uuritavad nimed

Vasta
malle.põldre
Postitusi: 9
Liitunud: Laupäev 20. Jaanuar 2007, 19:20:01
Status: Eemal

uuritavad nimed

Postitus Postitas malle.põldre »

uurin nimesid MÄND, SAUL, REMMELG, TURRO
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tere,

andmebaasis leiduvad kõik loetletud nimed. Mis konkreetselt huvi pakub?

terv,

PR
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tere,

andmebaasis leiduvad kõik loetletud nimed. Mis konkreetselt huvi pakub?

terv,

PR
malle.põldre
Postitusi: 9
Liitunud: Laupäev 20. Jaanuar 2007, 19:20:01
Status: Eemal

Postitus Postitas malle.põldre »

Patrick Rang kirjutas:Tere,

andmebaasis leiduvad kõik loetletud nimed. Mis konkreetselt huvi pakub?

terv,

PR
Kiri e-postis. Aitäh.
Hellin
Postitusi: 28
Liitunud: Teisipäev 10. Juuni 2008, 13:27:06
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Hellin »

Tere, sugulased!
minu vanavanaema neiunimi on Marie Saul. Ta on Harju küla Kreet ja Peet Sauli tütar. Peet Sauli (sündis 1848) vanemad on Liisu ja MIhkel Saul.

Toomas Remmelg ja Mihkel Mänd on minu vana-vana-vana-vana-vanemad. Toomas Remmelga tütar Aet (sündis 1824) ja Mihkel Remmelga poeg Peet (sündis 1822) said oma abielust tütar Ingeli (1846-1887) , kes on siis minu vana-vana-vanaema.
Ja eesnimetatud Marie Saul abiellus Ingli poja Mihkeliga. Mariel ja MIhklil on väga palju järeltulijaid.

parimate tervitustega
Hellin
Hellin
Postitusi: 28
Liitunud: Teisipäev 10. Juuni 2008, 13:27:06
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

samal teemal

Postitus Postitas Hellin »

unustasin õhinaga lisamata, et oleksin huvitatud muidugi teada saamast kui kaugele te olete Remmelgate, Mändide ja Saulide sugupuuga jõudnud ajas tagasi..

tervitades
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tervitused,

ega tegelikult sa senistel andmetel mu sugulane vist polegi, aga see ei takista andmete vahetust ja jagamist :)

Mul leidub andmeid sind huvitavate perenimede osas ennekõike vanema aja kohta (mõnel puhul kuni meetrikate alguseni, ehk siis ca 1710-11, mõnel puhul pisut vähem), uuem kipub olema hõredam.

Hetkel on mul hirmus kiire aeg ja ma hea meelega tegeleksin nende küsimustega alles järgmine nädal - aga oluline on, et kontakt on tekkinud!

Terv,

PR
Hellin
Postitusi: 28
Liitunud: Teisipäev 10. Juuni 2008, 13:27:06
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas Hellin »

Tere hommikust,
oi kui tore! Mul on just see varasem osa puudu... Kindlamad andmed on nendeni, kes peale 1800 sündinud. Varasematest ainult mõned nimed.

Mulle sobib hästi järgmisel nädalal või isegi kuul.. peaasi, et andmed saaksin. Varasemad raamatud on mulle lugemiseks liiga rasked ja ma pole tahtnud panna kirja infot, milles ma 100% kindel pole.

Olen uurinud üle 2 aasta ja see on olnud väga-väga põnev. Kaasaarvatud Hiiumaa külastamine ja isegi mitmete tähtsate haudade leidmine.
Palun mulle kirjutada otse meilile Helin.Nigul@hansa.ee, siis saadan need andmed, mis mul on olemas.. ehk siis saab täiendada.

Tänu ja tervitustega,
Hellin
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tere,

proovin nädalavahetusel midagi valmis nikerdada ja siis ka sulle meili peale saata.

Terv,

PR
Merle Sedrik
Postitusi: 1
Liitunud: Reede 01. Veebruar 2008, 11:32:02
Asukoht: Hiiumaa
Status: Eemal

Postitus Postitas Merle Sedrik »

Hellin kirjutas:Tere, sugulased!
minu vanavanaema neiunimi on Marie Saul. Ta on Harju küla Kreet ja Peet Sauli tütar. Peet Sauli (sündis 1848) vanemad on Liisu ja MIhkel Saul.

Toomas Remmelg ja Mihkel Mänd on minu vana-vana-vana-vana-vanemad. Toomas Remmelga tütar Aet (sündis 1824) ja Mihkel Remmelga poeg Peet (sündis 1822) said oma abielust tütar Ingeli (1846-1887) , kes on siis minu vana-vana-vanaema.
Ja eesnimetatud Marie Saul abiellus Ingli poja Mihkeliga. Mariel ja MIhklil on väga palju järeltulijaid.

parimate tervitustega
Hellin
Tere kõigile!
Minu esiisa on Mihkel Mänd (1848-1938), kes on eelpool mainitud Ingeli (1846-1887) vend, vanemateks Peet Mänd (1822-1870) ja Aet (Remmelg) Mänd (1824-1910). Mihkli poeg Priidu Mänd (1879-1940) oli minu vana-vanaisa.
Lisaks olen huvitatud nimedest Kelder, Sedrik, Nõmmerga, Peterson.

Tervitades Merle
viki
Postitusi: 3
Liitunud: Kolmapäev 09. Juuli 2008, 22:00:07
Status: Eemal

Postitus Postitas viki »

tere,

sain näha sugupuuuuringut "Remmelg". Ootamatult avastasime ka meie pere esivaemad (Hans REMMELG) sealt ja hulganisti teisi Kabuna ja Külama küla inimesi, kelle järglased praegugi elavad nendes külades. Nii et kui see paber kaasa võtta ja need talud suvel läbi jalutada saab suguvõsauuring kõvasti täiendust ;-)

Lisaks küsiks kas kellegil infot selliste nimede kohta: Kivi, Luup, Vaht
Patrick Rang
Postitusi: 514
Liitunud: Kolmapäev 11. Jaanuar 2006, 22:06:01
Status: Eemal

Postitus Postitas Patrick Rang »

Tere,

on andmeid kõikide loetletud (Kivi, Luup, Vaht) perede osas.

Mis sind konkreetselt huvitab?

Terv,

PR
viki
Postitusi: 3
Liitunud: Kolmapäev 09. Juuli 2008, 22:00:07
Status: Eemal

Postitus Postitas viki »

Otsitavad oleks abielupaari Leena Kivi ja Peeter Luup esivanemad. Huvitab just sugupuu vanem osa Peeter Luubi vanemad jne. Leena Kivist teada et ta vanemad Liisu(perenime ei tea) ja Peet Kivi.

Theodor Veskise vanemad olid Liisu Vaht ja Juhan Veskis( temast arenev sugupuu osa on Remmelg nimelises sugupuuuuringus juba olemas)
Huvitaks Liisu Vaht vanemad jne
Minu andmed pärinevad vanema sugulase jutust nii et aastaarve ma ei tea kahjuks.

Nimetatud isikud on meie pere otsesed esivanemad.
Vasta

Mine “Emmaste kihelkond”