Safari brauser.

Arvutiabi
Vasta
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Safari brauser.

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Kas keegi meie patsiga poistest on lähemalt suhelnud Safariga :
http://www.apple.com/safari/" onclick="window.open(this.href);return false;
Laadisin selle alla ja leidsin ta olevat üpriski huvipakkuva. Toksid üleval vasakul oleva hammasratta peale ja avanevast aknast valid, customize toolbar'i alt, sobivad tööriistad, näit. suur "A" on väga mõistlik. Kui lähed näit' kirikuraamatusse ja litsud seda "A"-d, siis lehekülg suureneb ja antud valik jääb kehtima, kuni see muudetakse, st. suurendus toimib ilma, et oleks vaja Saaga suurendusklaasi kasutada. Proovige, mulle meeldib :D .

PS. Mul ei kandnud allalaadimisel bookmarke ja sisselogimiseks vajalikke salasõnu üle, oskab ehk keegi aidata?
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
u.kask
Postitusi: 31
Liitunud: Pühapäev 24. August 2008, 17:41:08
Status: Eemal

Re: Safari brauser.

Postitus Postitas u.kask »

Iah, mitu aastat olen seda aeg-ajalt sisse pannud, kunagi oli ta tõelselt kiire brauser. Versioon 3 oli, edasi topiti tilu-lilusid täis. Eks ta mäkimeeste loogika maailma jaoks ole rohkem loodud, kuigi ka see maailm kasutab Tulirebast. Minul leidis ta kasutamist mäkimaailmas idiskile sisenemisel (ju see tundis "omad" ära, hiljem keeldus ka seda tegemast, tuli utiliit leida Akendele). Niipalju kui ma seda viiendat versiooni surkisin, leiab ta Internet Exploreri järjehoidjad üles. Teistest ei tea ta arvatavasti tuhkagi???
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”