Hakjala küla

Vasta
malle.jaagola
Postitusi: 10
Liitunud: Pühapäev 21. August 2005, 21:46:08
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Hakjala küla

Postitus Postitas malle.jaagola »

Kas foorumi lugejate seas on kedagi, kes kogub või kellel on fotosid Hakjala küla inimestest enne II maailmasõda? Olen kogunud pulmapilte, laadapilte, lihtsalt seltskonna- või perepilte, Kaarma kiriku leerilaste pilte.
Huvi võivad pakkuda ka lähedalasuvate külade inimeste pildid (Haamse, Endla, Loona jne), kuna omavaheline läbikäimine oli tihe.
Samuti huvitavad Hakjala külakooli, Elme ja Haamse koolide pildid, kus enamus Hakjala inimestest oma kooliteed alustas.
annikaj
Postitusi: 31
Liitunud: Teisipäev 15. November 2005, 17:53:11
Asukoht: Kuressaare
Status: Eemal

Postitus Postitas annikaj »

Minul on pildid 16.05.1937 a ja 27.11.1938 a Kaarma leerilastest. Ei oska küll öelda, kas seal Hakjala inimesi on. Võin saata, kui on soovi - need on arvutisse skänneeritud. :D
malle.jaagola
Postitusi: 10
Liitunud: Pühapäev 21. August 2005, 21:46:08
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Kaarma leeripilt

Postitus Postitas malle.jaagola »

Oleks küll huvi neid pilte näha. Kui suured pildifailid on, kas saab saata tavalisele maili-aadressile või on parem läbi msn'i?

Ette tänades
Malle
Saareprints
Postitusi: 26
Liitunud: Pühapäev 14. Jaanuar 2007, 16:07:01
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Hakjala küla

Postitus Postitas Saareprints »

malle.jaagola kirjutas:Kas foorumi lugejate seas on kedagi, kes kogub või kellel on fotosid Hakjala küla inimestest enne II maailmasõda? Olen kogunud pulmapilte, laadapilte, lihtsalt seltskonna- või perepilte, Kaarma kiriku leerilaste pilte.
Huvi võivad pakkuda ka lähedalasuvate külade inimeste pildid (Haamse, Endla, Loona jne), kuna omavaheline läbikäimine oli tihe.
Mul on paar Kaarma kiriku leeri (ema pildikogu) fotot,
mis olid üleval teiste samalaadsetega koos ka kiriku kodulehel.
Koduleht nüüdseks kuhugi kadunud. Ema Nadežda (s.1932 Haav) pärilt Laadjalast.
Arvan siiski, et minu käes olevad fotod on kahjuks vist veidi peale II. MS.
Vasta

Mine “Kaarma kihelkond”