Venemaale läinute kirikutähed Sild nimelistele

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Venemaale läinute kirikutähed Sild nimelistele

Postitus Postitas mibeko »

Tere,

Otsin oma isa isapoolset suguvõsa.
Isa nimi oli Johannes - Leonhard Sild (1912 - 1976)
Tema isa oli Oskar Sild Karl pg. (1874 - 1956)
Tema isa oli Karl - rohkemat pole teada.
Olen koos abilistega vaadanud läbi kõik kirikuraamatud, valdade dokumendid, kuid õigele suguvõsale pole jälile saanud.
Kahtlus on sellel Karlil https://www.geni.com/people/Karl-Sild/6 ... 8757405768. Veel on võetud nekrutiks paar Karl Sild nimelist, kuid nende kohta pole edasisi dokumente leitud.
Olen läbi vaatamas Venemaale läinute kirikutähti. Praeguseks pole sealt ka leidnud sobivat infot. Olen läbi vaadanud dokumendi Parochialscheine ( Parochialscheine (Venemaale läinute kirikutähed); EAA.1187.1.119; 1866-1887); EAA.1187.1.119; 1866-1887 ning veel mõned.
Kas keegi on rohkem nende dokumentidega tegelenud ja saab anda minule veel tähistusi kust võib leida Venemaale läinute kirikutähti just Pihkva, Gdovi, Oudova Domkino, Bori ... kanti.
Veel on üks August Sild Karl pg. (1885 -1968), kes on sündinud juba Venemaal, kuid kelle isa Karl on ka läinud Gdovi kanti. Augusti pereg käis meie pere läbi ning võib oletada, et Oskar ja august olid vennad.

Palun siis dokumentide tähistusi.

Ette tänud.
Benno
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”