Kõikidele Saaremaa suguvõsade uurijatele!

Vasta
Ivar
Postitusi: 24
Liitunud: Kolmapäev 25. Oktoober 2006, 10:43:10
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Kõikidele Saaremaa suguvõsade uurijatele!

Postitus Postitas Ivar » Laupäev 03. Aprill 2010, 10:55:04

Postitan siia teate listist suguselts@lists.ut.ee:

Kõikidele Saaremaa suguvõsade uurijatele!

2010.aasta on Eesti Genealoogia Seltsi 20.juubeliaasta ning selle tähistamiseks korraldab seltsi Tallinna osakond erinevatest ajaloolistest maakondadest pärit suguvõsade uurijate kokkusaamiste sarja. Seni on kokku saanud Virumaa ja Lääne-Harjumaa suguvõsadest huvituvad inimesed.

17.aprillil algusega kell 11 on Tallinnas Marienthali keskuses aadressil Mustamäe tee 16 maakondlike kogunemiste sarja kolmas üritus. Ootame Saaremaa suguvõsade uurijaid kõikidest EGeSi osakondadest. Teretulnud on ka väljaspool seltsi tegutsevad uurijad.

Teeme ülevaate Saaremaast tervikuna ning samuti igast kihelkonnast eraldi. Tallinna osakonna Saaremaa rühma juht tutvustab pealinlaste tegemisi. Samuti saavad osalejad natuke ennast ja oma uuritavat kanti teistele tutvustada. Pärast seda jätkub tegevus kihelkondlikul alusel moodustatud töörühmades.

Selle ettevõtmise tulemuseks oleks mõningase ülevaate saamine Saaremaa suguvõsade uurimise hetkeseisust EGeSis. Hea õnne korral võib sealt alguse saada mõne inimese omavaheline tulevane uurimisalane koostöö.
Lisainfo http://www.genealoogia.ee/Tallinn" onclick="window.open(this.href);return false;


Lugupidavalt Jaan Tagaväli
EGeSi juhatuse aseesimees, Tallinna osakonna koordinaator

Vasta

Mine “Saaremaa üldküsimused”