Otsin Vassili Sepp'a päritolu

Vasta
marika.sootaga
Postitusi: 23
Liitunud: Teisipäev 31. Juuli 2007, 12:00:07
Asukoht: Rakvere
Status: Eemal

Otsin Vassili Sepp'a päritolu

Postitus Postitas marika.sootaga »

Tervitused saarlastele!

Sooviksin teada, kas kellegi sugupuus on isik Vassili Sepp s. 25 mai.1891 Saaremaal? Kahjuks puuduvad andmed, millises kihelkonnas ta sündis ja kes on ta vanemad. Tema pojatütar Ameerikast sooviks rohkem teavet oma vanaisa päritolu kohta. Teab ainult niipalju, et vanaisa tuli mandrile tööle ning lõpuks abiellus Virumaal Väike-Maarja kihelkonnas Marie Wilhelmine Bork'ga kusagil 1926-1927 .a. paiku. Saagas Väike-Maarja meetrikate all nende abielu ma ülesse pole leidnud.
Samuti otsisin Saagast Saaremaal kirjas olevaid Seppasid. Viskasin pilgu ka õigeusklike andmetele, seal samuti Sepp nimelisi kirjas, aga seda isikut ma ei leidnud.
Järsku saab keegi anda vihje, kust edasi otsida.

Tervitustega Virumaalt,
Marika
Kadri102
Postitusi: 364
Liitunud: Neljapäev 08. Jaanuar 2009, 22:07:01
Status: Eemal

Re: Otsin Vassili Sepp'a päritolu

Postitus Postitas Kadri102 »

Pole küll saarlane...
Kuid arvan, et Marie Wilhelmine Bork on abiellunud küll hiljem kui 1927, sest personaalraamatus on tal aastal 1927 sündinud vallaslaps, poeg Erich Saaga EAA.1232.1.248:257?913,2620,4077,250,0 ja kaldun arvama, et Vassili Sepp kuulub õigeusu kiriku alla, sest Marie juures pers.raamatus on mainitud ainult nimi ja ei miskit muud...
Tõenäoliselt, kui ta on Saaremaal sündinud, siis võiks ta asuda ka kuskil siin raamatus Saaga EAA.318.1.515:1 , kuid seda on 700 lehekülge :shock:
Jõudu! Kadri
Leena
Postitusi: 30
Liitunud: Pühapäev 10. September 2006, 17:53:09
Status: Eemal

Re: Otsin Vassili Sepp'a päritolu

Postitus Postitas Leena »

Sepp'ad on minu sugupuus olemas. Kui on sama haru, siis on tegemist Valjala kandi inimestega, pikalt babtistid ja õigeusu raamatutes. Minu vanaema (Marta Sepp, Olevi tr.) sündis Sagaristes, sealt liikusid Valjalga, jööri külla.
http://www.geni.com/family-tree?ref=ph# ... 7677888705
Lisainfoks võib mulle kirjutada ka leenavalend@gmail.com
Bluebyrd22
Postitusi: 3
Liitunud: Reede 16. Detsember 2011, 20:09:12
Status: Eemal

Re: Otsin Vassili Sepp'a päritolu

Postitus Postitas Bluebyrd22 »

Tre!
lugesin siin teie kirja ja äkki oskate mindki aidata. :? Nimelt sooviks rohkem teada oma vanavanaisa kohta.Tema nimi oli Vasili Sepp( sünd.1916-suri 2001.).Ema nimi oli Vassilissa Sepp,isa August Sepp.
Neil olid lapsed Arvi Sepp,Ants Sepp,Anton Sepp,Elve Rand ja Eimar Sepp.Öed-vennad:Leida Ränk,Leo Sepp,Linda Sepp,Väino Sepp,Maimu Sepp,Heimar Sepp ja August Sepp.
Vanavanaisa armastas väga muusikat,valmistas ise kandleid ja mängis ka pulmades ja pidudel.
Kas kellegil on äkki mingisugust infot kus ta vöis ennem elada?
Vasta

Mine “Saaremaa üldküsimused”