Kadunud erasõnumid ja Marie Nilsi tütar

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
Kalmerm
Status: Eemal

Kadunud erasõnumid ja Marie Nilsi tütar

Postitus Postitas Kalmerm »

Lubasin septembri lõpul minu nn erasõnumile (private message) tulnud kirjale kirjutada Marie Nilsi tütre surmamõistmise loost Tallinna raekohtus 1699. aastal (või oli see hoopis Lisbet Simoni tütre kohtuasi 1700 aastal). Kui kavatsesin lubadust täitma hakata, selgus et need erasõnumid enam ei avane või on selline võimalus hoopiski ära kaotatud. Mis läinud see läinud ja nüüd näen siin kahte võimalust: asjast huvitatu võiks minu meili aadressil kirjutada, mis on ilmselt kuidagi nähtav või võin sellest ka siin avalikus üldosas kirjutada.

Kalmer

Assar
Kontakt:

Re: Kadunud erasõnumid ja Marie Nilsi tütar

Postitus Postitas Assar »

Nende erasõnumitega on natuke kehva küll siin foorumis. Üksvahe polnud mul 10 sõnumitki, kui sain kaks juurde ning mulle anti mõista, et kui neid lugeda tahan pean kaks olemasolevat ära kustutama. Praegu mul igal juhul on rohkem kui 12 sõnumit sain just 4 sõnumit juurde ja probleeme polnudki :?

Olen märganud, et süsteem võib neid minu teadmata ka kustutada. Igal juhul olen kaotanud selle läbi üsna mitu head sõnumit. See on natuke kurjast küll :x
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716

maidu.leever
Kontakt:

Postitus Postitas maidu.leever »

Kalmerm kirjutas:Lubasin septembri lõpul minu nn erasõnumile (private message) tulnud kirjale kirjutada ....
.... selgus et need erasõnumid enam ei avane või on selline võimalus hoopiski ära kaotatud. ...
Kalmer
Private message peaks toimima. Oma sõnumite vaatamiseks leiab lingi logimise kõrvalt 0 (või mõni muu arv) uut sõnumit

Algselt oli võimalus vastu võtta, saata ja salvestada á 10 sõnumit, nüüd 50. Jälgige, et teie sõnumite kaustad ei ületaks mahtu. Kui maht on täis, siis uusi sõnueid vastu ei võeta :(

Katsa

Postitus Postitas Katsa »

Sõnumite arvul postkastis on piirang peal. Seda piirangut võib admin muuta. Kuni viimase ajani kehtis vist foorumi algusajast peale vaikimisi antud piirang 10 sõnumit, mis on tõesti rohkem kui napp. Uue versiooni käimatõmbamise aegu sai seda suurendatud ja praegu on piiriks 50 sõnumit iga postkasti kohta (vastuvõetud, saatmisel, saadetud, salvestatud jne.). Põhimõtteliselt võib seda veelgi suurendada, ent väga suureks ka ei tahaks sõnumite mahtu ajada. Soovitus - kui mõni saabunud sõnum sisaldab mingit olulist infot, mida tahaks hiljem vaadata, siis tuleks ta tõsta Salvestatud sõnumite postkasti. Sealt ei kao ta nii ruttu ära. Kuid tuleb meeles pidada, et ka salvestatud sõnumite postkasti maht on samuti piiratud.
Katrin H.

Assar
Kontakt:

Postitus Postitas Assar »

Küsin täpsustuseks, kas 1 postkast on minu postkast või on üks postkast minu sissetulevad kirjad, teine postkast minu salvestatud kirjad jne.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716

Katsa

Postitus Postitas Katsa »

Igaüks neist mahutab praegu 50 sõnumit. Praegune foorum võimaldab aga ka kaustu juurde luua, ära kustutada ja kehtestada reegleid, mis juhtub siis, kui kaust täis saab. Kellel on palju privaatsõnutsemist, sel tasub foorumi selle osaga lähemalt tutvuda.
Katrin H.

Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”