Milline vabavarana kasutatav programm on kõige parem oma ...

Arvutiabi
Vasta
Kristy
Postitusi: 280
Liitunud: Esmaspäev 20. November 2006, 14:54:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Milline vabavarana kasutatav programm on kõige parem oma ...

Postitus Postitas Kristy »

sugupuu TÄIELIKUKS väljaprintimiseks? Geni.com nimelt ei sobi, sest sealt ei ole võimalik välja printida KÕIKI sugupuu küljes olevaid inimesi. Mind aga huvitaks,e t kui ma prindin välja oma sugupuu, on seal näha ka vendade - õdede naised(mehed) ja nende lapsed. (proovisin - geni jätab need peitu)

Aitäh
tervitustega
kristy
u.kask
Postitusi: 31
Liitunud: Pühapäev 24. August 2008, 17:41:08
Status: Eemal

Postitus Postitas u.kask »

Kõigepealt vaata kas Geni puu lehe allosas Preferences sakil on Generations to display juures märgitud "Ancestors" ja "Descendants" - All ning "Direct ancestors only" kast on ilusti tühi. Kui need olid korras, kui selline jama juhtus, siis soovitan välja printida mitte enda puud, vaid kõike kaugema teadaoleva esivanema puu. Et Geni prindiks välja kõik ää.öö,õõ ja üü tähed, tuleb printeri settingutest määrata paberi orientatsiooniks "Landscape".
Igatahes mina prindin alati välja kõige kaugema esivanema puu ja alati olen paberile saanud kõik isikud, kellede kohta ma olen kastikesi teinud. Mitte kunagi pole keegi sisestatu välja jäänud.

Edit: praegu vaatasin Genis oma puud ja kui avan enda puu, siis Geni näitab 102 isikut, kui aga avan kõige kaugema esivanema puu, siis Geni näitab, et puus on 129 isikut.
Kristy
Postitusi: 280
Liitunud: Esmaspäev 20. November 2006, 14:54:11
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Kristy »

Aitäh vihje eest.
Homme tööl kohe proovin seda varjanti.

terv
kristy
helmhi
Postitusi: 35
Liitunud: Pühapäev 16. November 2008, 16:28:11
Asukoht: Värska
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas helmhi »

GRAMPS võimaldab oma pluginatega kõikvõimalikke raporteid, grrafilisi ja tekstilisi ja erinevates vormingutes (ka veebilehena). Paraku Windows versioon on nuditud.
Ma olen GRAMPS aegamööda püüdnud eesti keelde ka tõlkida. Kokku on üle 4500 fraasi ja sõna. Umbes kolmandik on tõlgitud.
Kes on huvitatud võin tõlkefaili saata. Ainult Linux versioon.
renee
Postitusi: 1
Liitunud: Laupäev 21. November 2009, 16:41:11
Status: Eemal

Re: Milline vabavarana kasutatav programm on kõige parem oma ...

Postitus Postitas renee »

Tere!
Oleks huvitatud sellest Grampsi eesti tõlke poolikust failist. Muidugi kui see alles.
avagula
Postitusi: 560
Liitunud: Teisipäev 15. Aprill 2008, 22:57:04
Status: Eemal

Re: Milline vabavarana kasutatav programm on kõige parem oma ...

Postitus Postitas avagula »

geni pole muidugi ka programm ja vabavaralisusest on see sama kaugel kui tagument ninast ;)
Ain Vagula
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Milline vabavarana kasutatav programm on kõige parem oma ...

Postitus Postitas Assar »

Kristy kirjutas:sugupuu TÄIELIKUKS väljaprintimiseks? Geni.com nimelt ei sobi, sest sealt ei ole võimalik välja printida KÕIKI sugupuu küljes olevaid inimesi. Mind aga huvitaks,e t kui ma prindin välja oma sugupuu, on seal näha ka vendade - õdede naised(mehed) ja nende lapsed. (proovisin - geni jätab need peitu)
Ahnenblattiga on see kindlasti võimalik
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”