kulp, Terts, Rumberg, Tänavots, Paulmann, Neugast, Paal
Saare: Juhanson, Sai, Saar, Sepp, Tuurmaa, Tuisk, Olop
Pärnu-, Võru- ja Põlva: Palu, Kütt, Mikson, Kaha, Arnim, Kriiver, Vardja
Harju- ja Viljandi: Muru, Loopere
Mardo Margumets
Postitusi: 694
Liitunud: Reede 26. August 2005, 00:01:08
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Mardo Margumets »

janelys kirjutas:Tänan viite ja info eest, kuid selle järgi jäävadki mul ilmselt andmed genisse sisestamata, sest käsitsi ma ei viitsi seda teha...
Kirjuta Henn Sarvele, tema aitab kindlasti.
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas janelys »

Tänan!
Uuritavad perek.nimed
Viru: Balder, Kulp, Terts, Rumberg, Tänavots, Paulmann, Neugast, Paal
Saare: Juhanson, Sai, Saar, Sepp, Tuurmaa, Tuisk, Olop
Pärnu-, Võru- ja Põlva: Palu, Kütt, Mikson, Kaha, Arnim, Kriiver, Vardja
Harju- ja Viljandi: Muru, Loopere
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”