3. leht 6-st

Postitatud: Teisipäev 17. Märts 2009, 13:19:03
Postitas Kiusukas
Isa poolsed kõugud:
1. Aleksander Lindeberg/Lina *1920 Kärde küla
+ Helene/Helena Toode *1924 Vastse-Kuuste, Ülelombi talu
1.1. August Ferdinand Lindeberg/Lina *1891 Lasinurme
+ Juuli Päären sünd *1895 Vaimastvere
1.2. Kusta Toode *1888 Ahja
+ Marie/Maria Kodar *1888 Leevi küla
1.1.1. Kaarel Lindeberg *1838 Lasinurme
+ Mari Glasberg *1850 Kaavere küla
1.1.2. Jaak Päären *1867 Tirma küla
+ Leenu Rebane *1866 Vaimastvere
1.2.1. Peep Toode *1845 Mooste
+ Liis Kilk *1849 Võnnu
1.2.2. Margus/Mark Kodar *1844 Polli
+ Els/Jelena Vomm *1849 Metsaküla küla
1.1.1.1. Taavet Lindeberg *1815 Lasinurme, Sepa 10 talu
+ Mari Klaas *1814 Lasinurme küla, Augumäe 13 talu
1.1.1.2. Hans Glasberg *1818 Kaavere küla
+ Juula Valgeroos *1815 Lasinurme küla Mardi-Juhani 23 talu
1.1.2.1. Jaan Päären *1828 Vaimastvere
+ Kai Jürgenson/Jurkevits *1831 Ripuka
1.1.2.2. Pärtel Rebane sünd 23.02.1816 Ripuka
+ Mari Paju sünd 16.08.1840 Vaimastvere
1.2.1.1. Aado Toode *1825 Mooste
+ Ann Märdik *1821 Mooste
1.2.1.2. Andres Kilk *1815 Võnnu
+ Miina Mäll *1818 Võnnu
1.2.2.1. Juhan/Ivan Kodar *1806 Polli
+ Liisu Liias *1809 Karksi Tiri Hansu talu
1.2.2.2. Juhan /Ivan Vomm *1821 Penuja
+ Ann Pulk sünd *1843 Penuja

Postitatud: Kolmapäev 18. Märts 2009, 21:06:03
Postitas avagula
Otsesed esivanemad nimede panemise ajast:
Otepää kihelkond:
- Volmer (Arula)
- Sannamees (Arula)
- Mikkit (Arula)
Harju-Madise kihelkond:
- Laur (Põllküla)
- Orning (Kloostri)
- Delmann (Kloostri)
- Friedemann (Kloostri)
- Baring (Kloostri)
- Bienemann (Kloostri)
Tarvastu kihelkond:
- Juhanson (Vooruküla)
- Lammas (Vooruküla)
- Matjus (Vooruküla)
- Ronk (Tarvastu)
- Blom/Bloom/Blum (Tarvastu)
Helme kihelkond
- Kivi (Alamõisa, Taagepera)
Halliste kihelkond
- Kukk (Penuja)
Karksi kihelkond
- Tamm (Polli)
Luke kihelkond
- Teder (Sooru)

Postitatud: Kolmapäev 08. Aprill 2009, 15:44:04
Postitas joonasj
Gustav Joost/Johst?
Helene Lilienthal/Lillenfeldt?

Friedrich Sihver/Siffer? (aka Vidrik)
Anna Rosin

Jakob Peterkop->Soosalu 1872-1962
Juuli Jürvetson 1872-1937

Mihkel Toom 1873-1958
Anna Toomasson 1889-1971

Tomas Jürgens 1843-1919
Mai Tomasson 1842-1908

Ado Eilemann?
Ano Tasane

X Olup
X X

Madis Kangur 1844-1914
Leno Holm 1847-1928

Postitatud: Esmaspäev 13. Aprill 2009, 13:06:04
Postitas Kristy
Ma ei osanud kuidagi genist muud moodi nimesid välja võtta kui copy pastega.
Aga võtsin "blood relatives" alt. Siin nad siis on:
A
Agatsonok 1
Alt 6
Anderson 3
Arro 4
B
Blau 1
Blumberg 1
Brandt 14
Braunbrik 5
Braunbrik(Topsi Jaan) 1
Braunbrik/Paemurd 1
Braunbrück 1
E
Enno 3
Eslas 4
Essenson 1
Eve Jürgenson 1
Evestus 1
G
Gross 6
Grünling 3
Grünling (Silk) 1
Gutmann 2
H
Helm-Rosin (Kuusik ) 1
hiljem Liisa 1
Hindriko 1
Hinnobert 1
H...(5 )
I
Isand 1
J
Jani tütar 1
Johanson-Juhandi 1
Juhkam 1
Jürgenson 5
Jürivee 2
K
Kallaste 1
Karik 5
Karpova 1
Karu 1
Kaselaid 3
Kauks 1
Kauksi 1
Kaup 2
Kiisel 1
Kimstuberg 1
Klaas 7
Koik 1
Koit 1
Koleseov 1
Kommits 1
Koppel 1
Korn 1
Kranach 5
Kriisa 13
Kriisa (Saar) 1
Kukk 1
Kustlow 17
Kuusik 3
Kärras 4
Külaots 3
L
Laaso 19
Ladva 14
Lall 1
Lillesalu 1
Loos 1
Lübeck 1
M
Maasik 1
Maasikamäe 4
Mallene 1
Mannof 1
Martinson 1
Meigas 2
Meipuu 1
Meister 3
Meitern 1
Menšikov 1
Merila 16
Mikkov 1
Morsa 1
Muska 1
Muts 17
Muts(o) 1
Mutso 2
Münt 1
N
Naarits 16
O
Oengo 11
Oengo (Ongo) 1
Oengo (Õngo) 7
Olesk 6
Olgo 24
Olson 1
P
Pae 2
Palm 4
Palumets 1
Parts 7
Parz 9
Peedumaa 1
Pergel 1
Pint 13
Pisa 1
Pokkat 1
Pulk 1
Põdra 1
R
Raudsepp 1
Reigo 6
Reimann 11
Reose 1
Rüüsak 7
S
Saluotsa 3
Seeberg 1
Sepp 2
Silk 2
Sillamaa 1
Sirel 7
Sirel Uhs 1
Sirel Uhs Merila 1
Smitt 1
T
Tafel 2
Tafel - Viia 1
Tamm 1
Tammik 1
Teder 4
Teivas 5
Teivas (Kriisa) 1
Tetlov 2
Tomsen 2
Trell 3
Turu 5
V
Vahepõld 2
Valdlo 3
Valdt 1
Varblane 1
Veiksalu 8
Videvik 4
Vilu 1
W
Winter 1(pärit Saaremalt ja andmeid ei ole kahjuks leidnud)
Ö
Öngo-Oengo 3
Ööpik 1

5 põlvkond

Postitatud: Kolmapäev 15. Aprill 2009, 09:57:04
Postitas Argo.
parem hilja kui mitte kunagi

Minu kõugud 5 põlvest

1 Suurtee Ivan 1858-1921 Muhu
Kesküla Julia 1853 Muhu
2 Tagaküla Jaan Ivan 1857-1932 Muhu
Hallikäär Elena 1855-1922 Muhu
3 Nurk Hans 1808-1875 Hiiumaa Käina
Laid Aet Hiiumaa?
4 Sauselg Peeter 1832-1896 Hiiumaa
Vähejaus Liso 18330-1902 Hiiumaa

siit veel neli paari puudu kuid eks vaikselt tuleb juurde

minu abikaasa kõugud 5 põlvest

1 Martinfeld Herman 1813-1876 Saaremaa Sõrve
Kuulberg Anna 1814-1867 Paide
2 Erikson Juhann Sõrve
.... Triin Sõrve ?
3 Tamm Mihkel 1844-1917 Saaremaa Ratla
Rasu Wiiu 1846-1928 Saaremaa Ratla
4 Küllaots Juhhan 1842 Saaremaa
Kuld (Kald) Julia 1845 Saaremaa
5 Riisaar Mihkel 1833 Saaremaa
Maggus Wio 1835-1889 Saaremaa
6 Kurrisoa Gustav

Jälle osad puudu

Postitatud: Neljapäev 23. Aprill 2009, 08:52:04
Postitas Avo.Kiisk
Lisan ka oma emapoolsed esivanemad temast viies põlv tagasi.

1. Peeter Kiisk Martna
2. Mari _ Martna
3. Kaarel Laal Kullamaa
4. Anna _ Martna
5. Jaan Lillep Martna
6. Mai _ Martna
7. Kaarel Nurmwal Martna
8. Miina Trösi Martna
9. Kaarel Tuuling Karja
10. Mare _ Karja
11. Pert Laud Karja
12. Reet _ Karja
13. Jüri Koppel Kaarma
14. Reet Torn Kärla
15. Jakob Paimal Kaarma
16. Liisa Pöikel Kaarma

Postitatud: Neljapäev 23. Aprill 2009, 09:26:04
Postitas Külli.Esko
Võtan end lõpuks kokku ja panen kirja ka omapoolsed leiud.

Emapoolsed kõugud:

Vanaema Marie Klement (eestindatuna Kasepalu) *1920 Kloostri, Läänemaa
Madis Klement *1843 Kirbla, Läänemaa
+ Liso Post
Jaan Luik, Kloostri, Läänemaa
+ Leno
Jaan Aasa, *1799 Lihula, Läänemaa
+ Liso Nurk, *1805 Lihula, Läänemaa
Kemo Jürri
+ Marri Rusimäggi *1819 Lihula, Läänemaa

Vanaisa August Saare *1923 Matsalu, Läänemaa - suhteliselt "hõre" haru seni veel, aga töö käib... :)
Jaan Saare *1833 Matsalu, Läänemaa
+ Marri
Herma Mihkel, Läänemaa
+ ...
...
+...
(Kõige kaugem teadaolev - Miina Ots * kas 1884 v 1888 Saastna, Läänemaa)
...
+...
...
+...
...
+...
...
+...

Isapoolsed kõugud:
Vanaisa Jaan Esko *1908 Seira, Läänemaa

Jaan Esko *1811 Vanamõisa, Läänemaa
+ Ann Kokk *1823 Läänemaa
Jakob Jaaniks *1814 Läänemaa
+ Mari Lisen
Mihkel Mats *1816 Läänemaa
+ Mari
Madis Vaarmann *1818 Läänemaa
+ Leno Uluots *1827 Läänemaa

Vanaema Armilde Sumberg (eestindatud Suur) *1920 Helme, Valgamaa
Tõnnis Sumberg *1818 Lõve, Valgamaa
+ Ann Mahlapuu * 1823 Vanamõisa, Valgamaa
Ainto Suder *1835
+ Reet
Tomas Umbleja *1839 Koorküla, Valgamaa
+ Kadri Talwik *1838
Ado Starast *1837 Koorküla, Valgamaa
+ Marri Prutska *1840 Koorküla, Valgamaa

Nagu varasemadki üleskutsed on kõlanud - kui kellelgi midagi tuttavat tundub, olge kenad, võtke ühendust!

Tervitades
Külli Esko

Postitatud: Reede 01. Mai 2009, 22:39:05
Postitas eveli.saue
Ma teen näo, et ma olen oma isa ja sellisel juhul oleks 16 esivanemat:
Peet Saue 1827 Hiiessaare, Hiiumaa
+ Lena Daum 1830 Hilleste, Hiiumaa
Mihkel Keskla 1825 Tubala, Hiiumaa
+ Liso Põdder 1827 Tubala, Hiiumaa
Andrus Liit 1820 Kerema, Hiiumaa
+ Madli Tau 1821 Leppisto, Hiiumaa
Andrus Koit (Koid) 1822 Lõpe, Hiiumaa
+ Ingel Talve 1823 Kukka, Hiiumaa
Peet Jõema 1818 Lõbembe, Hiiumaa
+ Ann Marro 1820 Ala, Hiiumaa
Juhan Visse 1821 Hiiessaare, Hiiumaa
+ Kreet Silm 1830 Heilo, Hiiumaa
Andrus Jõema 1803 Sääre, Hiiumaa
+ Laasi Simmona Mari 1807 Sääre, Hiiumaa
Juhan Veski 1822 Kukka, Hiiumaa
+ Leena Viidik 1828 Hagaste, Hiiumaa

Postitatud: Esmaspäev 04. Mai 2009, 11:51:05
Postitas Assar
Tere!
Toksisin ka mõned nimed arvutisse ja esitan siin selles teemas väikese loendi, mille kokku sain nimedest, mida minu arvutisse toksitud nimedest on rohkem kui viie nimega esindatud. Äkki leiate endale midagi siit põnevat. Edasi oleks juba vahva suhelda.

Nimed ise siin (ees nimi ja taga nimekandjate arv):

perekonnanimi Arv

Aasav 6
Albaum 6
Andruschkevitsch 8
Arro 6
Bauschar 7
Becker 16
Bergstein 9
Beylich 9
Blankenhagen 12
Bloksfeldth, von (Blossfeldt) 6
Blossfeldt, von 10
Boismann 12
Borck 227
Brand 15
Bresinsky 6
Bretholt 11
Brettschneider 15
Bruns 21
Brümmer, von 12
Budberg, von 12
Bulgakov 7
Burchart 7
Buxhoeveden, von 10
Bäuerle 33
Böning 87
Cornelius 8
Dellingshausen, von 179
Derfelden, von 11
Drenteln, von 6
Dreyer 19
Dubory 7
Dunte 9
Eck 16
Eck, von 58
Ekesparre, von 91
Ende 6
Epro 48
Erdmann 9
Eschholtz 28
Escholtz 14
Eschscholtz 61
Eyland 10
Finger 7
Frederking 11
Friesell 7
Frischmuth 31
Fölkersahm, von 6
Gamper 20
Garholt 14
Goutt 10
Grossthal 11
Grünewald 6
Gutmann 82
Gyldenstubbe, von 12
Habbe 6
Haecks 13
Hahn 7
Harde 20
Harten, von 11
Hartmann 13
Hauenschildt, von 13
Helwig, von 6
Henrichson 56
Hessen 28
Hetling 16
Hippius 16
Hoeyer 12
Hoffmann 58
Hoye, zur 6
Hueck 40
Hugenberger 12
Husen, von 7
Hutfilter 7
Hänel 6
Jaanson 229
Jaansoo 6
Jakobljevich 9
Jams 8
Johannsohn 10
Järvekülg 329
Kalam 8
Karro 90
Kask 8
Kermas 6
Kibbermann 7
Kilusk 6
Kirt 7
Knieper 11
Knorring, von 18
Koch 8
Kock 9
Krahmann 7
Krusenstern, von 178
Krüdener, von 9
Kukk 12
Kutsar 6
Käriko talu 33
Köning 11
Köra Oigo talu 18
Laan 8
Lange 6
Lanting, von 71
Lantingshausen, von 56
Leppik 6
Liiv 104
Lorenzon 6
Luhr 46
Luik 8
Luks 6
Läst 91
Maiste 15
Marks 9
Martenson 7
Mein 20
Meksi Wardia 7
Melts 7
Metzke 8
Mewes 7
Meyer 19
Middendorff, von 11
Mihkelson 6
Mikk 17
Mitjan 6
Mohrenschildt, von 12
Moosberg 7
Murs 7
Mutle 199
Mutle talu 10
Mädamürk 194
Mühlen, von zur 169
Müller 38
Müller von Fahrenbach 32
Müller, von 42
Mürk 10
Neumann 8
Nolcken, von 6
Nottbeck 13
Nõmm 16
Oder 11
Oskar 6
Palo 7
Paltzer 58
Palu 13
Patune 7
Paucker 8
Paulsen 18
Pertmann 137
Peterson 20
Petsch 21
Pilow 6
Poolakese 8
Pröbsting, von 64
Pukka 54
Purde 40
Puu 29
Põder 6
Päev 7
Pärn 131
Pölck 7
Rahr, von 18
Ramm, von 10
Raupach 58
Rebane 12
Rech 14
Rehbinder, von 6
Reichenbach 8
Reimann 12
Reinthal 7
Renner 14
Renteln, von 12
Riesenkampff, von 13
Rinderberg 65
Roosson 6
Rosen, von 9
Rump 123
Rötzner 6
Rydenius 11
Saar 8
Salemann 7
Sander 7
Sardepawle talu 17
Schmidt 7
Schoten, von 11
Schreiterfeld, von 42
Schultze 9
Schumann 91
Schönrock 56
See 7
Siebert 9
Sihver 8
Silscky 12
Sirotkin 46
Soom 45
Stackelberg, von 20
Stampehl 13
Stanovitš 13
Steinberg 7
Strahlborn 19
Sääsk 6
Zeidler 6
Zilliacks 8
Taal 6
Tabach 10
Takk 8
Tamm 6
Taube, von 7
Tavonius 14
Thiele 7
Thieren, von 6
Tohho 58
Tooming 7
Tufferd 6
Turu 6
Tõnisson 16
Ungern - Sternberg, von 6
Unt 56
Uustalu 8
Walther 10
Vares 6
Wehren, von 56
Weldemann 286
Veldemanni talu 25
Wiedmann 6
Wilcken 8
Wilcken, von 9
Wildemann 41
Willebrand 6
Willem 90
Vinnal 7
Wistinghausen, von 7
Witte 11
Wrangell, von 22
Wupperfeld 7
Vöölmann 235
Vöörmann 67
Äkkima talu 13

Postitatud: Esmaspäev 11. Mai 2009, 15:37:05
Postitas paasu.leesment
Minu esivanemate nimed siis...
1) Kristjan Liesment (1871 Saarde)
2) Miina Tomson (1876 Tõstamaa)
3) Jakob Sloga (1877 Ruusmäe)
4) Helena Aleksa (1877 Haanja)
5) Männi
6) x
7) Didrich Pulst (1867 Uulu)
8) x
9) Hendrik Oja (1869 Reiu)
10) Marie-Helene Olter (1870 Sindi)
11) Richard Klaason (1902 Preedi, Koeru khk)
12) Maria Endrekson>Kõressaar (1902 Kaisma)
13) Juhan Randdorf>Randma (1873 Alu, Rapla khk)
14) Miina Randdorf>Randma (1879)
15) Jaan Reismann (1884 Järvakandi)
16) Johanna Marie Vey (1891 Rapla)

Osad lüngad täidetud 17.01.2010

Postitatud: Teisipäev 12. Mai 2009, 09:10:05
Postitas anu.jarv
Pange ikka kohanimed ka juurde, siis on palju informatiivsem, muidugi kui tegu unikaalse perekonnanimega pole. Eesnimi ja sünniaasta ei teeks ka paha, aga seda annab muidugi lisaks küsida, kui kellelgi samanimelised esivanemad.

Postitatud: Teisipäev 12. Mai 2009, 11:47:05
Postitas Diana Mitt
Minu emapoolsed kõugud:

1) Mihkel Mattiesen (1820) - Audru kirikuvald, Audru khk, Pärnumaa;
2) Liso Indas (1827) - Audru kirikuvald, Audru khk, Pärnumaa;
3) Ado Sildeots (1822) - Jõõpre vald, Audru khk, Pärnumaa;
4) Rõõt Puusild (1823) - Jõõpre vald, Audru khk, Pärnumaa;
5) Hans Gärtner (1822) - Audru vald, Audru khk, Pärnumaa;
6) Tio Lelle (1832) - Audru vald, Audru khk, Pärnumaa;
7) Ado Kadever (1833) - Audru vald, Audru khk, Pärnumaa;
8 Mari Nõmm (1830) - Audru vald, Audru khk, Pärnumaa;
9) Karl Pillmann (1841) - Võlla vald, Audru khk, Pärnumaa;
10) Rino Tamm (1839) - Võlla vald, Audru khk, Pärnumaa;
11) Hans Markin (1837) - Kõima vald, Mihkli khk, Pärnumaa;
12) Liso Kesper (1834) - Audru vald, Audru khk, Pärnumaa;
13) Juhan Soomann (1843) - Võlla vald, Audru khk, Pärnumaa;
14) Mari Vargara (1844) - Võlla vald, Audru khk, Pärnumaa;
15) Madis Soomann (1841) - Võlla vald, Audru khk, Pärnumaa;
16) Leena Kütt (1846) - Abja vald, Halliste khk, Pärnumaa.


Minu isapoolsed kõugud:

1) Hans Smitt/Mitt (1831) - Are vald, Pärnu-Jaagupi khk, Pärnumaa;
2) Madli Tung (1838) - Tammiste vald, Pärnu khk, Pärnumaa;
3) Madis Tillart (1835) - Sauga vald, Pärnu khk, Pärnumaa;
4) Madli Villemson (1841) - Are vald, Pärnu khk, Pärnumaa;
5) Jüri Lillestern (1819) - Sindi vald, Tori khk, Pärnumaa;
6) Mari Klaas (1817) - Sindi vald, Tori khk, Pärnumaa;
7) ? ?
8 ? ?
9) Jakob Lammas (1834) - Sauga vald, Tori khk, Pärnumaa;
10) Kadri Nõmm (1831) - Sauga vald, Tori khk, Pärnumaa;
11) Tomas Adamberg (1824) - Vändra vald, Vändra khk, Pärnumaa;
12) Mai Pern (1828) - Vändra vald, Vändra khk, Pärnumaa;
13) ? Asbaum;
14) ? ?
15) ? ?
16) ? ?

Postitatud: Reede 15. Mai 2009, 00:10:05
Postitas lilletips
minu esivanemate nimed:

Hans Lõokenne 1820-1865 Kuimetsa
Marri Steinpilm 1922-1902 Kuimetsa
Jürri Friedberg 1844 Kuimetsa
"Põleniku" Marri 1847

isa ema oli volga-sakslane ja tema suguvõsa pole jõudnud ette võtta

Jaan Rootsimaa Valtu
Tiu Kunberg Valtu
Mihkel Jürna 1860-1941 Hertu
Kai Leinberg Hertu

Mart Haber 1876-1936 Rapla
Ann Haus 1882-1958 Rapla
Eduard Eller 1880-1936 Türi
Liisa Jürisson 1884-1953 Türi

Postitatud: Reede 15. Mai 2009, 12:31:05
Postitas MartV
Diana Mitt kirjutas: 11) Tomas Adamberg (1824) - Vändra vald, Vändra khk, Pärnumaa;
12) Mai Pern (1828) - Vändra vald, Vändra khk, Pärnumaa;
Need kaks on ka mul sugulastena kirjas. Kas võtame ühendust ja täiendame teineteise andmeid?
terv,
Mart Varvas

Postitatud: Teisipäev 26. Mai 2009, 22:19:05
Postitas Treksek
niipalju kui olen suutnud leida alates vanavanematest, sünniaasta ja koht kellel tean:
1. Eduard Lüüs 1897 Tartu
Ida Johanna Lüüs (Pärn) 1901 Vasula või Tartu
2. Friedrich Alexander Lüüs 1871 Hellenurme
Johanna Lüüs (Kass) 1876 Saverna
David Pärn 1875 Tammiste
Amalie Pärn (Teder) 1873
3. Johan Lüüs 1831 Waimel Neuhof
Katri Lüüs (Kaarna) 1846 Kirrempä
Jürri Kass
Ann Kass (Reino)
Kristian Pärn
Ewa Pärn (Muhli) 1850 Vasula
4. Jürri Lüüs 1799 Waimel Neuhof
Anno Lüüs (?) 1794
Hendrik (Hinrik) Kaarna 1811 Kirrempä
Sohwi Kaarna (Tirik) 1817 Hellenurme
5. Michel Lüüs 1774
Ann Lüüs (?) 1771
Mihkel Tirik

Postitatud: Laupäev 06. Juuni 2009, 01:06:06
Postitas Aime Laan
Panen kirja enda isapoolsed esivanemad. Nad on pärit peamiselt Äksi, Tartu Maarja ja Maarja Magdaleena kihelkondadest .
1.Simmermann Mihkel 1750-
Anno 1755-
2.Johhan (Juhan) Simmermann 1787-1840
Liso (Pükste) 1786-1837
3.Carl (Karel,Karl) Simmermann 1812-1833
Leno Toots
4.Juhkum Zimmermann 1832-1872
Els (Elmik) 1830-
5. Jüri Zimmermann 1868-1926
Alvine Sophie (Reinmann)/Tupits 1881-1961
6.August-Aleksander Zimmermann/Sildjõe 1903-1994
Alma (Bender/Rajaste) 1910-1988
7.Jüri Reinmann 1792-1854
Eva 1791-1856
8.Karel Reinmann 1815-1903
Lisa (Sorgenfrei) 1819-
9.Jaan Reinmann 1844-
Anleena (Rootberg) 1849-1913
Suguvõsas esinevad perekonnanimed:Zirk, Melk, Sõmermaa,Pälson, Ostrat, Rattasep, Meripalu, Värnomasing,Tamm, Korjus, Lillast, Lend, Laanesoo, Pihla, Sinipalu, Kool, Reiman, Raba, Smirnov, Laan, Semilarski, Kalmus, Tõldsepp, Leppik,Soom, Sok, Veermäe, Arusaar, Pedo .
Emapoolsed esivanemad on pärit peamiselt Kodavere kihelkonnast:
1.Adam Bender 1802-1882
!) Mari (Makkari) 1799-1833
2)Leenu (Kaur) 1810-1894
2.Kustav Bender 1836-1912
Sohvi (Annuk) 1841-1915
3.Johannes Bender/Rajaste 1875-
Liine (Raja) 1881-
4.Juhan Raja 1763-1836
Liisu 1762-
5.Jüri Raja 1794-1873
Mai 1803-1875
6. Kaarel Raja 1836-1890
Ann (Venne) 1844-1911
Perkonnanimed mis esinevad : Aruoja, Bernot, Härms,Kallaste, Jürgenstein, Kurs, Lassi, Lauri,Laumets, Leppik, Mäe, Narits, Noormägi, Nugin, Orav, Pluum, Pruel, Põder, Vaikma, öövel.

Postitatud: Laupäev 06. Juuni 2009, 02:50:06
Postitas Maris.Eidast
Panen oma 16 nime ka kirja:

Kristian Hämmalov 1836 Parapalu
Liso Mähhakar 1852 Räpina
Johan Vardja 1847 Mooste
Marri Madisson 1856 Rasina
Saveli ???
Tatjana???
x
x
Josep Bringfeldt 1849 Alatskivi
Anna Kaddak 1856 Alatskivi
Karel Prangel 1849 Alatskivi
Lena Nuggin 1857 Alatskivi
Karel Eit 1835 Alatskivi
Marri Hallik 1842 Alatskivi
Märt Kriit 1844 Alatskivi
Kadri Tang 1846 Alatskivi

Esimesed 8 on lõunapoolt Emajõge - Tartumaa Võnnu ja Mehikoorma kant.
Teised 8 on kõik Kodavere kihelkonnast.

Postitatud: Laupäev 20. Juuni 2009, 15:09:06
Postitas Tiina.Puusepp
Siis minu esivanemad isa poolt:

x
x

Miina Lüdik/Liidik, s.1869 Eistveres
Hans Leisson, s.1866 Rutikveres

Johan Puusepp, s.1844 Tapikul
Ann Waldmann, s.1847 Tapikul

Hans Püss, s.1855 Raasnal
Aina Kirjas, s.1858 Lahaveres

Ema poolt(Võrumaa, Rõuge ümbrus):

Jaan Kroon, s. 1847
Liisu Siska

Peeter Virve
Mari Lanrat

x
x

Mihkel Hade/Hadje, s.1850 Setumaal
Paraskeva, Setumaa

Vabandused võimalike ebatäpsuste pärast. Emapoolne suguvõsa on veel vähe uuritud.

Postitatud: Neljapäev 25. Juuni 2009, 00:33:06
Postitas laivi savi
Siin minu esivanemad VI põlvkond nii palju, kui on aega olnud uurida:

Ema poolt:
Jaan Miller 1808 Kurista mp, Jõgevamaa
+Triinu Leverson 1815 Kurista mp, Jõgevamaa
Juhan Miller 1841 Kurista mp, Jõgevamaa
Kaarel Pauk 1825 Tirma, Jõgevamaa
+Mari Tamm 1819 Tirma, Jõgevamaa
Leenu Pauk 1846 Tirma, Jõgevamaa
Sillaotsa Jüri Pärs 1819 Vaimastvere, Jõgevamaa
+Mari ˇ1807 (Võnnu?) Mina Kristjani t Vaimastvere mõisast, Jõgevamaa
Jaan Pärs 1841 Vaimastvere, Jõgevamaa
*
+*
Ann Amor/Annus 1838 Saduküla, Jõgevamaa
Juhan Braun 1801 Ripuka, Jõgevamaa
+Ann Leppik 1815/Mari Isotam 1815 Vaimastvere, Jõgevamaa
Jaan Braun 1846 Endla, Jõgevamaa
Mart Romet 1807 Vaimastvere, Jõgevamaa
+Mai Krusberg 1825/Leno Kuusk 1835 Vaimastvere, Jõgevamaa
Mai Roomet 1842 Pedja, Jõgevamaa
Tõnu Aun 1820 Läänemardi, Jõgevamaa
+Anna Pärn 1822 Vaimastvere, Jõgevamaa
Jaan Aun 1845 Läänemardi, Jõgevamaa
Jaak Isotamm 1827 Vaimastvere, Jõgevamaa
+Ello Palm 1828 Vaimastvere, Jõgevamaa
Ann Isotamm 1856 Vaimastvere, Jõgevamaa

Isa poolt:
Jakob Sawwi 1785 Äksi
+Mari ? ˇ1782
Hans Savi 1821 Udriku
Tomas Rheinbusch ˇ1805 Patjala, Kaarepere
+Ann ˇ1785
Kadri Rheinbusch? 1831 Kassinurme, Kaarepere
Maddis Tooming 1789 Visusti, Äksi?
+Kadri Narrits Äksi
Juhan Tooming 1825 Visusti
Tõnno Kalamees ˇ1792 Äksi?
+Mall ˇ1796 ?
Mari Kalamees 1822 Visusti
Jaan Peetermann 1808 Käsmu
+Leenu Tiedeberk? Tidriki Jüri t. Sagadi
Joosep Peetermann 1845 Sagadi
Joosep Seebas Sagadi?
+Elts Teppe Sagadi?
Anu Seebas 1845/1853 Sagadi
Samuel Lieholm Palmse
+Els Leinfeld? Tidriki Jüri Jaani p. t. 1811 Kadrina
Jüri Liiholm 1839 Kadrina
Reino Mart Jaani p. Ruto (arv Neuenhoff´ist on mõeldud Kose-Uuemõisat?)
+Anno arv sealtsamast
Leena Ruto 1845 Kadrina

Ise olen pigem ema palvel vaadanud põhiliselt Millereid. Jõudumööda vaatan ka Peetermanne ja Liiholme, kuna selle suguvõsa poolega on millalgi ammu sidemed suht katkenud. Kiiruga panin mustandist nimed siia vabandan kui on apsakaid.:)

Päikest...

Laivi

Postitatud: Neljapäev 25. Juuni 2009, 22:12:06
Postitas anu.kannike
5. põlvkond:

Juhan TREIER, s. 1839, Haljala khk, Vatku
+
Mai VOLL, s. 1839, Haljala khk, Aaspere

Jüri VESTENBERG, s. 1835, Keila khk, Valingu
+
Mari REKKARO, s. 1834, Rapla khk, Raikküla

Benjamin IVAN, s. 1842, Hargla khk, Koikküla
+
Minna OHSOLIN, s. 1839, Hargla khk, Koikküla

Mihkel KURVITS, s. 1829, Võnnu khk, Mäksa
+
Mari PERSIMA, s. 1830, Võnnu khk, Mäksa

Jakob VENDE, s. 1841, Peetri khk, Päinurme
+
Anna RUTE, s. 1847, Peetri khk, Esna

Mart SEIRE, s. 1834, Peetri khk, Öötla
+
Jula POLSTER, s. 1822, Peetri khk, Esna

Mihkel MIRONOV, s. 1830, Türi khk, Vahastu
+
Kai PALM, s. 1835, Türi khk, Vahastu

Mart KUSTMANN, s. 1841, Türi khk, Vahastu
+
Anna VIITMANN, s. 1845, Türi khk, Vahastu

Postitatud: Laupäev 27. Juuni 2009, 14:00:06
Postitas avagula
Kuna foorum on otsitav, siis vast on mõttekas ka naise esivanemad kirja panna, äkki on midagi tolku.
Helme khk
Alamõisa mõis
  • Untera / Undla
Aitsra mõis
  • Rodenbork
    Leht
    Madisson
Taagepera mõis
  • Oberschneider
    Pikkard
Jõgeveste mõis
  • Kirt
    Loos
    Pukk
    Liiv
Lõve mõis
  • Sumberg
Kanepi khk
Põlgaste / Hurmi mõis
  • Kuhi
    Herne
    Laine
Krootuse mõis
  • Visnapuu
Sangaste khk
Kuigatsi mõis
  • Ratnik
Sangaste mõis
  • Stein
    Kirschbaum
Laatre mõis
  • Kaur
Tõlliste mõis
  • Rebane
Uniküla mõis
  • Arrak
Rõngu khk
Aakre mõis
  • Rebane

Postitatud: Pühapäev 28. Juuni 2009, 00:54:06
Postitas Kalev Kask
Tere!
Lisan ka oma 5. põlve esivanemad:

1.) Konstantin Kask *1852 Triigi, Karja khk.
+ Ekaterina *1853

2.) Peeter Kukk *1845 Maasi, Jaani khk.
+ Mari/Maria Orjak *1844 Maasi, Jaani khk.

3.) Mart Angerjas* 1831 Angerja, Hageri khk.
+ Mai Peek*1840 Paunküla, Kose khk.

4.) Jaan Mets*1833 Pikavere, Kose khk.
+ Ann Põdder* 1837 Pikavere, Kose khk.

5.) Jaan/Ivan Meister *1833 Käru, Vändra khk.
+ Eva/Evdokia Kummer *1833 Käru, Vändra khk.

6.) Hans/Anton Baumthal *1831 Käru, Vändra khk.
+ Madli Robba *1836 Käru, Vändra khk.

7.) Mihkel Ross *1838 Hõreda, Juuru khk.
+ Mari Kurtmann *1841 Pae, Juuru khk.

8.) Mats Kuuselaas *1834 Pae, Juuru khk.
+ Mari Tubberikko *1839 Hõreda, Juuru khk.

Postitatud: Pühapäev 28. Juuni 2009, 13:36:06
Postitas kerstik
Kasutan ka avagula süsteemi oma perekonnanimede kirjapanekuks.

Ambla kihelkond:

Karkuse mõis - Nilberg

Koigi mõis - Assmann, Klamm, Repnik

Tapa mõis - Kuber, Lingert


Rakvere kihelkond:

Karitsa mõis - Nurk, Tivas, Varts


Simuna kihelkond:

Koila mõis - Raus


Väike-Maarja kihelkond:

Porkuni mõis - Graff, Korn, Ravila, Ti(i)tus, Unterwerk

Põdrangu mõis - Mahlberg, Raik

Postitatud: Esmaspäev 29. Juuni 2009, 00:18:06
Postitas Eneli V
Isapoolsed esivanemad:
Johanson - Vändra, Vändra khk.
Murro - Vändra, Vändra khk.
Seldeberg/Sildeberg - Vändra, Vändra khk
Peterson - Vändra, Vändra khk
Kitsing - Vändra, Vändra khk
Takko/Tekko - Vändra, Vändra khk
Komsar - Vänrda, Vändra khk
Feldschmidt/Feldschmid - Käru, Vändra khk
Nass - Käru, Vändra khk
Wollberg - Kädva, Juuru khk
Toirk - Purila, Juuru khk
Johannsohn(Hanssohn,Hanson,Hansso)
Largus

Emapoolsed esivanemad:
Neider - Kudina, Maarja-Magdaleena khk
Kuusik - Kudina, Maarja-Magdaleena
Tõnisson - Kudina, Maarja-Magdaleena khk
Peetso - Kudina, Maarja-Magdaleena khk
Kütt - Kudina, Maarja-Magdaleena khk
Jürgenson - Kudina, Maarja-Magdaleena
Saar - Roela, Palamuse khk
Mandel - Roela, Palamuse khk
Pirn - Tarakvere, Torma khk
Eksi

Postitatud: Kolmapäev 01. Juuli 2009, 21:25:07
Postitas Külli.Esko
Leidsin avagula postitusest Löve mõisast pärit Sumbergid ja proovisin sel teemal ka pm-i saata, aga millegipärast istub see siiani Outboxis ja tundub, et ei taha teele minna...

Ole hea, võta ühendust, sest see mõis ja nimi haakub ka minu esivanematega.

Külli

Postitatud: Kolmapäev 01. Juuli 2009, 21:52:07
Postitas avagula
Sõnum istub outboxis, sest seda polnud veel vaadatud. Nüüd vaatasin ära ;)
Vastan hiljem pisut

Postitatud: Teisipäev 07. Juuli 2009, 08:52:07
Postitas toomas.k
Lisan ka omad esivanemad 5 põlvest.

1. Karl Klementi 1806-1868 Kullamaa
+ Helena Henrietta Laks 1811-1890 Kose
2. Jaan Krämann 1824- Jõgisoo
+ Marri Wesko 1816-1890 Jõgisoo
3. Mart Altmüül 1813 Päri
+ Marie Tobel 1816 Teenuse
4. Jaan Resar 1817-1885 Kullamaa
+ Wio Reining 1814
5. Jaan Pallomann (Palumann) 1805-1887 Loodna ja Palivere
+ Luiste Mari
6. Jüri Taumann 1814 Palivere
+ Ewa Hinrikson 1817 Suure-Kalju
7. Jüri Laurmann Lümandu
+ An
8. Karl Jerwes Lümandu
+ Marri Amermann Haimre
9.Tõnis Marbek 1826 Loodna
+ Marri Linsal 1822 Loodna
10.Willem Urmel 1817-1856 Loodna
+ An Parker 1819
11.Jaan Reinboom 1803-1883 Loodna
+ Käkki Mai 1807-1853 Loodna
12. Hans Huberg 1794-1857 Loodna
+ Luisti Mari 1798-1865
13.Jüri Reinboom 1806 Loodna
+ Matsi Wio 1807 Mõraste
14.Jaan Elmik 1824 Koluvere
+ Liisa 1817
15.Hans Huberg 1825
+ Mina Lander 1822-1895
16.Jaan Kuntsel 1818-1887
+ Wio Elmik 1821-1883 Koluvere

Postitatud: Neljapäev 09. Juuli 2009, 15:31:07
Postitas Tiia K
Minu emapoolsed esivanemad 6-ndas põlvkonnas:
1.Tomas Jürgenson ~1789
Ewa Räbis ~1798
2.Tomas Välli ~1784
Kaddri ~1802
3.Jürri Kittask 1808
Leen
4.Josep Udde 1823
Leen Veskimets 1825
5.Jürri Nõmm ~1785
Marri Kogi 1791
6.Jürri Juhkam 1805
Mai Liivaku 1807
7.Jürri Peets 1811
Marri Treial 1818
8.Peeter Kurs 1824
Marri Reinold 1825
Kõik on kuulunud Kodavere koguduse alla.

Postitatud: Laupäev 18. Juuli 2009, 14:01:07
Postitas a.konsap
Esivanemad

Jaan Lesta Ropka v
+ Ann Tolmats Tähtvere v
Jaan Tabbun Kambja? v
+ Mari Laijus 1842 V-Nõo v
Jaan Kadde 1850 V-Koiola v
+ Liis Puik 1850 V-Koiola? v
Johan Madis Rammo 1833 V-Koiola v
+ Ann Meindrik 1836-1888 V-Koiola? v
Peeter Saeberg Ahja v
+ Mai Lätte Ahja v
Mihkel Siilmand 1850 Veriora? v
+ Ann Sõbrask 1848 Räpina v
Kaarel Kald 1836-1907 U-Vändra
+ Maarja Konsand 1836-1905 Võuküla
Wiido Konsap 1837-1913 Leevaku
+ Liina Zernask 1833-1917 Võuküla

Postitatud: Neljapäev 23. Juuli 2009, 23:59:07
Postitas MartV
a.konsap kirjutas:Esivanemad

--------
Kaarel Kald 1836-1907 U-Vändra
--------
Karl Kald, sünd 19.10.1836 Vändras, Ado Kaldi ja Mai (Kontus) poeg.

Kui pakkusin välja õige isiku, siis võta palun ühendust. Oleksin tema järelpõlvest huvitatud.
terv,
Mart Varvas