Otsing leidis 3 vastet

Postitas Valdma
Pühapäev 15. Märts 2009, 09:04:03
Foorum: Arvutiprogrammid
Teema: PhpGedView
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 4649

Tänan nõuannete eest. Katsetan.
Postitas Valdma
Pühapäev 15. Märts 2009, 08:18:03
Foorum: Arvutiprogrammid
Teema: PhpGedView
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 4649

Suur tänu! Jälle targem! :D
Postitas Valdma
Laupäev 14. Märts 2009, 19:56:03
Foorum: Arvutiprogrammid
Teema: PhpGedView
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 4649

PhpGedView

Kas keegi oleks nõus õpetama ühte algajat, kuidas kasutada PhpGedView-i? Laadisin selle omale alla, kuid avada ei oska, sest mingit ikooni kuhugi ei teki. Versioon on 4.2
Tänades Harry :cry:

Mine täiendatud otsinguisse