Hinnovite suguvõsa kokkutulek

Teated suguvõsa kokkutulekute kohta. Pealkirja/teemasse kindlasti kirja panna suguvõsa nimi ning võimalusel ka päritolu kihelkond!
Vasta
olav kutsar
Postitusi: 8
Liitunud: Esmaspäev 04. Mai 2009, 01:05:05
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Hinnovite suguvõsa kokkutulek

Postitus Postitas olav kutsar »

Järvamaalt pärinevate Hinnovite suguvõsa järjekordne kokkutulek toimus 2009.aasta 3. juulil kogunemisega Paide Anna kirikus. Pärast lühikest jumalateenistust avati pidulikult Röamäel, endise Purdi mõisa alal asunud ühel vanemal esiisade asumisalal, sinna paigaldatud mälestuskivi. Järgnes koosviibimine Vana-Veski puhkekohas. Osavõtjaid, nii noori kui vanu, oli 170. Suguvõsa ajaloo kohta on koostatud ka vastav kogumik ning fotoalbum.
Mihkelp
Postitusi: 3
Liitunud: Laupäev 27. Veebruar 2010, 11:14:02
Status: Eemal

Re: Hinnovite suguvõsa kokkutulek

Postitus Postitas Mihkelp »

Tere!
Ma olen oma vanaema Adelaide Indreko (abielludes Pindus) sugupuu uurimisel jõudnud välja selleni, et minu vanaema vanaisa Otto Indreko (sünd 1871) oli abielus Mari Hinnoviga (sünd 1875). Olen leidnud ka Mari Hinnovi õed- vennad ning nende vanemad Jaan Hinnov (sünd 1837) ja Leena Sarv (sünd. 1839). Hinnovite poolse suguvõsa liikmed leidsin rootsi keelsest suguvõsa uurimise kodulehelt (http://search.ancestry.se/cgi-bin/sse.d ... sln=Hinnov" onclick="window.open(this.href);return false;). Kas Teil on täendavad andmeid Mari Hinnovi kohta (näiteks surma aasta jne) ja võib-olla leidub Teil informatsiooni ka Otto Indreko kohta? Hinnovitega suguluse avastasin alles hiljuti ning toimunud kokkutulekutel pole käinud.

Ette tänades
Mihkel Pindus
Uurin:
Pehk- Helme khk
Raidla - Petseri khk
Pindus - Juuru khk
Vasta

Mine “Suguvõsa kokkutulekud”