1. leht 1-st

Kusimus Picasa 3 kohta.

Postitatud: Reede 04. Detsember 2009, 13:21:12
Postitas unokiri
Kas on võimalik gruppi pildilt salvestada ainult ühte isikut, et see lisada sugupuus antud isiku juurde. Kui ma klõpsan "people" peale tulevad küll pildil olevad isikud eraldi välja, et lisada nimi, kuid kas neid saab eraldi ka kuidagi salvestada ja sugupuu programmi lisada. Kasutan Ahnenblatti programmi.
Uno.

Re: Kusimus Picasa 3 kohta.

Postitatud: Laupäev 05. Detsember 2009, 09:16:12
Postitas arkin
Picasal peaks olema all riba, milles nupud Upload, Email, Print, Export jm. Selle Export nupuga saabki. Vähemalt tuvastatud inimeste näopilte vasakust veerust, nagu albumeidki

Re: Kusimus Picasa 3 kohta.

Postitatud: Laupäev 05. Detsember 2009, 10:18:12
Postitas unokiri
Ikka ei sa hakkama. Kas keegi teeks puust ette ja värviks punaseks.
Uno.

Re: Kusimus Picasa 3 kohta.

Postitatud: Laupäev 05. Detsember 2009, 10:49:12
Postitas whosol
Picasas on vaskul ääres alajaotused Albums, People ja Folders. Avage alajaotus People. Siis näete kõiki tuvastatud isikuid koos nimedega. Kui te pole veel ühtegi isikut tuvastanud, siis on seal lihtsalt valik Unnamed. Avage see valik või mõni juba tuvastatud isik sellele järgnevast loetelust. Siis näete kõiki portreesid mis Picasa poolt leitud. Valige soovitud pilt või pildid hoides all Ctrl klahvi (ainult mitme pildi korral). Seejärel vajutage koos Ctrl+Shift+S klahve ning teile avaneb aken Export to folder. Valige uue kausta sobiv asukoht kõvakettal ning pealkiri ja vajutage Export. Picasa salvestab uued pildid portreedena teie poolt valitud kausta. Kuidas need suguvõsa programmi saada ei tea, sest pole seda programmi kasutanud.

Re: Kusimus Picasa 3 kohta.

Postitatud: Neljapäev 31. Detsember 2009, 12:05:12
Postitas unokiri
Kuidas picasas isiku nimi salvestada. Näiteks, ki ma klõpsan hiirega pildi peale, tekib talle kast über, siis alla people peale, tulevad paremale pildil olevad isikud. Iga isiku juures on lahter add a name, lisan sinna nime, kuid edasi ei oska minna, et nimed ka jääks. Palun aidake, kes on targem.
Head aasta lõppu, soovib Uno.

Re: Kusimus Picasa 3 kohta.

Postitatud: Neljapäev 31. Detsember 2009, 14:41:12
Postitas arkin
Peale nime sisestamist ja sisestusklahvi (Enter) vajutamist peaks lahti hüppama dialoogiaken. Sellel on ka nupp 'New Person'. Alles peale sellele vajutamist koostab Picasa isiku kohta kirje.