1. leht 1-st

Juhanson, Tu(u)rman, Sepp, Saar Lao külast

Postitatud: Kolmapäev 17. Juuni 2009, 23:47:06
Postitas janelys
Kas keegi on uurinud sellist perekonnanime kandnud isikuid Lao külast?

Postitatud: Neljapäev 02. Juuli 2009, 23:28:07
Postitas Kadri M
Kuna ma elan Lao külas, siis mulle praegu kohe küll ei meenu et selliste perekonnanimedega inimesi siin elaks.( võibolla on elanud) Kuid aga umbes 100m enne Lao küla elab selline perekond nagu Tuurman küll. Ei meenu eesnimed, kuid kui ma natuke uuriksin saaksin teada küll(ma arvan). Seal elab üks vana naine ja vana mees, neil on lapsed ja ka lapselapsed.


NB! Kui väga vaja on siis ma võin nende perekondade kohta rohkem uurida! Minu õde uurib nt. meiega samu perekonnanimesid kandvaid isikuid välismaalt.

Postitatud: Neljapäev 02. Juuli 2009, 23:49:07
Postitas janelys
Üht teist Munkade kohta tean ning ka mõne välismaa Munk'a kohta. Tuurmann elas minu lapsepõlves eespool olevas Roomeldi talus. Tuurman Salme oli tema nimi ja poeg oli Ants. Salme on minu teada maetud Saia kalmistule. Ants on ka ilsmelt tänaseks surnud juba mõned aastad, kui õigesti olen kuulnud. Ants ise elas vist Astes.

Postitatud: Neljapäev 02. Juuli 2009, 23:51:07
Postitas janelys
Ning Juhanson oli minu vanavanema neiupõlvenimi, hiljem Tuisk, kes elas Romeldil, praeguses Kaarli talus.

Re: Juhanson, Tu(u)rman, Sepp, Saar Lao külast

Postitatud: Laupäev 06. August 2011, 21:56:08
Postitas heli51
Olen Tuurmaa Salme lapselaps ja nad elasid Roomeldil.Hans oli minu isa.Kahjuks on ta juba mitu aastat surnud ja on maetud Saia surnuaiale,oma isa ja ema juurde.

Re: Juhanson, Tu(u)rman, Sepp, Saar Lao külast

Postitatud: Pühapäev 07. August 2011, 00:27:08
Postitas janelys
Lapepõlvest mäletan naabri Salmet väga hästi. Kahjuks puudub mul tema surmaaeg... Sinu isa käis jällegi minu emaga kunagi ühes klassis. ;) Üht-teist Salme ja tema abikaasa Aleksandri sugupuu kohta on mul arvutis olemas. Kui oled huvitatud, siis kirjuta janesugupuu@gmail.com