Milvi Laid

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
HelleMai
Status: Eemal

Milvi Laid

Postitus Postitas HelleMai »

Kas keegi on uurinud Milvi Laidi (kodanikunimega Aleksandra Isak) sugupuud. Oleks huvitatud igasuguugusest infost.
Eike13

Re: Milvi Laid

Postitus Postitas Eike13 »

Vaadates Lut.personaalraamatute nimeregistrist ISAK annab palju tulemusi.Missuguse kogudusega tegemist on?
Eike.
Rõuge khk Vana-Kasaritsa Sika k. MÄGI
Issaku k. ISSAK
Vadsa k. ORG
Haanja Kallase k. VÕSU
Karula khk Vana-Antsla Peetsi k.KOEMETS
HelleMai

Tegemist peaks olema Juuru koguduse Isakutega.
Aleksandra sündis Eesti Ensüklopeedia andmetel Tallinnas ja arvestades eesnime olid tema vanemad ilmselt õigeusklikud.
Juuru kogudust arvan olevat suguvõsas liikuva loo tõttu. 1930.-ndatel elas Milvi Laid koos oma emaga Vasalemmas ja suhtles muuhulgas ka minu vanaema ema õega. Suhtlemise üheks põhjuseks oli ka see, et "nad olevat olnud kuidagi sugulased või hõimlased". Samas oli minu vanaema isa õde abielus Isak ( ja elas Juurus) ja nüüd tahaksingi uurida, kas sellel jutul on alust.
Häda on selles, et ma ei tea Aleksandra vanemate nimesid ega ka mitte mingit muud infot. Samuti puuduvad Saagas Tallinnna Õigeusu koguduste selle aegsed meetrikad.
ullek

Postitus Postitas ullek »

Aleksandra Isak kuulus siiski EELK Tallinna Pühavaimu kogudusse, sünnikanne siin:
Saaga TLA.1463.1.21:211?154,632,2106,210,0
HelleMai

Suur-suur aitäh! Vot Pühavaimu alt ei osanud üldse otsida, vaatasin küll Kaarli ja Jaani koguduse alt, kuhu enamasti maalt tulnud inimesed vist kuulusid.
ardisala

Postitus Postitas ardisala »

HelleMai kirjutas:Kas keegi on uurinud Milvi Laidi (kodanikunimega Aleksandra Isak) sugupuud. Oleks huvitatud igasuguugusest infost.
Milvi on minu sugupuus.
http://www.geni.com/share?t=6000000013354250540
:)
Kliki Juliane Zimmermannile ja vaata tema haru. Milvi tema minia.
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”