Saksamaal majateenija

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
ontser85
Postitusi: 137
Liitunud: Pühapäev 05. Oktoober 2014, 17:53:10
Status: Eemal

Saksamaal majateenija

Postitus Postitas ontser85 »

Tere!

Kas keegi oskab aidata..kuhu ma edasi peaksin pöörduma v kust uurima,et teada saada mis sai edasi Anna Semjonovist kui sain teada,et ta läks Saksamaale majateenijaks.

Tegemist ühe selle pere lapsega viewtopic.php?f=1&t=10939

Anna on sündinud 28.01.1924 Pärnus ... sain ühe Pärnu linnavalitsuse Sotsiaalosakonna teatmelehe (üleval kirjas,et ärakiri 21.08.1942) kus siis kirjas,et Anna Saksamaal majateenija. See tähendab,et üsna noorelt on ta seal.

Sooviksin välja uurida,et mis Annast sai,,kas ta ka abiellus ja lapsi sai.

Tänus ette!
ebemann
Postitusi: 188
Liitunud: Pühapäev 11. Jaanuar 2009, 18:18:01
Asukoht: saksamaa
Status: Eemal

Re: Saksamaal majateenija

Postitus Postitas ebemann »

Kas see vöiks öige olla? Hauakivipilt on ka, kahjuks ma ei näe suuremalt. http://www.worldvitalrecords.com/person ... 51-4000058
ontser85
Postitusi: 137
Liitunud: Pühapäev 05. Oktoober 2014, 17:53:10
Status: Eemal

Re: Saksamaal majateenija

Postitus Postitas ontser85 »

Kahjuks mitte kuna minu Anna sündis 1924a. aga too Anna 1930a. (ta on üleval myheritages ja seal on sünniks 1930)
HelleMai
Postitusi: 638
Liitunud: Teisipäev 10. November 2009, 02:23:11
Status: Eemal

Re: Saksamaal majateenija

Postitus Postitas HelleMai »

Aga samas on kummaline see, et vanemate nimed k.a. ema neiupõlvenimi on My Heritages õiged.
ontser85
Postitusi: 137
Liitunud: Pühapäev 05. Oktoober 2014, 17:53:10
Status: Eemal

Re: Saksamaal majateenija

Postitus Postitas ontser85 »

Ma ise kahjuks myheritages nii palju andmetele ligi ei pääse. Tõsiselt on sel juhul kummaline,,,ma varem olen sattunud selle peale aga kuna sünnaasta oli täiesti erinev siis ma jätsin ta kõrvle,,,

Huvitav kuidas ma saaksin veel infot,,kas kellelgi on myheritages ligipääs ja saab saata mulle infot ja kui võimalik ka pilte.
ontser85
Postitusi: 137
Liitunud: Pühapäev 05. Oktoober 2014, 17:53:10
Status: Eemal

Re: Saksamaal majateenija

Postitus Postitas ontser85 »

Siiani ei ole ma internetist mitte midagi juurde leidnud kahjuks :?

Jarus oleks nagu Poola nimi,et ei ole tüüpiline USA nimi (või ma eksin`??) ,et sel juhul kas nad abiellusid enne Ameerikasse minekut v seal olles juba...Kas tõesti võis sõjaaeg ja see rändamine tekitada nii suure sünniaasta erinevuse?!?? :shock:

Näeb keegi My Heritages mis on Anna sünnikp. kuna mul on see olemas ja selleks on 28.01.1924a.

Leidsin sellise sissekande http://www.lougheedfuneralhomes.com/boo ... ituary.php tegemist on siis tema abikaasa ja järglased on ka ära mainitud...kahjuks ei ole neid ei MyHeritages ega ka Genis

Võtsin julguse kokku ja kirjutasin ühele lapselapsele kes on facebookis kuid kui sõbralistis ei ole siis lähevad kirjad muud kirjad alla ja ta ei pruugigi seda teada,et tal on see kiri..

Oskab ehk keegi mind edasi suunata ja aidata...eriti mis puudutab myheritages ligipääsu (ise kahjuks ei oma)

Tänud ette! ;)
ontser85
Postitusi: 137
Liitunud: Pühapäev 05. Oktoober 2014, 17:53:10
Status: Eemal

Re: Saksamaal majateenija

Postitus Postitas ontser85 »

Kas keegi ei suuda mind endiselt selle teemaga edasi aidata?? :?
ontser85
Postitusi: 137
Liitunud: Pühapäev 05. Oktoober 2014, 17:53:10
Status: Eemal

Re: Saksamaal majateenija

Postitus Postitas ontser85 »

Hei! Palun endiselt,et kas keegi suudab kuskilt poolt edasi aidata...

Tundub,et tema poeg Andrew Jarus on veel elus ja elab Kanadas http://www.canada411.ca/res/7055605260/ ... 19427.html kahjuks ei oma ma Kanadas tutvusi,et lasta ühendust võtte.

Endiselt ei ole minu fb kirja lugenud tema lapselaps :(

Ainuke võmalus teada saada kuidas ta Ameerikasse sattus on järglased kuid ei saa kuidagi kontakti kellegagi (ei ole nii interniseeritud kui meie :) ) aga kas Anna üldse rääkis neile oma eelnevast elust Eestis?!?? ho nows...
My Heritages on tal (küll veidi valesti) kirjas ainut vanem vend aga,et peale Andrei ja Anna on veel Maria,Sinaida,Kalju ja Ülo kellest ei pruugi tema lähedased midagi teada...

Palun andke nõu v kui kellelgi on Kanadas tutvusi....
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”