Namsing

Vasta
turvamees
Status: Eemal

Namsing

Postitus Postitas turvamees » Teisipäev 20. Jaanuar 2009, 22:19:01

Tere!
Uurin Namsing eellasi ja järglasi. Minu vanavanaisa Peeter Antoni pg. Namsing (sünd. umbkaudu 1870-suri 1936) oli Võrumaalt pärit ja elas võimalik Rõuge kihelkonnas (Matsi küla). Ta teenis enne I maailmasõja Peeterburis tsaariarmees ja oli kaptenarmus. Kuid ma ei saa veel täpselt kindlaks teha, kus ta teenis (polk jne.). Abielus Elisabethiga (Jelisavetiga) Jakobi t. (1872-1922). Hiljem kolisid Siberisse (Omsk valdkond). Laste nimed: Jelisaveta (Liisi), Luise, Ida-Raja, Emilie- Rosalie, Adele, Jaan, Richard, Aleksander , Konstantin (minu vanaisa). Siberis oli perekonnanimi muutunud, nüüd Namzin. Suguvõsasid Eestis: Kalbus (Raplamaa), Timberg, Anderson, Jaakson(Harjumaa); Konks, Rosenberg, Puusepp, Pooga, Kraav (Võrumaa), Kraft, Kose, Henkel (Tartumaa). Suguvõsasid Venemaal ja Soomes: Namzin.
Palun abi! Ehk on keegi näinud Võrumaa kirikuraamatutes perekonnanime Namsing. Kas keegi on leidnud oma sugupuude uurimises Namsingute nime või on uurinud Namsingute sugupuud? Kui seda on teinud keegi, siis palun kontakti: namsing@mail.ru
Tänulik olen igasuguse informatsiooni eest.
Lugupidamisega
Aleksei Namzin

Vasta

Mine “Harjumaa üldküsimused”