1. leht 1-st

Eestlased/soomlased Peterburis/Kroonlinnas.

Postitatud: Neljapäev 25. Veebruar 2010, 10:01:02
Postitas ruheline
Tere lgp. kaasfoorumlased!

Kui olete Perekonnaajaloo foorumis juhtumisi tegev üksnes alafoorumiga "Endise Vene tsaaririigi territoorium", võibolla pole Te märganud käesoleva teema pealkirjaga sarnast teemat alafoorumis/rubriigis "Vanad fotod" - kiigake palun ka sinna rubriiki!
Kui leiate, et sooviksite konkreetse vana foto juures paremaid suurendustingimusi, kui on tarvis isikute tuvastamiseks neid praegu esitatust paremini näha saada, andke teada! - saadan soovijale personaalselt faili, milles selle foto suurendusvõimalused on pisut paremad.

Tänan tähelepanu eest ja ootan vastukajasid!