Kes on need Rosenblatid? Kaks fotot

Vasta
Ado
Postitusi: 71
Liitunud: Pühapäev 23. September 2007, 15:15:09
Status: Eemal

Kes on need Rosenblatid? Kaks fotot

Postitus Postitas Ado »

Uurin Rosenblattide suguvõsa. Saarde kihelkond, Jäärja vald.
Esimene minule teadaolev nimi on Rosi Juhhan 1783-1844 ja May (pärit Salisburgist) 1775-1850.

Lapsed:
Kustas Rosenblatt 1810-1900 (Ann, Gothard,Marri, Ewa,Mihkel, Peter, Juhhan, Jürri)
Willem Rosenblatt 1813-1885 (Jaan, Kusta, Andres, Willem)
Andres Rosenblatt 1815-1889 (Willem,Marri, Juhhan, Hans, Mihkel, Kustas, Tio, Leno, Lisa, Jürri, Rein)
Jürri Rosenblatt 1819-1906 Pridrik, Johanna, Lovise, Andres, Jaan, Willem)

Andres Rosenblatti järeltulevad põlved on enamvähem teada.

Tuvastan ka minu jaoks olulistel piltidel olevaid isikuid.
Panen ka kaks pilti äratundmiseks.
Ado

Pilt

Pilt
Sirje Padar
Postitusi: 5
Liitunud: Esmaspäev 05. Detsember 2005, 16:42:12
Status: Eemal

Postitus Postitas Sirje Padar »

Tere
Arvan ära tundvat üht Teie piltidel olevat isikut. See peaks kuuluma Jüri Rosenblati liini, kellega mul endal ka seos on.
Rait Rajalaane
Postitusi: 2
Liitunud: Neljapäev 22. Jaanuar 2009, 00:50:01
Asukoht: Soome
Status: Eemal

Postitus Postitas Rait Rajalaane »

Loodetavasti ei ole mu kiri hiljaks jäänud!Olen ka Rosenblattide suguvõsast-vanaema oli Juuli(eestindas Rajalaane),tema õde Maria(abiellus Johhanes Tammèga),vend Jaan(muutis ka Rajalaane`ks)ja vend Kusti ja Kardi(nii neid kutsuti)!Kõigil on ka lapsed,v.a.Marial!Kahjuks ei mäleta ma vanavanaisa ja ema nimesid,aga Jaani tytar Velma(elab Kilingi-Nõmmes)kindlasti teab!oskaksite veel anda mingit infot meie suguvõsa kohta!?Minu arust oli nende sünnitalu Veeliksel!Ette tänades RaitP.S.Olen ise kaua mõtteid mõlgutanud(kahjuks)sugupuu uurimisest,aga sinna see on jäänud!Olete ette võtnud väga tänuväärse ürituse-jõudu ja tahtejõudu selleks:-)
Rosenblati suguvõsast
Rait Rajalaane
Postitusi: 2
Liitunud: Neljapäev 22. Jaanuar 2009, 00:50:01
Asukoht: Soome
Status: Eemal

Postitus Postitas Rait Rajalaane »

See naine meenutab Juuli Rosenblati ema(minu vanavanaema),aga kahjuks on perekonna säilinud pildid Kilingi-Nõmmes,nii et võin ka eksida.-(
Rosenblati suguvõsast
Urmas/Sillaots
Postitusi: 1
Liitunud: Neljapäev 02. August 2012, 10:19:08
Status: Eemal

Re: Kes on need Rosenblatid? Kaks fotot

Postitus Postitas Urmas/Sillaots »

Olen oma suguvõsaga http://www.Geni.com" onclick="window.open(this.href);return false; lehel, esimene Jaan Rosenblatt 1757-1815. Võimalik et keegi leiab sealt keda otsib.
ave raudmäe
Postitusi: 1
Liitunud: Laupäev 24. August 2019, 23:38:08
Status: Eemal

Re: Kes on need Rosenblatid? Kaks fotot

Postitus Postitas ave raudmäe »

tere

ma uurisin ka oma suguvõsa Koeru kihelkonnast ning minu vana-vana-vanaema minu isa isa poolsest suguvõsast on Rosenblatt.

Minu isa Ülo Raudmäe (enne eestistamist) oli Saksberg - minu isa ema oli Olga Breemraud, kelle ema Juuli Breemraud oli sündides Rosenblatt. Pärit Koerust. Juuli ema oli Madli Rosenblatt, kes sai abielludes sai nimeks Aeltermann.
Birth: December 04, 1844, Udeva m., Koeru khk., Järvamaa
Death: February 20, 1911 (66), Aruküla

Siin veidi lähemalt: Madli Aeltermann (Rosenblatt neiunimega) on :
Daughter of Mart Rosenblatt and Madli Rosenblatt
Wife of Kustas Aeltermann
Mother of Juuli Breemraud (minu vana-vanaema); Mart Aasma ← Aeltermann; Lovisa Tamberg; Johannes Aeltermann; Olga Lindermann and 2 others
Sister of Jaan Rosenblatt; Kai Trepp; Mart Rosenblatt; Andres Rosenblatt; Jula Trepp; and Mari Rosenblatt

Madli Rosenblattí isa ehk minu vana-vana-vanaisa oli Mart Rosenblatt, kes sündis
November 19, 1804, Järvamaa
Death: 1860 (55)
Son of Lauri Hansu Jaani Jaan and Kai Rosenblatt
Husband of Madli Rosenblatt
Father of Jaan Rosenblatt; Kai Trepp; Madli Aeltermann; Mart Rosenblatt; Andres Rosenblatt and 2 others
Brother of Greta Rosenblatt; Tõnno Rosenblatt; Jüri Rosenblatt; Mari Pals; Jaan Rosenblatt; and Kai Rosenblatt
elas Kalluste talus, Norra kõrvalmõis Koeru khk, Järvamaal
Ado
Postitusi: 71
Liitunud: Pühapäev 23. September 2007, 15:15:09
Status: Eemal

Re: Kes on need Rosenblatid? Kaks fotot

Postitus Postitas Ado »

Tere!
Tänan info eest, uurin seda kanti. Eks neid Rosenblatte leidus ka mujal. Tartu kandis oli ka neid palju.
Tervitades Ado Tuuga
Vasta

Mine “Saarde kihelkond”