Suuremahuline sugupuu jagamine MyHeritage's.

Arvutiabi
Vasta
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Suuremahuline sugupuu jagamine MyHeritage's.

Postitus Postitas janelys »

Teatavasti 1.08.2009 muudab MyHeritage mahtu Basic versioonis 500'lt 250'le (inimeste arv projektis). Oletame, et kui mul on 2500 nimega sugupuuprojekt ja tahaks seda internetis selle programmi kaudu üleval hoida. Kas keegi teab, et kas suuremat projekti on võimalik jagada 250'teks tükkideks ja panna eraldi nimed ning siis neid sama kasutajanime all internetis hoida? Ehk ühelt kasutajalt mitu projekti.
Kui võimalik, siis ehk keegi oskab nõu anda?
kristel.parv
Postitusi: 64
Liitunud: Laupäev 10. Jaanuar 2009, 16:33:01
Asukoht: Pärnu
Status: Eemal

Postitus Postitas kristel.parv »

Mul ka sugupuu Myheritage's ning ausõna, nii nõme, et ainult 250 inimest saab nüüd ainult lisada! Täiesti nahaalselt sunnivad inimesi ostma seda programmi :S Aga Teie küsimusele ei oska kahjuks midagi tarka vastuseks kosta :)
Avo.Kiisk
Postitusi: 70
Liitunud: Neljapäev 22. September 2005, 19:16:09
Asukoht: Läänemaa
Status: Eemal

Postitus Postitas Avo.Kiisk »

Kui mul oleks seal konto, ma koliks ilmselt mujale :)
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Postitus Postitas janelys »

Kolisingi mujale, Ahnenblatti. Mõni asi küll vähem, kui MyHeritages, kuid selle eest tasuta ja üleliigseid vidinaid pole.
Uuritavad perek.nimed
Viru: Balder, Kulp, Terts, Rumberg, Tänavots, Paulmann, Neugast, Paal
Saare: Juhanson, Sai, Saar, Sepp, Tuurmaa, Tuisk, Olop
Pärnu-, Võru- ja Põlva: Palu, Kütt, Mikson, Kaha, Arnim, Kriiver, Vardja
Harju- ja Viljandi: Muru, Loopere
kristel.parv
Postitusi: 64
Liitunud: Laupäev 10. Jaanuar 2009, 16:33:01
Asukoht: Pärnu
Status: Eemal

Postitus Postitas kristel.parv »

Pole kuulnudki Ahnenblattist... kas seda saab ka teistega jagada, nagu MyHeritages?
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas passer urbanus »

suht ignorantne küsimus, aga miks te Geni ei kasuta?
mul see uuringute tulemuste salvestamise kõrval muutumas sotsiaalseks võrgustikuks.
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Postitus Postitas Uku.Velbri »

passer urbanus kirjutas:suht ignorantne küsimus, aga miks te Geni ei kasuta?
mul see uuringute tulemuste salvestamise kõrval muutumas sotsiaalseks võrgustikuks.
:D sama siin. Ma ei jõua enam meilikarbist kõiki neid sünnipäeva-, pulmapäeva-, tordisaatmise- ja muid teateid ning õnnitlusi nii kiiresti kustutada, kui neid juurde tekib. Suhtlemiseks ja sugulaste suhtekorralduseks väga bro asi, kuid tõsisemaks andmebaasiks see ei sobi!!
Pahatahtlus- ja lollikindluse mõttes peab kõigem andmebaas olema oma isiklikus arvutis ning ligipääsukindel. Minul on selleks Legacy tasuvaba proge ja olen sellega üpriski häpi :wink: .
http://www.legacyfamilytree.com/
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas passer urbanus »

miks Geni tõsisemaks andmebaasiks ei sobi?
Lolluse ja pahatahtlikkuse ennetamiseks olen määranud niiviisi, et minu lisatud surnud inimeste profiile saan muuta ainult mina. perioodiliselt teen päkupi ka - s.d. laen gedcomi alla.
standalone oma arvuti versiooniga poleks ma kunagi nii kaugele jõudnud, kui nüüd olen - paar olulist linki teiste puudega on pilt suht laiaks läinud.
sügavus ilmselt Eesti keskmine 1700 kesk/lõpp.
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Postitus Postitas Uku.Velbri »

passer urbanus kirjutas:miks Geni tõsisemaks andmebaasiks ei sobi?...
Kohmakas, aeglane, kuvamisvaene, trükkimisvaene, privaatsusvaene. Ei tea, kas mul mingi maania kallal, aga tundub, et üsna kõigi veebipõhistele progedele on mormoonidel (kes sel alal kõvasti higi eritavad) piiramatu ligipääs. Näit. minu arhitektist vanaisa on nende kodulehe andmetel, surmajärgselt, õigesse, st. nende usku mõjutatud - haige ju, aga nii seal kirjas on :shock: :evil: ... :lol:. Legacy on minu jaoks piisavalt paindlik, eri kuvamis- ja trükivalmidust pakkuv lahendus... ja mis põhiline, see on ainult minu arvutis :wink: .
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas passer urbanus »

vat seda mormoonide asja ma ise ka mõtlesin ... äkki ongi nende bisnis?

kus sa seda nende kodulehte leiad, et trikke kontrollida?
anu.mullari
Postitusi: 62
Liitunud: Reede 07. Oktoober 2005, 14:01:10
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas anu.mullari »

passer urbanus kirjutas:miks Geni tõsisemaks andmebaasiks ei sobi?
Lolluse ja pahatahtlikkuse ennetamiseks olen määranud niiviisi, et minu lisatud surnud inimeste profiile saan muuta ainult mina. perioodiliselt teen päkupi ka - s.d. laen gedcomi alla.
Kas oled mõelnud sellele, mida teed siis kui Geni pankrotti läheb(või tekib mõni muu probleem nende andmebaasi kasutamisega)?

Soovitan järgi proovida, mida saadud Gedcomiga teha annab.

Tõmbasin Gedcomi Brother Keeperisse ja tulemusega ei saa kuidagi rahule jääda.

Geni iseenesest on väga hea andmete jagamise programm. Olen isegi unetuid öid selle taga istunud ja saanud elavate sugulaste kohta samapalju lisainfot, kui Saagast ajaloo kohta.

Tervitades,
Anu
Mardo Margumets
Postitusi: 694
Liitunud: Reede 26. August 2005, 00:01:08
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Mardo Margumets »

Uku.Velbri kirjutas: Ei tea, kas mul mingi maania kallal, aga tundub, et üsna kõigi veebipõhistele progedele on mormoonidel (kes sel alal kõvasti higi eritavad) piiramatu ligipääs. Näit. minu arhitektist vanaisa on nende kodulehe andmetel, surmajärgselt, õigesse, st. nende usku mõjutatud - haige ju, aga nii seal kirjas on :shock: :evil: ... :lol:.
Mormoonid on ju kõik meie esivanemad oma usku ümber ristinud.
90-nendate alguses nemad selle tarvis kõik kirikuraamatud ümber pildistasidki. Saagaski on vist osad raamatud nende pildistatud mikrofilmidelt skännitud.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas passer urbanus »

Mardo Margumets kirjutas:
Uku.Velbri kirjutas: Ei tea, kas mul mingi maania kallal, aga tundub, et üsna kõigi veebipõhistele progedele on mormoonidel (kes sel alal kõvasti higi eritavad) piiramatu ligipääs. Näit. minu arhitektist vanaisa on nende kodulehe andmetel, surmajärgselt, õigesse, st. nende usku mõjutatud - haige ju, aga nii seal kirjas on :shock: :evil: ... :lol:.
Mormoonid on ju kõik meie esivanemad oma usku ümber ristinud.
90-nendate alguses nemad selle tarvis kõik kirikuraamatud ümber pildistasidki. Saagaski on vist osad raamatud nende pildistatud mikrofilmidelt skännitud.
vat-vat - mul kuskilt mälutolmu seast ka midagi sellist meenub ...
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Postitus Postitas janelys »

Hakkasin ka kord geni't kasutama, kuid tänu avastusele, et see mormoonide välja töötatud ja tänu oma andmete geniks tegemise esimesele püüdele oma MyHeritage andmetest, vale tegutsemise tulemusena, peaaegu ilma jäin, siis loobusin geni kasutamisest.
Uuritavad perek.nimed
Viru: Balder, Kulp, Terts, Rumberg, Tänavots, Paulmann, Neugast, Paal
Saare: Juhanson, Sai, Saar, Sepp, Tuurmaa, Tuisk, Olop
Pärnu-, Võru- ja Põlva: Palu, Kütt, Mikson, Kaha, Arnim, Kriiver, Vardja
Harju- ja Viljandi: Muru, Loopere
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”