Kas Gdov

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
erich
Postitusi: 61
Liitunud: Pühapäev 19. Veebruar 2017, 14:35:02
Status: Eemal

Kas Gdov

Postitus Postitas erich »

On ka kirikukirjasi leida

Tänud juba ette
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Kas Gdov

Postitus Postitas mibeko »

Tere,
On ikka Oudova, Gdovi, Peterburi Jaani koguse jne. raamatud. Saab ka küsida Peterburi arhiivist. Osa infot , mis puudutab elu seal piirkonnas on Pskovi ja Viiburi arhiivis. Mina uurin oma vanaisa https://www.geni.com/people/Oskar-Sild/ ... 8286310832 ja vanaema elu. Elu kohta olen saanud enam vähem kõik dokumendid (valimisõiguse äravõtmine, kulakuks tegemine, Siberisse saatmise, tagasituleku, sakslaste kirjapandu jne.) Kahjuks ei ole õnnestunud teada saada vanaisa esivanemaid ja sugulasi st. tema sündi, kuna väidetavalt selle aastakäigu raamatud pole säilinud. 2019.aasta septembri kuus ilmus Pskovis raamat sealsetest eestlastest. Minul on see raamat olemas elektrooniliselt ning autoritelt ka luba seda levitada. Kui soovite saatke minule oma email.
Benno
erich
Postitusi: 61
Liitunud: Pühapäev 19. Veebruar 2017, 14:35:02
Status: Eemal

Re: Kas Gdov

Postitus Postitas erich »

Just nimelt otsin taga Johan Kilki koos perega on teinud opteerimis toimiku aga kas tuli eestisse ma ei leia kusagilt teda just ta tütre poeg otsib taga teda nad ise elavad Venemaal aga mida pole leida on Johan Kilk saadan teile ka ta profiili genist kus nad on läinud Gdovi ja 1921 a on teinud opteerimis toimiku aga siis ka jäljed kaovad Minu e posti aadress on saariki@hot.ee

Kõige parimate soovidega Erich
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Kas Gdov

Postitus Postitas mibeko »

Tere,

Saatsin raamatu Teile ära.
Mina soovitaksin teha pöördumise Eesti Rahvusarhiivi ja Peterburgi arhiivi.

Benno
iloon
Postitusi: 30
Liitunud: Reede 09. Detsember 2005, 19:39:12
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Re: Kas Gdov

Postitus Postitas iloon »

Tere!
Oleksin ka huvitatud sellest raamatust, palun saatke, kui võimalik ilonan473@gmail.com .Tänud ette.
Luule Vaino
Postitusi: 104
Liitunud: Esmaspäev 12. Jaanuar 2009, 17:02:01
Status: Eemal

Re: Kas Gdov

Postitus Postitas Luule Vaino »

Mind ka huvitab see raamat eestlastest . Minu tädi Salme n. Jess ab.Krõlov läks okt.rev ajal või peale seda Peterburist Gdovi. Tema lapsed on seal sündinud ajavahemikul 1922 - 1932. Kas temast võib seal midagi leiduda!?. Kui ja kui võimalik, minu aadress: lull123@hot.ee
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”