Teadmata suguvõsa

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
Ragggne
Postitusi: 1
Liitunud: Pühapäev 26. August 2018, 01:42:08
Status: Eemal

Teadmata suguvõsa

Postitus Postitas Ragggne »

Tere
Mure järgmine. Mu isa MAIT JÄRV sündis tõenäoliselt 1947 aastal, kuid juba väkse imikuna leiti ta Tallinnast võidetavalt rongijaama lähistelt ja edasi kasvas ta lastekodus. Mitte mingit infot pere kohta pole. Kuuldavasti toimus siis saartelt küüditamine ja ilmselt jäeti ta suures hirmus ehk kellegi leida. Nimi pandi lastekodus ja umbkaudne sünnikuupäev 1.10.1947
Kas kuidagist vere kaudi on võimalik sugulasi otsida ning palju selline toiming maksab või kas üldse sellist asja teha saab?

Ette tänades
Ragne

jussK
Postitusi: 840
Liitunud: Kolmapäev 03. Märts 2010, 12:40:03
Asukoht: Tre Fin
Status: Eemal

Re: Teadmata suguvõsa

Postitus Postitas jussK »

Mitte vere vaid DNA abil saab küll a see eeldab et ka sugulased sama teevad. Näiteks GENI võimaldab DNA profiili järgi otsingut a tõenäosus leida piisavalt lähedane profiil on väike.

katrin1989
Postitusi: 2
Liitunud: Kolmapäev 28. Märts 2018, 18:57:03
Status: Eemal

Re: Teadmata suguvõsa

Postitus Postitas katrin1989 »

Tere. Ma ei oska küll aidata,aga mul on põhimõtteliselt sama teema. Minu vanaema leiti Tallinnas 1944 aastal imikuna peale pommitamist kusagilt majade varemetest. Tema sünniaktil määrati ka talle umbes mingine kuupäev ja isa nimi mõeldi välja,samuti ,mõeldi vanaemale ta praegune nimi välja.Ma sooviks ka teada kas oleks võimalik tolle aja kohta mingitinfot saada et oma pärimuse kohta rohkem teada.

Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”