Otsin Paul Riiki sugulasi...

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
hiluke
Postitusi: 3
Liitunud: Neljapäev 18. Juuni 2009, 16:14:06
Asukoht: saaremaa
Kontakt:
Status: Eemal

Otsin Paul Riiki sugulasi...

Postitus Postitas hiluke »

Otsin paul riigi sugulasi...Paul riik suri ise vist aastal 2006,,JUURU VALLAS,Pirgu külas..tema juured asuvad saaremaal..Soovin teada Kõike tema elu kohta..olen tema tütretütar,kel ei olnud au temaga kunagi kohtuda...sain tema elukoha alles 2009 aastal teada...ootan kõikide kirju kes vähegi tunnevad teda või saavad mulle tema kohta mingitki infot anda.ette tänades... :?: :?: :?:
Andrus A
Postitusi: 393
Liitunud: Pühapäev 26. November 2006, 21:49:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Andrus A »

Tere,

Üks Paul Riik (Borisi poeg) elas 1958 aastal Saaremaal Pihtla vallas, Poka külas, Härma talus. Sünniaeg võiks olla ca 1940. Kas see võib olla õige inimene?

Andrus
hiluke
Postitusi: 3
Liitunud: Neljapäev 18. Juuni 2009, 16:14:06
Asukoht: saaremaa
Kontakt:
Status: Eemal

tere

Postitus Postitas hiluke »

tere jah see on see sama inimene,,,kuidas te teda tundsite,,,ühesõnaga õeldes on tema minu ema isa....kuigi nad lahutati juba noorena..ja kui me hiljuti nüüd paul riiki otsima hakkasime saime teada et,ta on surnud...nüüd tahame me teada kas tal ehk oli veel kellegiga lapsi...sest siis nad oleksid ju minu ema ..õed ja vennad....väga keeruline jutt oli nüüd mul küll--.....
Andrus A
Postitusi: 393
Liitunud: Pühapäev 26. November 2006, 21:49:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Andrus A »

Tere,

Tegelikult ei ole mul au olnud Paul Riiki tunda. Leidsin tema andmed 1958 aasta Saaremaal toimunud rahvaloenduse nimekirjadest. Kuidas siit edasi minna, ma täpselt soovitada ei oskagi. Kõige lihtsam oleks võtta kätte telefoniraamat ja vaadata, kas leidub Juuru kandis sama perenimega inimesi või lihtsalt internetis surfata. Näiteks leidsin googeldades, et Paul Riik sündis 01.10.1940 ja suri 04.08.2006.

Nii et jõudu otsingutes :)


A
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Re: Otsin Paul Riiki sugulasi...

Postitus Postitas Uku.Velbri »

hiluke kirjutas:Otsin paul riigi sugulasi...
Ei taha küll kuri korralooja olla, aga kui antud esiisa vähegi respekteeritav on, siis tuletaks meelde, et eesti keeles kirjutatakse nimed suure algustähega :wink: .
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”