1. leht 1-st
Johhannes Wuldpak
Postitatud: Kolmapäev 17. August 2016, 16:43:08
Postitas carlein
Kuskohast võiksin infot leida? Johhannes Wuldpak sünd 13. oktoober 1880. 1936 nimede eestistamisel Vallimäe. Oli Kaitseliidu Harju maleva, Laitse kopaniipealiku abi.
Autasustati V klassi kotkarist teeneteristiga 21 veebruaril 1933.
Ostis Vansi külasse Laitses Padula asundustalu 1933.
Re: Johhannes Wuldpak
Postitatud: Kolmapäev 17. August 2016, 22:25:08
Postitas jussK
Re: Johhannes Wuldpak
Postitatud: Reede 19. August 2016, 13:45:08
Postitas carlein
Otsin, mis temast ning lastest sai peale annektsiooni 1940
Re: Johhannes Wuldpak
Postitatud: Reede 19. August 2016, 16:53:08
Postitas jussK
Abikaasa Leena suri 1967 lesena:
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=elk. ... ,1481,61,0
Pojad Voldemar ja Johannes võeti punaarmeesse, vt.
memento raamatust
Voldemar jäi
teadmata kadunuks 22.12.1942, tal oli naine ka olemas.
Johannese
viimane puhkepaik.
Tütar Elviine abiellus Arturiga nagu pb-st näha ja pere on siin:
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA. ... 1346,324,0
nende
viimane puhkepaik
Ja poja
puhkepaik
Johannest ennast ja tütart Leida Johannat ei leid aga 1939 olid nad veel kõik olemas:
http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA. ... ,943,592,0
Seega võib nende kohta uuemast
personaalraamatust leida, seda näed arhiivi lugemissaalis.
Re: Johhannes Wuldpak
Postitatud: Reede 19. August 2016, 17:15:08
Postitas jussK
See et jäi teadmata kadunuks ei tähenda veel surma, ntks on siin üks sobiv
pensitoimik
Ja siin on üks
Leida Abrami tütar.
Ja genis on Voldemar ka:
https://www.geni.com/people/Voldemar-Va ... 7302914693
see lapselapse pandud profiil, võta genis ühendust

Re: Johhannes Wuldpak
Postitatud: Pühapäev 21. August 2016, 00:49:08
Postitas carlein
Tänud jussK! No ma ise ei ``jaga nooti``, et kuskohast mida otsida

Alles liitusin, ja olen veitsa põnevil ning tunnen huvi ühe asja kohta.

Re: Johhannes Wuldpak
Postitatud: Teisipäev 04. Juuli 2017, 15:23:07
Postitas Ulviuv
Minu vanaisa oli Voldemar Vallimäe, Leida Vallimae abikaasa. Mäletan vanaisast-vanemast päris vähe, aga midagi ikka.