Tundmatud inimesed vanadel piltidel.

Soovite tuvastada isikuid, kohti, aega vms. Viited pildialbumitele.
Vasta
maili.tapu
Status: Eemal

Tundmatud inimesed vanadel piltidel.

Postitus Postitas maili.tapu »

Tere!

Sain hiljuti vanu fotosid. Kahjuks ei ole piltidel kirjas, kes neil on. Tegin siis ka albumi, panen siia lingi, lootuses, et keegi oskab mind aidata.
http://pilt.delfi.ee/my_album/154329/" onclick="window.open(this.href);return false;
Inimene, kellele need pildid kuulusid on pärit Kõnnu vallast Harjumaalt. Tema isa oli enne nimede eestistamist perekonnanimega Ingliskok (hiljem Laanvee), ema neiuna Mikenberg.
Maili.
Minu esivanemad: Adamson, Anderspuk/Andrespuk, Neitov, Idavain, Liideman(n), Oskar, Sepman, Ruukholm, Kruusval, Kalholm, Hark, Ratsov, Aaman, Reimund, Märts, Mikenberg, Pommer, Worsberg (Kuusalu), Hinterfeldt (Harju-Madise), Niinperk (Haljala)

holderlin

Re: Tundmatud inimesed vanadel piltidel.

Postitus Postitas holderlin »

Kui sa ütled, et need pildid on pärit Kõnnust ehk siis Kuusalu vallast, siis ma olen üsna kindel, et pildil nr 30 oleva noore naise nimi (peale abiellumist) on Tomingas (ühe o-ga) ja ta elas Hirvli külas. Kui sa soovid, ma võin sind nende suguvõsauurijaga kokku viia, ehk aitab teisigi pilte tuvastada.

maili.tapu

Tere!

Olen väga huvitatud, kirjuta mulle aadressile mailitapu@hot.ee
Maili.
Minu esivanemad: Adamson, Anderspuk/Andrespuk, Neitov, Idavain, Liideman(n), Oskar, Sepman, Ruukholm, Kruusval, Kalholm, Hark, Ratsov, Aaman, Reimund, Märts, Mikenberg, Pommer, Worsberg (Kuusalu), Hinterfeldt (Harju-Madise), Niinperk (Haljala)

maili.tapu

On veel vanu pilte, millel nimed puudu. Album: http://pilt.delfi.ee/my_album/224045/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Üksikutel oli taga ainult eesnimi. Kirjutasin vähese teadaoleva info piltide alla. Enamasti peaks olema Loksalt ja selle ümbrusest pärit inimesed.
Maili.

maili.tapu

Sain laenata mõned pildid, tegin uue albumi. http://pilt.delfi.ee/my_album/259091/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Palun nüüd jälle abi tuvastamisel. Infot piltidel väga vähe, mis teada, on ka pildi all kirjas. Piltidel 1 kuni 23 on arvatavasti mingi seos kas Tallinnast Rajalo (varem Reinveg) või Alavere Kaup´idega. Nende piltide hulgas oli paar fotot Annette Rajalo´st (snd. Kaup), ta oli ainuke, keda ma paarilt pildilt ära tundsin. Annette abikaasa Eduardi juured on Palamuse kandist, võimalik, et osa pilte ka sealt.
Pildid 24 kuni 42 on mu ämma omad, tema peale oma isa kedagi sealt ära ei tunne. Seos võib olla Pikva Lass´idega.
Maili.

Vasta

Mine “Vanad fotod”