Reichenbach

Vasta
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Reichenbach

Postitus Postitas Assar »

Uurin suguvõsa Reichenbach.
Kui olete kokku puutunud selle nimega või omate mingit muud informatsiooni oleksin ma väga tänulik.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
kroonstrom
Postitusi: 55
Liitunud: Reede 26. August 2005, 09:56:08
Status: Eemal

Postitus Postitas kroonstrom »

Alfred Reichenbach (Reigna). *1892 Viljandimaal Uuemõisas. Lõpetas 1916 Peterburis Vladimiri sõjakooli lipnike kursuse. Edelarindel 116. jalaväepolguga (29. jalaväediviis). Alamleitnant (1917).
MartV
Postitusi: 169
Liitunud: Neljapäev 13. Juuli 2006, 13:35:07
Status: Eemal

Postitus Postitas MartV »

Minu andmebaasis on Vastsemõisa vallast pärit Reichenbache ning võin huvi korral nende andmed Sulle saata. Onomastika.net väitel on see Eestis ainukordne perekonnanimi (normaliseeritud kujul Reihenbah), aga nagu varasem kogemus näitab, ei saa seda andmebaasi alati 100% usaldada.
Mart Varvas
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re:

Postitus Postitas Assar »

MartV kirjutas:Minu andmebaasis on Vastsemõisa vallast pärit Reichenbache ning võin huvi korral nende andmed Sulle saata. Onomastika.net väitel on see Eestis ainukordne perekonnanimi (normaliseeritud kujul Reihenbah), aga nagu varasem kogemus näitab, ei saa seda andmebaasi alati 100% usaldada.
Mart Varvas
Alles nüüd märkan, et mulle on ka vastatud juba. Loomulikult oleksin andmetest huvitatud. Ega sul juhuslikult Gustav Reichenbachi pole (kahjuks daatumeid praegu ei saa vaadata), kes abiellus vist Maria Eproga. Või Vastemõisa/ Suure-Jaani kanti väljarännanuid?

Suured tänud ka Kronströmile!
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Vasta

Mine “Helme kihelkond”