kuidas alustada
Postitatud: Teisipäev 10. Märts 2009, 15:11:03
piinlik küll, aga ammu pole end nii võhikuna tundnud, aga noh- julge pealehakkamine on nagu öeldaksegi... 
tähendab, installisin selle paljukiidetud programmi, eestindasin ja edasi ei oskagi
panen 1. rippmenüüst pildi juurde. hea olekski kui programmiõpetustest võiks niimoodi ülevaateid näha siis läheks õppimine palju lihtsamalt.
esialgne eesmärk on oma pereliikmed kirja panna ja sealt edasi.
palun kas keegi võiks puust ja punaselt öelda, kuidas lisada ennast, abikaasat jne.

tähendab, installisin selle paljukiidetud programmi, eestindasin ja edasi ei oskagi
panen 1. rippmenüüst pildi juurde. hea olekski kui programmiõpetustest võiks niimoodi ülevaateid näha siis läheks õppimine palju lihtsamalt.
esialgne eesmärk on oma pereliikmed kirja panna ja sealt edasi.
palun kas keegi võiks puust ja punaselt öelda, kuidas lisada ennast, abikaasat jne.
