Michelis, Simson, Leppik, Koddil, Räpp

Vasta
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Michelis, Simson, Leppik, Koddil, Räpp

Postitus Postitas Eve. »

Kas keegi on uurinud selliseid perekonnanimesid?
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Postitus Postitas Eve. »

Ma täpsustaks, et milliseid perekondi silmas pean.
Jüri ja Mari Michelis, nende poeg Hans (s.10.01.1878) pärit Kabala kandist
Mart (s.29.12.1857) ja An Simson, nende tütar Maria (s.12.07.1883) pärit Ollepa kandist
Jaan Leppik, tema poeg Mart (26.08.1837) pärit Kärde kandist ning Mardi tütar Alide
Peter Räpp (s.31.03.1843) ja Mari, nende poeg Peter (s.10.03.1877) pärit Vitsjärve kandist
Jaak (s.20.05.1821) ja Mari Koddil, nende tütar Marri (s.31.07.1853) pärit Võisiku kandist
Kas kellegil veel leidub selliseid nimesid?
Viimati muutis Eve., Pühapäev 14. Detsember 2008, 23:32:12, muudetud 2 korda kokku.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Assar »

Leppik´st leidsin praegu.

Jaan Pertmann 1851 - 1897
Ab. 1891 An Leppik *17 IX 1867 (Mart + Wio)
tean vaid ühte tütart
1. Pauline *1893

Kas on kokkulangevusi?
Viimati muutis Assar, Laupäev 20. Detsember 2008, 01:26:12, muudetud 1 kord kokku.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Postitus Postitas Eve. »

Mul leidub vaid Mart, kes vanuse poolest võiks sobida kuid tal hoopis teine naine ja lapsed, seega kahtlen, et tegemist samade inimestega.
Aga eks ma uurin edasi ehk tuleb kusagilt kaugemalt selline nimi välja :D
eleen.mic
Postitusi: 5
Liitunud: Laupäev 13. Detsember 2008, 21:53:12
Status: Eemal

Postitus Postitas eleen.mic »

Tere,

Olen ka Michelis ja tahan ka teada :P Aga ei tea oma suguvõsast veel suurt midagi :(
Vanaisa on Endel Michelis
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Postitus Postitas Eve. »

eleen.mic kirjutas:Tere,

Olen ka Michelis ja tahan ka teada :P Aga ei tea oma suguvõsast veel suurt midagi :(
Vanaisa on Endel Michelis
Tere,

Mul aga oli vanaema Michelis. Praeguseks hetkeks olen juba saanud rohkem informatsiooni.
Aitaks see kui teaksid vanaisa sünniaega ja ka tema vanemate kohta midagi. Mind aitas väga palju selline lehekülg
http://pered.eges-parnu.ee/search.php?a ... search=%3E
Ma ei julge väita, et kõik kuid enamus Michelisi, kes seal on, on minu puuga seotud. Oma vanaema ma küll sealt ei leidnud kuid tema vanaisa on küll seal olemas.
Kui saad rohkem teada, anna teada. Väga huvitav oleks teada saada ka nooremate kohta, kelle kohta Saagas informatsiooni ei leidu :D
MartV
Postitusi: 169
Liitunud: Neljapäev 13. Juuli 2006, 13:35:07
Status: Eemal

Postitus Postitas MartV »

Tere Eve,
Kas oled suutnud Hans Michelise, kelle sünnipaiga kohta Sulle hiljuti vihje saatsin, ülejäänud Micheliste sugupuuga siduda? Asi selles, et olen ka ise selle perekonnaga seotud, ehkki väga kaugelt. Sellesama Vändra sugupuude andmebaasi alusel on Micheliste esiisa Kose Vanaõue Mihkel ning Mihkli isa omakorda Käära Jüri. Mina olen Käära Jüri tütre Eva järeltulija. Vändra andbebaasis Eva küll puudub, aga olen Vändra vanematest meetrikatest leidnud nii tema sünni- kui abielukande (abiellus Leetva Siimu p Tiiduga). Ise pole Micheliseid aktiivselt uurinud, pookisin vaid Vändra lehel olevad andmed oma andmebaasi lisaks ja nii see esialgu jäi. Kui Sul on nende kohta täiendavaid andmeid, siis oleksin huvitatud.

Parimate soovidega,
Mart Varvas
eleen.mic
Postitusi: 5
Liitunud: Laupäev 13. Detsember 2008, 21:53:12
Status: Eemal

Postitus Postitas eleen.mic »

Tean,et vanaisa (Endel vanaisa endel juhani poegvanaisa endel juhani poeg suri 12.03.84.a.sündis 24.aastal11.veebr)abiellus ja andis oma nime vanaema Virvele.Vanaema veel elab aga Tallinna lähistel.Vanaisal oli ka vedi-õdesid.Üks nendes oli Voldemar -oli pärit Türi lähedalt,Mädariku külast,Nõmmaru talust ja siis vist veel üks vend ja kaks õde-Leida ja Iida,peaks praegu elema iida Sindis ja leida Tootsis.VIST oli selle teise venna nimi Arnold.

Kui keegi mulle mingit infot veel jagada oskab,või midagi teab,siis kuulan huviga;)
Viimati muutis eleen.mic, Pühapäev 14. Detsember 2008, 16:19:12, muudetud 2 korda kokku.
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Postitus Postitas Eve. »

MartV kirjutas:Tere Eve,
Kas oled suutnud Hans Michelise, kelle sünnipaiga kohta Sulle hiljuti vihje saatsin, ülejäänud Micheliste sugupuuga siduda? Asi selles, et olen ka ise selle perekonnaga seotud, ehkki väga kaugelt. Sellesama Vändra sugupuude andmebaasi alusel on Micheliste esiisa Kose Vanaõue Mihkel ning Mihkli isa omakorda Käära Jüri. Mina olen Käära Jüri tütre Eva järeltulija. Vändra andbebaasis Eva küll puudub, aga olen Vändra vanematest meetrikatest leidnud nii tema sünni- kui abielukande (abiellus Leetva Siimu p Tiiduga). Ise pole Micheliseid aktiivselt uurinud, pookisin vaid Vändra lehel olevad andmed oma andmebaasi lisaks ja nii see esialgu jäi. Kui Sul on nende kohta täiendavaid andmeid, siis oleksin huvitatud.

Parimate soovidega,
Mart Varvas
Tere Mart,
Aitäh sulle veel kord. Sellest leheküljest oli väga palju abi.
Muidu ma ei teadnud sellest perekonnast eriti midagi. Teadsin vaid, et mu vanaema neiupõlvenimi oli Michelis ja leidsin kinnitust kirikuraamatutest ning et ta isa oli Hans ja isa vanemad Jüri ja Mari. Nimelt see Jüri ongi seal andmebaasis olemas sündinud 21.10.1834.
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Postitus Postitas Eve. »

eleen.mic kirjutas:Tean,et vanaisa (Endel vanaisa endel juhani poegvanaisa endel juhani poeg suri 12.03.84.a.sündis 24.aastal11.veebr)abiellus ja andis oma nime vanaema Virvele.Vanaema veel elab aga Tallinna lähistel.Vanaisal oli ka vedi-õdesid.Üks nendes oli Voldemar -oli pärit Türi lähedalt,Mädariku külast,Nõmmaru talust ja siis vist veel üks vend ja kaks õde-Leida ja Iida,peaks praegu elema iida Sindis ja leida Tootsis.VIST oli selle teise venna nimi Arnold.

Kui keegi mulle mingit infot veel jagada oskab,või midagi teab,siis kuulan huviga;)
Kas sa seda lehte oled külastanud, enamus nimesid nagu klapiks?
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1284.1.573:156
eleen.mic
Postitusi: 5
Liitunud: Laupäev 13. Detsember 2008, 21:53:12
Status: Eemal

Postitus Postitas eleen.mic »

Eve. kirjutas:
eleen.mic kirjutas:Tean,et vanaisa (Endel vanaisa endel juhani poegvanaisa endel juhani poeg suri 12.03.84.a.sündis 24.aastal11.veebr)abiellus ja andis oma nime vanaema Virvele.Vanaema veel elab aga Tallinna lähistel.Vanaisal oli ka vedi-õdesid.Üks nendes oli Voldemar -oli pärit Türi lähedalt,Mädariku külast,Nõmmaru talust ja siis vist veel üks vend ja kaks õde-Leida ja Iida,peaks praegu elema iida Sindis ja leida Tootsis.VIST oli selle teise venna nimi Arnold.

Kui keegi mulle mingit infot veel jagada oskab,või midagi teab,siis kuulan huviga;)
Kas sa seda lehte oled külastanud, enamus nimesid nagu klapiks?
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1284.1.573:156
Ei olnud näinud,olen seal saagas alles võhik ja oma killukese 21eluaastaga ei saa veel palju aru,kuid ausõna püüan:D

Ma vaatan,et päris huvitav on see 3 laps Albert...tema kuupäev klapib minu vanaisaga,kelle nimi oli aga kindlalt endel :roll:
eleen.mic
Postitusi: 5
Liitunud: Laupäev 13. Detsember 2008, 21:53:12
Status: Eemal

Postitus Postitas eleen.mic »

eleen.mic kirjutas:
Eve. kirjutas:
eleen.mic kirjutas:Tean,et vanaisa (Endel vanaisa endel juhani poegvanaisa endel juhani poeg suri 12.03.84.a.sündis 24.aastal11.veebr)abiellus ja andis oma nime vanaema Virvele.Vanaema veel elab aga Tallinna lähistel.Vanaisal oli ka vedi-õdesid.Üks nendes oli Voldemar -oli pärit Türi lähedalt,Mädariku külast,Nõmmaru talust ja siis vist veel üks vend ja kaks õde-Leida ja Iida,peaks praegu elema iida Sindis ja leida Tootsis.VIST oli selle teise venna nimi Arnold.

Kui keegi mulle mingit infot veel jagada oskab,või midagi teab,siis kuulan huviga;)
Kas sa seda lehte oled külastanud, enamus nimesid nagu klapiks?
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1284.1.573:156
Ei olnud näinud,olen seal saagas alles võhik ja oma killukese 21eluaastaga ei saa veel palju aru,kuid ausõna püüan:D

Ma vaatan,et päris huvitav on see 3 laps Albert...tema kuupäev klapib minu vanaisaga,kelle nimi oli aga kindlalt endel :roll:
Selgub,et Alberti asemel peaks kindlalt endel olema,tegu ilmselt nimevahetusega.

Ma ei saa sealt agusest päris hästi aru,kellega oli Juhan seotud,ennem ,kui lapsed all järjest tulevad.Kas keegi viitsiks aidata :oops:
Sain juba ka rohkem teada Voldemari laste kohta ja hakkasin sugupuud kokku panema.
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Postitus Postitas Eve. »

eleen.mic kirjutas:
eleen.mic kirjutas:
Eve. kirjutas: Kas sa seda lehte oled külastanud, enamus nimesid nagu klapiks?
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1284.1.573:156
Ei olnud näinud,olen seal saagas alles võhik ja oma killukese 21eluaastaga ei saa veel palju aru,kuid ausõna püüan:D

Ma vaatan,et päris huvitav on see 3 laps Albert...tema kuupäev klapib minu vanaisaga,kelle nimi oli aga kindlalt endel :roll:
Selgub,et Alberti asemel peaks kindlalt endel olema,tegu ilmselt nimevahetusega.

Ma ei saa sealt agusest päris hästi aru,kellega oli Juhan seotud,ennem ,kui lapsed all järjest tulevad.Kas keegi viitsiks aidata :oops:
Sain juba ka rohkem teada Voldemari laste kohta ja hakkasin sugupuud kokku panema.
Juhan, Juhani ja Liisa poeg, abielus Maria neiupõlvenimi Prukk
MartV
Postitusi: 169
Liitunud: Neljapäev 13. Juuli 2006, 13:35:07
Status: Eemal

Postitus Postitas MartV »

Eve, saadaksin ka Sulle heameelega kokkuvõtte oma andmebaasis leiduvatest Michelistest. Saada palun e-kiri aadressile mart.varvas[ät]savaclean.ee, et saaksin vastusele lisada andmeid sisaldava faili.
Leidsin eile veel sellise lehe:
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1284.1.566:66

Mart
Eve.
Postitusi: 37
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 21:02:11
Status: Eemal

Postitus Postitas Eve. »

MartV kirjutas:Eve, saadaksin ka Sulle heameelega kokkuvõtte oma andmebaasis leiduvatest Michelistest. Saada palun e-kiri aadressile mart.varvas[ät]savaclean.ee, et saaksin vastusele lisada andmeid sisaldava faili.
Leidsin eile veel sellise lehe:
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1284.1.566:66

Mart
Panin kirja teele :D
Vasta

Mine “Pilistvere kihelkond”