arhiiviteatise eest tasumine Venemaale

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
Valgemoon
Postitusi: 45
Liitunud: Neljapäev 05. November 2015, 10:17:11
Status: Eemal

arhiiviteatise eest tasumine Venemaale

Postitus Postitas Valgemoon »

Kas keegi on tasunud pangaülekandega Venemaale arhiiviteatise eest? Tellisin Peterburi arhiivist infot, saatsid arve. Swedpank nõuab nüüd VO -koodi (код вида операции).Peaks olema viiekohaline number. Pangatellerist endast mingit abi ei olnud. Andis mulle mitu lehte koodidega. Ei suuda siit kuidagi õiget välja otsida.
Suured tänud, kui keegi suudab aidata.
Katsa
Postitusi: 3742
Liitunud: Pühapäev 23. November 2008, 22:50:11
Status: Eemal

Re: arhiiviteatise eest tasumine Venemaale

Postitus Postitas Katsa »

Ma pakun, et sellisel juhul on see kood 20 200
Katrin H.
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: arhiiviteatise eest tasumine Venemaale

Postitus Postitas mibeko »

Tere,
Ärge nähke vaeva nende ülekannetega. Tegelesin sama probleemiga 2015 aastal. Pankadest kasu ei olnud. Koode ikkagi õigeks ei saanud.
Üks pank soovitas kasutada kindlamat moodust Weatern Unioni.
Küsisin Venemaa arhiividest töötaja nime, kes nende poolt võtaks raha vastu. Tegin ülekande. Seejärel tegin kviitungi koopia ja saatsin emailiga neile.
Nüüd olen andmete, koopiate jne. eest Venemaa arhiividele tasunud Western Unioni kaudu.
Arhiivid on rahad ilusasti kätte saanud ja mina oma asjad neilt.

Lugupidamisega,
Benno
iloon
Postitusi: 30
Liitunud: Reede 09. Detsember 2005, 19:39:12
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Re: arhiiviteatise eest tasumine Venemaale

Postitus Postitas iloon »

Tegin välismakse korralduse VO koodiga 70010 ja toimis ,sain Peterburi ajalooarhiivist vastuse kätte .Minule sattus kena ja vastutulelik teller kes pakkus mulle selle numbri välja ,aga otsustama pidin muidugi ise.
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”