Wegner või Wegener

Sakslased Eestis
Vasta
Andrus A
Postitusi: 393
Liitunud: Pühapäev 26. November 2006, 21:49:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Wegner või Wegener

Postitus Postitas Andrus A »

Tere,

Oleksin tänulik igasuguse info eest, mis puudutab Wegnerite suguvõsa.
Eriti huvitavad mind Wilhelm Julius Wegner (...-1901), tema teine naine Carolina Elisabet Wegner (1847-1906) ja nende ühised lapsed...
Alma Thekla Caroline Wegner;
Ernst Moritz Wilhelm Wegner;
Irmgard Hulda Sophie Wegner;
Elmaris Lilli Wilhelmine Wegner.

Wilhelm Julius Wegner saabus Kuressaarde Kuramaalt. Wilhelmi ja Carolina lapsed liikusid eelmise sajandi alguses Venemaa erinevatesse linnadesse. Mis neist edasi sai, pole kahjuks teada.

A
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Wegner või Wegener

Postitus Postitas Assar »

Ei tea, kas küsimus aktiivne veel ja kas sellest abi on. Kunagi oli Tartus üks apteeker Christian Gotthard Wegener (+1843). Talle kuulus ka Põlvamaal asuv Veskimõisa mõis (Mühlenhof)

Üks köösner on Tallinna kodanikuks saanud juba 1691. Tema olevat pärit stettinist Saksamaal.
Minu sugupuu programm näitab ka ühte Kanuti gildi oldermanni ja Äksi pastorit sama perekonnanimega.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Andrus A
Postitusi: 393
Liitunud: Pühapäev 26. November 2006, 21:49:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Wegner või Wegener

Postitus Postitas Andrus A »

Tere Assar

Küsimus on endiselt aktuaalne, sest ühtegi jälge pole ma aastatega leidnud. Kahtlemata võivad minu ja Sinu Weg(e)neritel olla omavahel seoseid, kuid ajalises vaates on vahed liiga suured, et otseseis seoseid leida.

Tänades
A
Mayah
Postitusi: 18
Liitunud: Laupäev 19. Veebruar 2011, 20:42:02
Status: Eemal

Re: Wegner või Wegener

Postitus Postitas Mayah »

Tere
Tean niipalju öelda et mimu vanemad tulid ka venemaalt eestisse ja meie piirkonnas eestis, Põlvamaal, Leevi külas elavad Vegnerid on ka venemaalt, osa nende suguvõsast aga on Saksamaal. Kui on huvi siis võib uurida Facebookis kasutaja IRINKA VEGNER käest.
Andrus A
Postitusi: 393
Liitunud: Pühapäev 26. November 2006, 21:49:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Wegner või Wegener

Postitus Postitas Andrus A »

Tänud, saatsin Irinkale kirja.

A
Vasta

Mine “Sakslased”