uuritavad perekonnad

Vasta
Vince
Postitusi: 68
Liitunud: Pühapäev 04. September 2005, 13:03:09
Asukoht: Pärnu
Status: Eemal

uuritavad perekonnad

Postitus Postitas Vince »

Olen kah natuke uurinud Avinurme ja Lohusuu piirkonnast järgmisi nimesid:
Adamson
Reisenbuk
Taberland
Paas
Kras/Gras
Kask
veeroja
Postitusi: 12
Liitunud: Laupäev 26. August 2006, 15:33:08
Status: Eemal

Kaskede kohta

Postitus Postitas veeroja »

Minu vanaema ema oli Kask Kadri, kes abiellus Ramat Hendrikuga, olevat olnud Avinurmest pärit. Ehk on mingit infot Kaskede kohta,kes, kus, mis
Vince
Postitusi: 68
Liitunud: Pühapäev 04. September 2005, 13:03:09
Asukoht: Pärnu
Status: Eemal

Re: Kaskede kohta

Postitus Postitas Vince »

veeroja kirjutas:Minu vanaema ema oli Kask Kadri, kes abiellus Ramat Hendrikuga, olevat olnud Avinurmest pärit. Ehk on mingit infot Kaskede kohta,kes, kus, mis
Tere,
Uurisin natuke, sugupuus on terve hulk Kadrisid (Kask), kuid perenimi Ramat puudub. Aga võimalus seosteks on olemas.
1. Kas Hendrik (Hindrik) Ramat on Tiidu poeg ja sündinud 1869?
2. Kas on mingeid andmeid abiellumisaja ja koha kohta?
Lappasin kiirelt Torma meetrikaid, aga esialgu midagi silma ei jäänud.

edu
Maret Ehlvest
Postitusi: 217
Liitunud: Kolmapäev 14. Detsember 2005, 08:15:12
Status: Eemal

Uuritavad perekonnad

Postitus Postitas Maret Ehlvest »

Tore, et uurite Reisenbukke!

Mina neid ei uuri. Kuna aga üks minu hõimlastest on abiellunud Reisenbukiga, siis jään huviga Teie andmeid ootama. Mulle on silma torganud, et Reisenbukid on olnud suhteliselt paiksed, jäänud püsima Pielsisse.

01.01.1804.a. abiellusid Peedo Ello (Ambos) ja Juhani Mardi Jüri (Reisenbuck) Metspielsist.

Ootama jäädes Maret Ehlvest
Vince
Postitusi: 68
Liitunud: Pühapäev 04. September 2005, 13:03:09
Asukoht: Pärnu
Status: Eemal

Re: Uuritavad perekonnad

Postitus Postitas Vince »

Maret Ehlvest kirjutas:Tore, et uurite Reisenbukke!

Mina neid ei uuri. Kuna aga üks minu hõimlastest on abiellunud Reisenbukiga, siis jään huviga Teie andmeid ootama. Mulle on silma torganud, et Reisenbukid on olnud suhteliselt paiksed, jäänud püsima Pielsisse.

01.01.1804.a. abiellusid Peedo Ello (Ambos) ja Juhani Mardi Jüri (Reisenbuck) Metspielsist.

Ootama jäädes Maret Ehlvest
Tere,
Minu uurimine on nüüd küll ses osas natuke soiku jäänud, Reisenbukide näol pole tegemist kõukudega, kuid huvi pakuvad Mardi Tooma Reisenbuki ja Jakobi Adami Kadri (Adamson) järglsed. Nende abielu: 12.11.1802. Neil oli minu andmetel 11 last, järelikult hargneb sealt päris palju harusid.

V.
Aigi.Tammikuke
Postitusi: 54
Liitunud: Kolmapäev 01. Aprill 2009, 13:59:04
Asukoht: Eesti
Status: Eemal

Re: uuritavad perekonnad

Postitus Postitas Aigi.Tammikuke »

ega ta juhuslikult Adraku kandist pärit ole? Minu esi esi esi vanem Toomas oli Adami Toomas 1780 sünd, ja tema isa oli Jakobi Adam 1752 sünd,
Olen väike aga tubli.
Vince
Postitusi: 68
Liitunud: Pühapäev 04. September 2005, 13:03:09
Asukoht: Pärnu
Status: Eemal

Re: uuritavad perekonnad

Postitus Postitas Vince »

Tere,
Parafraseeriks: kust siis veel :D. Tõsi mingil ajal liikus pere Adrakult Sälliksaarde ja rohkem neid viimasega seostada tuleb.
Olen tõesti seda sugupuud mõned aastad uurinud. Rohkem küll vanemaid andmeid otsinud ja tänapäeva vähem.
Kõik küsimused selles teemas võib privaati suunata.

edu
V.
Vasta

Mine “Torma kihelkond”