Eestlased/soomlased Peterburis/Kroonlinnas.
Postitatud: Neljapäev 25. Veebruar 2010, 10:01:02
Tere lgp. kaasfoorumlased!
Kui olete Perekonnaajaloo foorumis juhtumisi tegev üksnes alafoorumiga "Endise Vene tsaaririigi territoorium", võibolla pole Te märganud käesoleva teema pealkirjaga sarnast teemat alafoorumis/rubriigis "Vanad fotod" - kiigake palun ka sinna rubriiki!
Kui leiate, et sooviksite konkreetse vana foto juures paremaid suurendustingimusi, kui on tarvis isikute tuvastamiseks neid praegu esitatust paremini näha saada, andke teada! - saadan soovijale personaalselt faili, milles selle foto suurendusvõimalused on pisut paremad.
Tänan tähelepanu eest ja ootan vastukajasid!
Kui olete Perekonnaajaloo foorumis juhtumisi tegev üksnes alafoorumiga "Endise Vene tsaaririigi territoorium", võibolla pole Te märganud käesoleva teema pealkirjaga sarnast teemat alafoorumis/rubriigis "Vanad fotod" - kiigake palun ka sinna rubriiki!
Kui leiate, et sooviksite konkreetse vana foto juures paremaid suurendustingimusi, kui on tarvis isikute tuvastamiseks neid praegu esitatust paremini näha saada, andke teada! - saadan soovijale personaalselt faili, milles selle foto suurendusvõimalused on pisut paremad.
Tänan tähelepanu eest ja ootan vastukajasid!