Nimede eestistamisest
Postitatud: Esmaspäev 15. November 2010, 19:55:11
Üksvahe eelmise Eesti vabariigi ajal oli pop oma saksapärane nimi eestindada.
Nii said Blumbergidest Lillemäed ja Schmetterlingidest Liblikud jne.
Kas keegi oskab ajaloost seletada, kas see käis mingitel aastatel tihedamalt või kuidas keegi tahtis?
Tänud ette kõigile ajaloos targematele.
Kerdi
Nii said Blumbergidest Lillemäed ja Schmetterlingidest Liblikud jne.
Kas keegi oskab ajaloost seletada, kas see käis mingitel aastatel tihedamalt või kuidas keegi tahtis?
Tänud ette kõigile ajaloos targematele.
Kerdi