Palun abi.

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
Volli2
Postitusi: 33
Liitunud: Laupäev 28. September 2019, 17:27:09
Status: Eemal

Palun abi.

Postitus Postitas Volli2 »

Tere.Mind huvitab üks pere,kes on pärit Petserimaalt Sagorje külast.Enne 2.maailmasõda oli see Vilo vald.Kas selle elukoha järgi saab teada võimalikud
kirikukogudused,kus nad kirjas on? Tänan.
arkin
Postitusi: 1507
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 22:00:01
Status: Eemal

Re: Palun abi.

Postitus Postitas arkin »

Üldiselt küll. Sagorje külasid oli siiski õige mitu. Suurim Senno vallas. Vilo valda jäid Mitkovitsi-Sagorje ja Petseri-Sagorje. Petseri maakonna kaart http://ais.ra.ee/index.php?tyyp=2&modul ... T-7.1.1199 annab selle piirkonna kogudused Petseri linna. Kaart on välja antud 1920. a paiku, nii et võib kaaluda ka geograafilise läheduse järgi veel Zalesje, Mõla ja Irboska kogudusi.
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Palun abi.

Postitus Postitas mibeko »

Tere,

Kui see küla asus Domkino lähedal, siis ilmus sellel sügisel sealsete külade eestlaste kohta koduuurijatelt raamat. Minul on sellest elektrooniline koopia autorite loaga seda levitada. Kirjutage minule kui soovite saada.
sugulus.sisamaki@gmail.com
Pskovi/Pihkva arhiivis on ka materjale olemas. Mina olen saanud sealt perioodide 1917 - 1939.a koopiaid. Osad on ka saadud Viiburgi arhiivist.
1943.a sakslaste nimekirjad on aga ERA-s
Volli2
Postitusi: 33
Liitunud: Laupäev 28. September 2019, 17:27:09
Status: Eemal

Re: Palun abi.

Postitus Postitas Volli2 »

Tere.Mind huvitab Mitkovitsi Sagorje küla.Kui hakati perekonnanimesid panema,said nad nimeks Sootalo.Väidetavalt langes pereisa vabadussõjas.
Tõenäoliselt on nad kirjas Mõla koguduses,sest teistest kogudustest pole ma midagi leidnud.Laste teadaolevad sünniajad jäävad ajavahemikku
1911-1916.Ainult perepoja Simeoni(Semjoni)sünniaeg on puudu.Vilo valla 1941.a nimekirjas on ta olemas,aga ilma sünniaastata.Mõla koguduses on
täpselt need aastakäigud puudu.Simeon ise langes 2.maailmasõjas.Tänan.
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”