perekond Pütt

Vasta
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

perekond Pütt

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tere,

kas keegi on oma uurimustes kokku puutunud perekonnaga Pütt?

Mind huvitab ennekõike minu sugulase Tiiu Ülgeküttiga (15 Feb / 15 Dec 1816 Uue-Lõve mõis) abiellunud Juhan Pütt (sd, sl), kes abielukande kohaselt elunes 1845 Kargi mõisapiirkonnas, Jämaja khk. Oletan, et hiljem elas Juhan Jämaja khk Sääre mõisapiirkonnas (ei ole veel selle mõisa hingeloendeid läbi töötanud, kuid seal ei peitu ka lahendust probleemile).

Saagas on kättesaadav vaid Jämaja personaalraamat 1889-1914, millisest olen Tiiu ja tema 2 last ka leidnud, kuid sealt leitav info on väga napp. Ühesõnaga huvitab kõik, mis puutub Juhani & Tiiu järglastesse.

Terv,

PR
Ivar
Postitusi: 24
Liitunud: Kolmapäev 25. Oktoober 2006, 10:43:10
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Ivar »

Olen aja jooksul endale Jämaja metrikast andmeid ümber toksinud ja nende põhjal suht primitiivse otsingu (sisuliselt Exceli tabelist) genereerinud
http://www.puu.pri.ee/saaga/

Sünnimeetrikast leiab otsingu "Pütt" järgi 24 viidet:
http://www.puu.pri.ee/cgi-bin/saaga/syn ... earch=Pütt

Tabelist leiab viite Saagas oleva meetrika aastale ja kaadri ning kande numbrile.

Eraldi saab otsida sünni-, surma- ja abielu meetrika järgi. Leerilaste osa sisaldab vaid neid, kes mulle on huvi pakkunud.
Vaikimisi annab igast tabelist minu sugulaste kanded. Otsinguga saab laiemad tulemused.

Otsingu puhul tasub otsida mitmeid nimevariante, kuna meetrikast ümber toksitud nimekujud on enamasti ühtlustamata.
Kuna andmebaas on mahukaks paisunud, üritan lähiajal otsingu jaoks teise programmijupi leida, mis serverit niipalju ei koormaks.

Kui on küsimusi või muidu abi vaja, siis võib mulle ka otse kirjutada: ivar.molder [@] gmail.com

Edu!

Ivar
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tänud!

Asun nüüd asjaga põhjalikumalt tegelema, küsimuste puhul kontakteerun.

Terv,

PR
Vasta

Mine “Jämaja kihelkond”