Kas keegi teab??

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
manny16
Postitusi: 30
Liitunud: Pühapäev 15. Märts 2009, 17:59:03
Asukoht: võiste
Status: Eemal

Kas keegi teab??

Postitus Postitas manny16 »

Mul on teada inimese nimi-Aglaida Karjalainen(neiupõlvenimi Kallas) ja see et ta on sündinud 1928aastal.Tema viimane elukoht oli Tallinnas,Õismäe teel(25 aasta tagune aadress).Äkki on kellelegi selline nimi tuttav? Olen tänulik igasuguse informatsiooni eest!!!
manny
Harri.Värs
Postitusi: 268
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 17:34:01
Status: Eemal

Re: Kas keegi teab??

Postitus Postitas Harri.Värs »

kalmistud.ee nimekirjas teda polnud, seega ehk on veel elus.

Õismäe kuulub halduslikult Haabersti LOV-i alla. Haabersti LOV-i kontaktid leiad siit: http://www.tallinn.ee/haabersti" onclick="window.open(this.href);return false;

Kirjutage neile südantlõhestav kiri, et Teil leiduvad andmed 1985. aastast, kus isik elas Õismäe linnaosas ning palute neil sellele isikule, kui ta endiselt veel selles linnaosas elab, teada anda, et otsite teda taga sel ja sel põhjusel (märkige kindlasti ära, et kas olete sugulane või kuidas olete muul moel seotud) ning lisage kindlasti kirja lõppu, et kui see ei ole juriidiliselt võimalik või põhjustab asutuse tööle põhjendamatult suuri kulutusi, siis sellest kindlasti teada anda. Kui on väga suur soov inimest kindlasti kätte saada, siis natuke raha maksta ei ole vast palju.
Viimati muutis Harri.Värs, Teisipäev 12. Oktoober 2010, 16:55:10, muudetud 1 kord kokku.
Kõik mured ja teated privasse või e-mailile: harri.vars ät gmail.com
Uurin: Vers, Värs, Värsi, Väärsi, Brecher (Kivinurm), Neljas, Kristal, Dubro(v) (Tammeorg), Põld (Saaremaa, Pilguse), Dubrovkin (juudid Tallinnas)
andresa
Postitusi: 83
Liitunud: Teisipäev 13. Juuli 2010, 13:15:07
Status: Eemal

Re: Kas keegi teab??

Postitus Postitas andresa »

Genis on sisestatud:
Aglaida Kallas (1928 - d.)
http://www.geni.com/people/Aglaida-Kall ... 5909941267" onclick="window.open(this.href);return false;
manny16
Postitusi: 30
Liitunud: Pühapäev 15. Märts 2009, 17:59:03
Asukoht: võiste
Status: Eemal

Re: Kas keegi teab??

Postitus Postitas manny16 »

genisse sisestatud nimi on minu enda pandud,aga seda haaberstit proovin,aitäh!!
manny
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”