Turismifoto - kus pildistatud?

Soovite tuvastada isikuid, kohti, aega vms. Viited pildialbumitele.
Vasta
erkkizzz
Status: Eemal

Turismifoto - kus pildistatud?

Postitus Postitas erkkizzz » Pühapäev 27. Märts 2011, 13:48:03

Oskab keegi öelda, kus see foto võiks tehtud olla? Kliima poolest kasvavad seal ka palmid ja aaloed. Arhitektuuri poolest võimalik, et jääb Musta mere kanti. Sada google piltidega lehte juba läbi kammitud, kuid edutult. Lõvidega võitlemiseks olevat piisavalt tugev olnud näiteks Simson.......
Pilt
Samast kandist veel paar fotot
Pilt
Pilt

maiasmokk

Re: Turismifoto - kus pildistatud?

Postitus Postitas maiasmokk » Esmaspäev 28. Märts 2011, 10:58:03

Ma pakuks Heraklest, nui ripub puusa peal. Kahjuks Google'ist ei leia midagi. Proovisin erinevaid ingliskeelseid kombinatsioone - Hercules, Heracles, lion, fountain ja monument aga ei näkanud.

Sander

Postitus Postitas Sander » Neljapäev 31. Märts 2011, 22:28:03

maiasmokk kirjutas:Ma pakuks Heraklest, nui ripub puusa peal. Kahjuks Google'ist ei leia midagi. Proovisin erinevaid ingliskeelseid kombinatsioone - Hercules, Heracles, lion, fountain ja monument aga ei näkanud.
Proovi parem venekeelseid, mulle tundub, et tegemist on mingi Musta mere äärse kohaga, kus olen viibinud, aga võin ka eksida. Ega see esimesl pildil Sotši raudteejaam ole? Sotšis on väga palju purskkaevusid, see pildil olev küll tuttav ei ole, aga sellegipoolest võiks Heraklese ja Nemea lõviga õnne proovida.
Sõnad, mida võiksid venekeelses otsingus kasutada
Сочи, фонтан, Геракл või Геркулес, лев, Немея

erkkizzz

Postitus Postitas erkkizzz » Esmaspäev 24. September 2012, 13:24:09

Elu on näidanud, et lõpuks tuleb vajalik info ikka ise kätte, täiesti juhuslikult, sealt kust oodata ei oskaks.

Kohaks siis Tskaltubo, Georgia :) Omal ajal populaarne sanatoorium vms, kuulus oma mineraalveeallikate poolest
http://www.panoramio.com/photo/49023756" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Vasta

Mine “Vanad fotod”