Koostöö

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
gateway84
Postitusi: 21
Liitunud: Neljapäev 03. Mai 2007, 11:42:05
Status: Eemal

Koostöö

Postitus Postitas gateway84 »

Tegelen sugupuu uurimisega. On nimesid mis juba olemas ja äkki on haakumisi kelleagi veel kes uurivad, oleksin koostööks nõus. Nimesid mis siis uurin pärinevad Hageri kihelkonnast. NAHKUR(Nahkor); JÜRGENS; INDUS; TIEF; ARNO; ARTOV(Artow); Rõõmus(Rõmus); Leander; Indreus.
micky
Postitusi: 131
Liitunud: Teisipäev 03. Aprill 2007, 16:10:04
Asukoht: Virumaa
Status: Eemal

Postitus Postitas micky »

Ma ei uuri küll ühtegi kirjasolnud perekonda, kuid olen kohanud perenimesid Nahkur, Indus ja Artov. Ma arvan, et nad esinevad kõik Lüganuse kirikukirjades, sealjuures ei ole kindlasti põliselanikud, vaid kuskilt sissetulnud. Kui on mõni kadunud hing, võik sealt vaadata. Kui sealt ei leia, siis võib pilgu peale visata ka Viru-Jaagupile ja Jõhvile, aga ma arvan, et Lüganuse on õigem koht. Ka perenimi Rõõmus on mulle ette jäänud. Meelde jäi seetõttu, et tunnen sellise nimega inimest. Kohta täpselt ei oska öelda, aga vist ühes Jõhvi koguduse personaalraamatus, kus oli kirjas mingi Jõhvi ja Peipsi vahele jääv asula ( arvan, et Pagari, aga kindel ei ole ). Head otsimist!!!!
Mae Mitt
Postitusi: 33
Liitunud: Teisipäev 15. August 2006, 23:06:08
Asukoht: Tapa
Status: Eemal

Re: Koostöö

Postitus Postitas Mae Mitt »

gateway84 kirjutas:Tegelen sugupuu uurimisega. On nimesid mis juba olemas ja äkki on haakumisi kelleagi veel kes uurivad, oleksin koostööks nõus. Nimesid mis siis uurin pärinevad Hageri kihelkonnast. NAHKUR(Nahkor); JÜRGENS; INDUS; TIEF; ARNO; ARTOV(Artow); Rõõmus(Rõmus); Leander; Indreus.

Induse nimi on esinenud ka Simuna kihelkonna nimekirjades
Priit Parts
Postitusi: 35
Liitunud: Neljapäev 29. Juuni 2006, 16:44:06
Status: Eemal

Re: Koostöö

Postitus Postitas Priit Parts »

gateway84 kirjutas:Tegelen sugupuu uurimisega. On nimesid mis juba olemas ja äkki on haakumisi kelleagi veel kes uurivad, oleksin koostööks nõus. Nimesid mis siis uurin pärinevad Hageri kihelkonnast. NAHKUR(Nahkor); JÜRGENS; INDUS; TIEF; ARNO; ARTOV(Artow); Rõõmus(Rõmus); Leander; Indreus.
Tere!
Minul on sees Linda Jürgens, kes abiellus August Pent'iga. Jürgenseid on veel aga ma ei oska neid seostada Lindaga. Ehk tõesti saab koostööd teha.

Terv.
Vanaselja ja Kiive.
gateway84
Postitusi: 21
Liitunud: Neljapäev 03. Mai 2007, 11:42:05
Status: Eemal

Re: Koostöö

Postitus Postitas gateway84 »

Tere!
Minul on sees Linda Jürgens, kes abiellus August Pent'iga. Jürgenseid on veel aga ma ei oska neid seostada Lindaga. Ehk tõesti saab koostööd teha.

Terv.[/quote]Nu minul on Jürgenseid üsna palju ja enamus varjeerub siin 1800-1900 mingi ajani. Ega Lind vanemate nimesid ei tea?
Priit Parts
Postitusi: 35
Liitunud: Neljapäev 29. Juuni 2006, 16:44:06
Status: Eemal

Postitus Postitas Priit Parts »

Kahjuks ei ole, muidu paneks ise kokku.
# Sündinud 24. veebruaril 1898 juuliuse (8. märts 1898)
# Surnud 23. detsembril 1933 juuliuse (5. jaanuar 1934)
hetkel muud pole.

Priit
Vanaselja ja Kiive.
gateway84
Postitusi: 21
Liitunud: Neljapäev 03. Mai 2007, 11:42:05
Status: Eemal

Postitus Postitas gateway84 »

Aga kui teil Linda sünniaeg siis peaks teil olemas olema ka Linda isa nimi või ema nimi.
Priit Parts
Postitusi: 35
Liitunud: Neljapäev 29. Juuni 2006, 16:44:06
Status: Eemal

Postitus Postitas Priit Parts »

gateway84 kirjutas:Aga kui teil Linda sünniaeg siis peaks teil olemas olema ka Linda isa nimi või ema nimi.
Kahjuks mu vanatädid ei osanud ema ega isa nime öelda!
Aga kuupäeva teadsid, ma uurin veel ehk kuskilt leian!

Priit
Vanaselja ja Kiive.
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”