jama Geni.comis

Arvutiabi
Vasta
enn gross
Postitusi: 77
Liitunud: Reede 01. Veebruar 2008, 20:00:02
Asukoht: soome
Status: Eemal

jama Geni.comis

Postitus Postitas enn gross »

Tundub et ma väga algaja siin seltskonnas.Aga rõõmu teeb see et on kelle poole pöörduda.Kasutan geni keskkonda oma tõõtulemuste eksponeerimiseks ja täna jooksin sellise probleemi otsa et ta st GENi laob isikuid üksteise otsa.Minu vanavanaema profiili peitis ära tema isa tütar esimesest abielust.Ja seda juba siis kui puus alles alla 300 isiku.
Mis siis veel juhtub kui seal saab olema 3000 või nagu siinsetel tegijatel üle 9000de isiku?
Kas on kellelgi jutunud midagi sarnast ja mis seda ravida võiks?
Ja head vabariigi aastapäeva kõigile lugejaile ning vastajaile
kussu
Postitusi: 106
Liitunud: Esmaspäev 17. November 2008, 14:21:11
Asukoht: Rammu saar
Status: Eemal

Postitus Postitas kussu »

Olen ka paar korda seda täheldanud, kuid asi lahenenud kui tree tehelt kuskile mujale lehele minna ja siis tagasi. Paistab rohkem selline Flashi kala olevat.
MiliaM
Postitusi: 14
Liitunud: Teisipäev 02. Detsember 2008, 06:32:12
Asukoht: Tabasalu
Status: Eemal

Postitus Postitas MiliaM »

Kas targemad geni-kasutajad oskavad öelda, kas mingi valemiga on võimalik et programm arvutab ja näitab ise ära kaugemata "connected" inimeste seosed. Mul siis puus tänaseks päevaks 11,5 miljonit isikut. Ühel päeval siis räägin sõbrantsile ka, kes oma sugupuud kah geni-sse topib, et meil niipalju osalejaid juba. Panin siis huvi pärast sisse ka sõbranna nime "connected" lahtrisse ning teatasin talle pidulikult, et näe sinunimelisi mul siin tervelt 3 tükki... ja ülla-ülla, üks oli mu sõbrants ise. Selgus, et tal üks teine sugulane ka asja on ajanud ja sellel mingid palju pikemad võrsed juba kuskilt väljas ja midagi kuskil nüüd ühines ka puuga kus mina umbes sama kauge isik teises otsas.
Ühesõnaga sõbranna leidsin ma enda "connected people" nimekirjast. Aga nüüd on üleval suur ja müstiline küsimus - KUIDAS?? Geni-l jooksel selle koha peal juhe kokku ja vastust ta mulle ei anna omaenda küsimusele "How you are related?". Kas mingi valemiga geni ikkagi annab mulle selle raja midamööda on minuga samas puus mõni "connected people".
Kristy
Postitusi: 280
Liitunud: Esmaspäev 20. November 2006, 14:54:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Kristy »

Ka mul on geni.com -g a probleeme. Ta ei tunnista hilisemaid sünniaegu kui 1777 :S aga nüüd on mul juba varajasim sünnidaatum 1704 - aga geni näitab ikka, et 1777. Kuidas või kust peaks seda seadistama ? Omast arust olen kõik võimlikud linnukesed ette toppinud ja eest ära võtnud aga ikka ei abi mingit :roll:
MiliaM
Postitusi: 14
Liitunud: Teisipäev 02. Detsember 2008, 06:32:12
Asukoht: Tabasalu
Status: Eemal

Postitus Postitas MiliaM »

Kristy kirjutas:Ka mul on geni.com -g a probleeme. Ta ei tunnista hilisemaid sünniaegu kui 1777 :S aga nüüd on mul juba varajasim sünnidaatum 1704 - aga geni näitab ikka, et 1777. Kuidas või kust peaks seda seadistama ? Omast arust olen kõik võimlikud linnukesed ette toppinud ja eest ära võtnud aga ikka ei abi mingit :roll:
Võtab ikka sisse ka nii vanu aastaid, ka mul on vanemad olemas. Äkki oled sa mingil hetkel kaotanud ära õiguse kaarti muuta?
Kristy
Postitusi: 280
Liitunud: Esmaspäev 20. November 2006, 14:54:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Kristy »

MiliaM kirjutas:
Kristy kirjutas:Ka mul on geni.com -g a probleeme. Ta ei tunnista hilisemaid sünniaegu kui 1777 :S aga nüüd on mul juba varajasim sünnidaatum 1704 - aga geni näitab ikka, et 1777. Kuidas või kust peaks seda seadistama ? Omast arust olen kõik võimlikud linnukesed ette toppinud ja eest ära võtnud aga ikka ei abi mingit :roll:
Võtab ikka sisse ka nii vanu aastaid, ka mul on vanemad olemas. Äkki oled sa mingil hetkel kaotanud ära õiguse kaarti muuta?
Ei ole :) ma saan seal kõike teha aga vat time table juures muutusi teha ei saa. Või siis ei oska äkki?
terv
kristy

Edit:
Kas keegi on geni pro-ks ka upgradenud? Mis see annab, tahaks kangesti teada :)
aili69
Postitusi: 30
Liitunud: Neljapäev 18. September 2008, 15:19:09
Status: Eemal

Postitus Postitas aili69 »

Mina ka genis sisestanud üle 1900 inimese ja neist ikka päris mitu enne 1777ndat sündinud - pole küll mingit probleemi olnud :S Geni Pro annab sulle eelkõige aastamaksu :) Samas võib ta Sulle heal juhul leida selle variandi - how are you related? (kui tegemist mõne kaugema sugulasega). Samas praktika näitab ikkagi seda, et enne kui kellegiga nö oksad kokku jooksevad - ei saa tuvastada sugulust isegi Pro-ga. Minul endal on tavaline, aga sugulane tegi omal Pro-ks ja kasu mitte mõhkugi üldiselt :D
Tervitades Aili
MiliaM
Postitusi: 14
Liitunud: Teisipäev 02. Detsember 2008, 06:32:12
Asukoht: Tabasalu
Status: Eemal

Postitus Postitas MiliaM »

Ei ole Smile ma saan seal kõike teha aga vat time table juures muutusi teha ei saa. Või siis ei oska äkki?
terv
kristy
Kui sa vajutad "Timeline" pealkirja peale, siis peaks kogu sündmus avanema ja siis peaks olema pealkirja kõrval pisike sõna "edit". Sinna vajutad ja saad muuta omi asju. Kui sul Edit nuppu ei ole, siis ei ole sul õigust seda näppida ja asi on kinni õigustes. Samas kõike saab muuta ka "Edit prifile" alt ju.
MiliaM
Postitusi: 14
Liitunud: Teisipäev 02. Detsember 2008, 06:32:12
Asukoht: Tabasalu
Status: Eemal

Postitus Postitas MiliaM »

Edit:
Kas keegi on geni pro-ks ka upgradenud? Mis see annab, tahaks kangesti teada Smile
Mina olen Pro. Enne ei olnud sellest midagi tolku, nüüd nad panid statistika Pro alla ja sellepärsat tegin üheks kuuks. Suurt mingit vahet ei leia.
enn gross
Postitusi: 77
Liitunud: Reede 01. Veebruar 2008, 20:00:02
Asukoht: soome
Status: Eemal

Postitus Postitas enn gross »

kussu kirjutas:Olen ka paar korda seda täheldanud, kuid asi lahenenud kui tree tehelt kuskile mujale lehele minna ja siis tagasi. Paistab rohkem selline Flashi kala olevat.
olen proovinud ei aita
ega ta täielikult teist profiili ära ei peidagi aga saba jääb ikka sinna peale ja suht ebamugav nii töötada :(
enn gross
Postitusi: 77
Liitunud: Reede 01. Veebruar 2008, 20:00:02
Asukoht: soome
Status: Eemal

Postitus Postitas enn gross »

Kristy kirjutas:Ka mul on geni.com -g a probleeme. Ta ei tunnista hilisemaid sünniaegu kui 1777 :S aga nüüd on mul juba varajasim sünnidaatum 1704 - aga geni näitab ikka, et 1777. Kuidas või kust peaks seda seadistama ? Omast arust olen kõik võimlikud linnukesed ette toppinud ja eest ära võtnud aga ikka ei abi mingit :roll:
mul sama jama
puus sees on vanemad kuupäevad kuid timeline ei näita neid :twisted:
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”