Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Otsin andmeid naise kohta kohta Jelena Koltsova 45908205716, elab Valgas, veel 2002 a elas aadressil Kesk tn 20-8 Valga. Viimased andmed, 2004a elukoht Valga Pikk tn 26-23, edasi ei tea. Samuti otsin tema tütreid kes võiksid praegu olla vanuses 23-26a. Jelena Koltsova elas aastatel u 1980 mehega, kellega ka abielus oli Aivars Koltsov elukoht oli 10a tagasi Valga ja aastal 1997 elas uue naisega, kellega samuti kaks tütart, kes olid 1997a vanuses 13-14. Iga juhtlõng on abiks!
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas Assar »

Ekspress Hotline annab
Koltsova Jelena Sillamäe, Majakovski 14, 397 2985
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Ei anna, ammu vaadatud, Valgast ei andnudki minu mäletamist mõõda ja usun, et see Jelena keda otsin, tal polegi telefoni.
Loopmann
Postitusi: 114
Liitunud: Kolmapäev 21. September 2005, 19:33:09
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas Loopmann »

http://www.geni.com/search?names=Jelena+Koltsova" onclick="window.open(this.href);return false;
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Ei andnud mingit tulemust? Kindlasti ei ole ta mingi firmaomanik ega mõni muu tähtis tegelane.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas Assar »

tütreke29 kirjutas:Ei andnud mingit tulemust? Kindlasti ei ole ta mingi firmaomanik ega mõni muu tähtis tegelane.
Kuidas te nii kindel saate selles kõiges olla, et ta pole firmaomanik ega üldse tähtis tegelane, tal pole telefoni ... peab kindlasti ka praegu Valgas elama ...

Kui küsida tohib, kes ta teile on ja mis asjaoludel te teda otsite?
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Pärisema, keda kunagi ka vaatamas käisin, elas sotsmajas, õed olid koolis see aeg ja usun et ta pole kuhugile tõusnud nende aastatega, vana koera ei muuda enam miski. Kaotasin aastaid tagasi aadressi, samuti õdede nimed et kirjutada ega temaga ei olegi eriti asja, tahaksin õdesid tundma õppida, näha. Ma olen nii palju kui võimalik otsinud internetist tema kohta, ei anna midagi , ainult ametlikes teadaannetes, kus tundsin nime, vanuse ja aadressi juures olevate piltide järgi ära maja, kus aastaid kümme ka temaga kokku sain.
Harri.Värs
Postitusi: 268
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 17:34:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas Harri.Värs »

Kui olete veresugulane, siis pöörduge siseministeeriumi poole ja paluge neil kas või Teie kulu ja kirjadega otsitavale isikule teada anda, et teda otsib taga nii ja niisugune isik sel ja teisel põhjusel. Märkige ära kõik Teile teadaolevad andmed temast ning lisage võimaluse korral dokumente (sünnitunnistus vms).
Kõik mured ja teated privasse või e-mailile: harri.vars ät gmail.com
Uurin: Vers, Värs, Värsi, Väärsi, Brecher (Kivinurm), Neljas, Kristal, Dubro(v) (Tammeorg), Põld (Saaremaa, Pilguse), Dubrovkin (juudid Tallinnas)
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

No selle kaudu enam vähem leidsingi üles, eks minu oma viga et kaotsi läksid paberid. Kuid, perekonnaseisuameti arhiivist kunagi öeldi, et nad saavad õdedele päringu saata, et kas nad on nõus oma andmeid avaldama jne, kaldun arvama, et nad ei teagi, et neil vanem õde on. Kui siit keegi ei tea, ega eriti usugi siis viimane samm ongi sinna.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas Assar »

Muideks Facebookis on ka üsna mitu Elena Koltsova nimelist inimest (16 pildiga ja 4 pildita isikut). Pildid on juures ja puha.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Mardo Margumets
Postitusi: 694
Liitunud: Reede 26. August 2005, 00:01:08
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas Mardo Margumets »

Kirjuta SIIT lehelt kellelegi. Ma usun, et nad oskavad aidata.
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Ka see asi on läbi tehtud, mitte ükski ametnik ei tohi anda infot kuna võeti mind lastekodust, isegi mitte siis kui ma on juba täisealine, kui otsisin taga, olin 17a ja kasuema oli nõus, et antakse mulle pärisema andmed too aeg, 1997a. Hiljem tuli välja andmekaisteseadus ja isegi rahvastikuregister ei anna andmeid. Ei ole asutust mida poleks läbi juba helistanud. Saadeti vaid ema-isa nimi ja kõik, isegi mitte sünniaega ega õdede nimesid. Sotstöötaja vaevalt hakkab mulle infot jagama, kui helistan ja küsin Jelena Koltsova andmeid, v telefoni. Kuid, siiski?
annika.malva
Postitusi: 255
Liitunud: Pühapäev 28. Jaanuar 2007, 18:58:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas annika.malva »

meie panime kuulutuse ajalehte ja leidsime otsitava :)
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Tohoh! Tõsiselt ja mida siis ka vastati?
annika.malva
Postitusi: 255
Liitunud: Pühapäev 28. Jaanuar 2007, 18:58:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas annika.malva »

saatsin ka privaatkirja, aga siia ka siis- ühendust võtsid enamasti sugulased, küll lähemad ja veidi kaugemad. Anti teada endast ja sellest, kes nö kadunud. Saime teada endise elukoha ja seal inimesi küsitledes ning tehes järeldusi- leidsime üles. :)
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas passer urbanus »

Kui sa järelepärimist teed, ei pea sa ju nimetama "lastekodu", "lapsendamine" vms. - olen aru saanud, et ametnikud ja ka arhiivitöötajad kangestuvad, kui selliseid märksõnasid kuulevad. Ma ei leia neid seadusetähti nüüd üles, aga kuskilt ma lugesin, et igaühel on õigus oma põlvnemise kohta infot koguda ...
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Ma olen nii hirmus palju neid asju ajanud, et lihtsalt ei jõua enam otsast alata ja 10-neid kõnesid võtma hakata. Küsitakse esimesena, kes nad mulle on ja kui näevadki arhiivist, et näe, lapsendatud, siis seda ka kohe õeldakse.
26Kylli
Postitusi: 42
Liitunud: Neljapäev 29. Aprill 2010, 20:55:04
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas 26Kylli »

tütreke29 kirjutas:Otsin andmeid naise kohta kohta Jelena Koltsova 45908205716, elab Valgas, veel 2002 a elas aadressil Kesk tn 20-8 Valga. ...
Naisterahva nimi võib teadagi aja jooksul muutuda, küll aga ei muutu isikukood, see saab olla ainult ühel isikul sõltumata hilisematest nimemuudatustest.
Kui guugeldada isikukoodiga, siis annab sellise vastuseks http://www.google.ee/webhp?sourceid=nav ... d03d73488a" onclick="window.open(this.href);return false; Seega see Jelena Koltsova on tõenäoliselt nime vahetanud Jelena Kovaljova'ks.

Peale selle veel elektrooniline "Ametlikud Teadaanded" http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1" onclick="window.open(this.href);return false; s.t. Jelena Kovaljova sünd 20.08.1959, on Valgas eluruumi omaniku poolt tagaselja sealt aadressilt välja kirjutatud.
Jelena Kovaljova'sid on Eestis kindlasti hulgim, aga kas Valgas sama sünnikuupäevaga nagu on Jelena Koltsoval on/oli ka veel mõni teine Jelena Kovaljova ?
26Kylli
Postitusi: 42
Liitunud: Neljapäev 29. Aprill 2010, 20:55:04
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas 26Kylli »

26Kylli kirjutas:
tütreke29 kirjutas:Otsin andmeid naise kohta kohta Jelena Koltsova 45908205716, elab Valgas, veel 2002 a elas aadressil Kesk tn 20-8 Valga. ...
Naisterahva nimi võib teadagi aja jooksul muutuda, küll aga ei muutu isikukood, see saab olla ainult ühel isikul sõltumata hilisematest nimemuudatustest.
Kui guugeldada isikukoodiga, siis annab sellise vastuseks http://www.google.ee/webhp?sourceid=nav ... d03d73488a" onclick="window.open(this.href);return false; Seega see Jelena Koltsova on tõenäoliselt nime vahetanud Jelena Kovaljova'ks.

Peale selle veel elektrooniline "Ametlikud Teadaanded" http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1" onclick="window.open(this.href);return false; s.t. Jelena Kovaljova sünd 20.08.1959, on Valgas eluruumi omaniku poolt tagaselja sealt aadressilt välja kirjutatud.
Jelena Kovaljova'sid on Eestis kindlasti hulgim, aga kas Valgas sama sünnikuupäevaga nagu on Jelena Koltsoval on/oli ka veel mõni teine Jelena Kovaljova ?
"Ametlikest Teadaannetest" saab otsida vajalikku inimest niimoodi: jelena% kovaljova, siis annab õige koha
tütreke29
Postitusi: 9
Liitunud: Neljapäev 13. Jaanuar 2011, 17:17:01
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas tütreke29 »

Suur aitäh, isikukood klapib, ta oli abbielus , nüüd pean uurima kas tütred ehk siis õed on kovaljova nime all v endiselt koltsova. Ma ei jõua ära kiruda et üdede nimed meeles pole, vene nimed.
Mardo Margumets
Postitusi: 694
Liitunud: Reede 26. August 2005, 00:01:08
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Jelena Koltsova Valgast, kes teab?

Postitus Postitas Mardo Margumets »

Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”