1. leht 1-st
Sõrmus
Postitatud: Reede 21. Jaanuar 2011, 13:33:01
Postitas osvald
On keegi tegelenud Vastseliina kandi Sõrmustega?
Re: Sõrmus
Postitatud: Laupäev 23. Aprill 2011, 03:49:04
Postitas VirtuaalLiblikas
Kas peate silmas neid Sõrmuseid, kes elavad Külaorus, mäe otsas?
Lugupidamisega,
Marju Zekker
Re: Sõrmus
Postitatud: Esmaspäev 03. Oktoober 2011, 15:09:10
Postitas osvald
Esivanematest Sõrmused olid Vastsellina kanti sisserändajad ja elasid 1900 algul pikemalt Mauri külas. Võib oletada, et järeltulijaid jäi sinna kanti maha. Seega igasugune info oleks tänuväärt, et killukesi kokku koguda.