Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Vasta
ants60
Postitusi: 154
Liitunud: Kolmapäev 16. Märts 2011, 09:31:03
Status: Eemal

Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Postitus Postitas ants60 »

Tere! Soovin teada, kas ja kuidas olen seotud inimestega , kelle perenimi on KOLGA või siis lätipäraselt KOLKA. Mu esivanem oli mu vanaema Ann Kolga, abiellus Johan Mängeliga ja tal olid õed Mari ja Liis ning vend Peeter Kolga.
Miskit otsapidi on kauge sugulusaste inimestega, kelle perekonnanimi on Johanson ja Mädasson.Palun teada anda email aadressil ants60@gmail.com GSM 56134187
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Re: Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Tere Ants.
Tore, et Sa meile seda au osutasid ja foorumiga liitusid, aga palun tee oma teksti suurus normaalseks - me kõik näeme hästi, ...või siis kasutame prille.
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
ants60
Postitusi: 154
Liitunud: Kolmapäev 16. Märts 2011, 09:31:03
Status: Eemal

Re: Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Postitus Postitas ants60 »

Tere kõigile! Palun vastata mulle siis, kui on tõesti midagi öelda.Kui midagi öelda ei ole , siis võib ju ka ütlemata jätta.
HelleMai
Postitusi: 638
Liitunud: Teisipäev 10. November 2009, 02:23:11
Status: Eemal

Re: Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Postitus Postitas HelleMai »

Tere!
Teie küsimus on arusaamatu. Küsite kas ja kuidas te olete seotud perekonnanimega Kolga ja ise vastate, et Teie vanaema oli Ann Kolga. Eks te niimoodi seotud oletegi.
Mida Te siis teada tahate?
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Re: Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Postitus Postitas Uku.Velbri »

ants60 kirjutas:Tere kõigile! Palun vastata mulle siis, kui on tõesti midagi öelda.Kui midagi öelda ei ole , siis võib ju ka ütlemata jätta.
Miks Sa arvad, et võid tulla võõrasse ruumi omi reegleid kehtestama ja seda veel abi otsides. Ma loodan, et siinsed foorumlased ignoreerivad Sind, kuni Sa oma teksti pole parandanud.
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
MartV
Postitusi: 169
Liitunud: Neljapäev 13. Juuli 2006, 13:35:07
Status: Eemal

Re: Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Postitus Postitas MartV »

Kulla kaasfoorumlased. ärge nüüd ikka niipalju sappi ka pritsige! Tegu peab kindlasti olema eaka inimesega, sest Juhan Mängel ja Ann(a) Kolka abiellusid Tarvastu koguduses juba 1900. aastal ning nende 6 mulle teadaolevat last sündisid ajavahemikul 1902-1916. Olen seda suguvõsa seetõttu uurinud, et minu vanavanaema oli Mari Kolka ning suguvõsa on pärit Mõisaküla vallast, mis toonase haldusjaotuse järgi tõepoolest Ruhja kihelkonda jäi. Ants, hoiame ühendust! Kuidas Sa täpselt nendega seotud oled?
Mart Varvas
ants60
Postitusi: 154
Liitunud: Kolmapäev 16. Märts 2011, 09:31:03
Status: Eemal

Re: Soovin teada oma sugulusastet , kelle priinimi on KOLGA

Postitus Postitas ants60 »

Ma olen otseselt nendega seotud nii , et Ann Kolka on mu vanaema ja Juhan Mängel minu vanaisa. Mina olen Hans Mängeli ( Ants Mändmetsa) poeg.Teised on mini tädid-onud.
Vasta

Mine “Tarvastu kihelkond”