Isikute nähtavus genis

Arvutiabi
Vasta
Triinah
Postitusi: 6
Liitunud: Teisipäev 29. Jaanuar 2008, 01:47:01
Status: Eemal

Isikute nähtavus genis

Postitus Postitas Triinah »

Kauge sugulane lisas mind tükk aega tagasi genis olevasse sugupuusse. Sugupuu on mulle avatud ning võin seal teha täiendusi ja parandusi. Lisasin terve rea endapoolseid esivanemaid, kuid kui keegi võõras siseneb genisse ning kirjutab otsingusse mõne minu poolt lisatud esivanema nime, siis vastused puuduvad. Olen sätetest paika pannud kõik linnukesed, et vähemalt surnud esivanemad peaksid olema leitavad. Aga ei ole. Samas selle kauge sugulase sisestatud andmed on kõik otsinguga leitavad. Mida teha?
kussu
Postitusi: 106
Liitunud: Esmaspäev 17. November 2008, 14:21:11
Asukoht: Rammu saar
Status: Eemal

Postitus Postitas kussu »

Minu kogemus ütleb, et andemete indekseerimine toimub neil mingi aja taganant. Proovisn ka alguses, peale sisestamist kohe seda isikut otsida, aga ei leidnud. Samas mõne päeva möödudes oli nimi täitsa olemas.

KuSSu
avagula
Postitusi: 560
Liitunud: Teisipäev 15. Aprill 2008, 22:57:04
Status: Eemal

Postitus Postitas avagula »

Andmete indekseerimine on toimunud vähemalt selle aja jooksul, mis mina olen seda kasutanud, pühapäeviti. See on kaunis tülikas, sest enamasti on vaja otsida just sisestatud nimesid.
mer.le
Postitusi: 5
Liitunud: Teisipäev 19. Mai 2009, 19:49:05
Status: Eemal

Postitus Postitas mer.le »

Palun abi Geni kasutajalt - katsetan ka seda programmi, kuna ei osanud veel valida, millist kasutama hakata.. Pusisin ja otsisin küll, aga ei osanud teha puus nähtavaks ka isikute sünniajad? Kas saab üldse?
u.kask
Postitusi: 31
Liitunud: Pühapäev 24. August 2008, 17:41:08
Status: Eemal

Postitus Postitas u.kask »

Minu teada näitab puus ainult meie hulgast lahkunute sünni ja surma aastat kui need on sisestatud täielikult, see tähendab kuupäevaliselt. Kui mõni asi on puudu, siis on aastaarvu ees täht b (sünniaastal) või c (surmaaastal). Täpsemaid andmeid, samuti elavate kohta, näeb ainult vastavate isikute profiili kaartidelt kui need on sisestatud kui on sinna ligipääs. Koostajal muidugi on. Isiku profiilikaart avaneb kui klõpsata puu kastikeses oleval isiku nimel. Profiili lehele saab lisada isiku kohta igasuguseid andmeid. Näidatakse avalikult jah ainult lahkunute sünni ja surma aastaarve.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”