1. leht 1-st

Kes aitaks leida

Postitatud: Laupäev 29. Märts 2008, 01:45:03
Postitas mario.org
nimelt oleks vaja USA-st Florida osariigist isiku nime järgi, telefoni numbrit, e-maili või mingit muud kontakti ja informatsiooni. probleem on aga selles et netis leiduvad firmad küsivad kõik päris palju raha ja enamus ei näita selle isiku kohta mingit infot. seal kus näitab on jällegi hind soolane minujaoks ja tunduvad millegipärast mulle reklaamitrikina need leheküljed.

isiku nimi on Vladislav Org ; Eeeldatav asukoht : USA, Florida, Kissimmee

olen tänulik igasuguse info ja soovituste eest!

Mainin veel niipalju ära et sai peetud kirjavahetus kohaliku valitsuse PR-iga ja nemad ütlesid et neil pole õigust infot jagada :S

Tulemusliku või hea abi eest olen nõus ka maksma

Postitatud: Laupäev 29. Märts 2008, 07:30:03
Postitas Bibilotta
http://vmg.vil.ee/mannn/valis.htm
VÔid proovida ka näiteks Eesti Maja kaudu otsida. Olen ise oma vanatädi laste lastega üsna tugevalt just Florida kandiga suhtlemas, nii et vÔin küsida samuti. Iseasi, kui eaka inimesega on tegu? Akii noorem oÔlvkond pole teadlik, siis vÔib vÔtta natuke aega.

Postitatud: Kolmapäev 09. Aprill 2008, 19:32:04
Postitas mario.org
tänan kasuliku lingi eest, uurin vaikselt sealtkaudu edasi asja, isiku vanus on kui õigesti mäletan 47. kui on olemas keegi kohalik floridas siis äkki teavad nemad paremini kust vaadata telefoninumbrit või aadressi nime järgi, äkki on isegi kohalikus telefoniraamatus või mõnelt operaatorilt saab äkki?

Tänud ette :)