Uuritavad perekonnanimed

Vasta
Johanna Lepp
Postitusi: 31
Liitunud: Reede 21. Detsember 2007, 09:21:12
Status: Eemal

Uuritavad perekonnanimed

Postitus Postitas Johanna Lepp »

(H)Obustkoppel on uuritav nimi.
ylar
Postitusi: 25
Liitunud: Teisipäev 07. November 2006, 19:05:11
Asukoht: Kuressaare, Saaremaa
Status: Eemal

hobustkoppelitest

Postitus Postitas ylar »

tere,

mul ka mõned hobustkoppelid suguvõsas. Kui täpsustad, keda täpsemalt otsid, siis võib-olla saan aidata

t. Ülar
Johanna Lepp
Postitusi: 31
Liitunud: Reede 21. Detsember 2007, 09:21:12
Status: Eemal

Postitus Postitas Johanna Lepp »

Võtan kindlasti ühendust, kui tekib mõni küsimus. Praegu on minu väga ahne idee koguda kokku kõik Hobustkoplid. Hüpotees on seatud nii, et kõik seda nime kandvad inimesed on sugulased. Seda ma hakkasingi endale tõestama. Praeguseks on tekkinud kolm erinavat "punti", kuid loodan, et sügavamale ajalukku kaevudes nad lõpuks siiski ühinevad.
Läbi vaatamata on enamus luterlikust meetrikast, kust ma loodan ühendavad lülid leida. Keeruliseks läheb ilmselt õigeusu ja luterlike eesnimede kokkuviimine.
Olen suhteliselt algaja ka veel, nii et osad seosed on mul sugupuus oletuslikud, mida tuleb veel üle kontrollida.
Kuid kui kokkuvõttes jäävadki erinevad Hobustkoplid, siis pole katki ka midagi, kuivõrd naudin pigem uurimist kui protsessi.

Nüüdseks on enamus Hobustkoplitest koos, puudu on muidugi osa, mida saagas ei ole. Ehk siis aastad 1893-1917.
stael
Postitusi: 5
Liitunud: Reede 17. Oktoober 2008, 21:24:10
Status: Eemal

Postitus Postitas stael »

Tere.
Kas Sa tahad Obbustkoppelite sugupuusse panna ainult seda nime kandvad inimesed?
Minu vanavanaema vanaema oli ka Obbustkoppel.
Kui oled huvitatud vasta. Jään ootama.
Signe
Johanna Lepp
Postitusi: 31
Liitunud: Reede 21. Detsember 2007, 09:21:12
Status: Eemal

Postitus Postitas Johanna Lepp »

Siiani olen kogunud kõikide hingede infot, kes on kuidagi "Hobustkoplitega" seotud või siis täpsemalt Hobustkoplite esiisa Tölbe Paavli järeltulijaid. Seega oleks huvitatud küll lisainfost. Minu meil on johanna.lepp(ät)hot.ee

tänud
Vasta

Mine “Muhu kihelkond”