1. leht 1-st

andmed genis

Postitatud: Teisipäev 28. September 2010, 15:23:09
Postitas leilikene
Tere
Küsin targematelt nimelt kuna ma ei lisanud oma laiskusest õigel ajal isapoolseid sugulasi siis nüüd olen hädas kuna ei saa.Sest ma pole haldaja ega lisaja alati võõrale inimesele kirjutada ja paluda lisamisi no on ikka ebameeldiv,kuna saaksin kõik ise ära teha aga kuidas?

Leili

Re: andmed genis

Postitatud: Teisipäev 28. September 2010, 15:35:09
Postitas Tanel Jairus
Kõige mõistlikum oleks vast ennast paluda Family Group'i (kuidas iganes selle maakeelne variant ka seal pole) lisada.

Re: andmed genis

Postitatud: Teisipäev 28. September 2010, 17:04:09
Postitas Mari.Sarv
Jaa, selle jaoks on isikute haldaja profiilil oma nupp, paremal pool kastikeses: u. et kutsu pererühma ja saada koostöötaotlus vm.
Soovi korral võid lisada ka paar lahket sõna, aga see pole kohustuslik.
Võiksid ehk kohe mõlemad palved saata, vastastikku avalike profiilide toimetamiseks peab teil olema koostöö, privaatsete profiilide toimetamiseks peate teineteise pererühma kuuluma.

Re: andmed genis

Postitatud: Teisipäev 28. September 2010, 17:55:09
Postitas passer urbanus
pane ikka paar sõna ka kirja - miks ja kuidas jne - ma näituseks ei aktsepti ühtegi kollaboraatori, sõbra või kõige vähem veel pereringi kutset ilma selgituseta - saadan pärimise vastu ning kui mõistliku aja jooksul vastust ei tule, siis - adjöö ...

Re: andmed genis

Postitatud: Teisipäev 28. September 2010, 19:02:09
Postitas leilikene
passer urbanus kirjutas:pane ikka paar sõna ka kirja - miks ja kuidas jne - ma näituseks ei aktsepti ühtegi kollaboraatori, sõbra või kõige vähem veel pereringi kutset ilma selgituseta - saadan pärimise vastu ning kui mõistliku aja jooksul vastust ei tule, siis - adjöö ...
Tänan
Minu osa sugupuust mis oli tehtud on meil omavahel ühendatud.Aga eks see minu rumalus ole et ma ei oska geni kasutada

Leili

Re: andmed genis

Postitatud: Teisipäev 28. September 2010, 21:52:09
Postitas passer urbanus
kui teil ühendatud on, siis te peaks ju koostööpartnerid olema ning kui profiilid on avalikud, siis peaksid ju ligi saama ... oleneb muidugi profiili seadetest ...
proovi alustuseks siiski seda peregrupi kutset, põhjendusega, miks ja kui sellest abi pole, pöördu Geni foorumisse - sääl on palju abivalmeid teadjaid, mõni neist suure tõenäosusega ka sinu koostööpartner.

http://www.geni.com/discussions/6000000008381077461" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.geni.com/discussions/6000000007240808913" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: andmed genis

Postitatud: Teisipäev 28. September 2010, 22:31:09
Postitas anu.jarv
Mulle tundub, et probleem selles, et profiilid pole avalikud. Ja kui need on koostööpartneri koostööpartneri lisatud, siis ongi võimalus ka selle teisega koostööd tegema hakata, või kui vastust ei tule, siis võib ju topeltprofiilid ka panna.
Tegelikult ei saa ma hästi aru, miks paarsada aastat tagasi surnud inimesed privaatseks kuulutada, oletan, et see on just lisaja oskamatusest tingitud. Andmed ju kõigile kättesaadavad.
Ise olen paar korda palunud enda otsesed esivanemad enda hallata anda, kui nad profiili lisajale kaugelt sugulased on, samuti olen teinud enda lisatud profiilidega.