Kas on mõnda...

Arvutiabi
Vasta
kirsi83
Postitusi: 60
Liitunud: Pühapäev 25. Oktoober 2009, 14:24:10
Asukoht: UK
Status: Eemal

Kas on mõnda...

Postitus Postitas kirsi83 »

lihtsat programmi, mis oleks sarnane programmiga Simple Family Tree? Ainus viga sellel on et tabelisse ei saa pilte lisada, saab lisada ainult lingi, vaatamiseks tuleb klikkida nuppu 'View photo'. Olen ringi vaadanud ka katsetanud erinevaid, aga enamikel programmidel on liiga palju igasugu lisajubinaid mis natuke närvidele käivad.
MiliaM
Postitusi: 14
Liitunud: Teisipäev 02. Detsember 2008, 06:32:12
Asukoht: Tabasalu
Status: Eemal

Re: Kas on mõnda...

Postitus Postitas MiliaM »

geni.com on vääga mugav minuarust.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Kas on mõnda...

Postitus Postitas Assar »

Ahnenblatti saab ka pilte lisada ja kui isiku kohta pilt on olemas, saad seda vaadata ka iga kord kui sa selle inimese välja valid.
Lisaks võimalus vaadata kõiki faili lisatud pilte.
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Re: Kas on mõnda...

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Legacy muidugi. Lihtne pilti arvutist otsida ja lubab ka väljatrükis seda pruukida (ma muidugi arvan, et eks see üks hall laik seal väljatrükis on - aga peaks proovima).
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Re: Kas on mõnda...

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Eile, kui ma allusin provokatsioonile, ja Legacy'sse pilte tirima hakkasin, juhtus kummaline lugu. Ühe silmaga vanaema pilti kangutades, teisega telekast huvitavat uudisnuppu jälgides, tekkisid pildid kõikide sugulaste juurde, kelles Picasa äratundmisele oli jõudnud :D . Ega ma täpselt ei tea, millist nuppu ma seal litsusin, aga oma kohad võtsid nad Legacys korrektselt sisse :D . Tundub, et Legacy lõi, minu käest küsimata, käed Picasaga ja tiris pildid hulgi üle :wink: .
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Kas on mõnda...

Postitus Postitas Assar »

Uku.Velbri kirjutas:Eile, kui ma allusin provokatsioonile, ja Legacy'sse pilte tirima hakkasin, juhtus kummaline lugu. Ühe silmaga vanaema pilti kangutades, teisega telekast huvitavat uudisnuppu jälgides, tekkisid pildid kõikide sugulaste juurde, kelles Picasa äratundmisele oli jõudnud :D . Ega ma täpselt ei tea, millist nuppu ma seal litsusin, aga oma kohad võtsid nad Legacys korrektselt sisse :D . Tundub, et Legacy lõi, minu käest küsimata, käed Picasaga ja tiris pildid hulgi üle :wink: .
No mul vist pole mõtet selle kohta midagi öeldagi, mida sa minult oodata ei oskaks :lol:
Ilmselt oli siis uudis liiga põnev, või muidu ...
aga see teeks minu küll ettevaatlikuks, kui mingid suvalised programmid minu arvutis leivad ühte kappi paneksid ja omamoodi kopereeruma hakkaksid. Milleks siis sind peetakse?
Seekord läks sul õnneks, aga järgmine kord ära nii kindel ole ... :!:
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Uku.Velbri
Postitusi: 1105
Liitunud: Laupäev 15. September 2007, 17:43:09
Asukoht: Tallinn, Nõmme. Esipõlved - Ellamaa, Vastse-Antsla, Vana-Kuuste, Restu, Juuru, Mustjõe.
Status: Eemal

Re: Kas on mõnda...

Postitus Postitas Uku.Velbri »

Assar kirjutas:

aga see teeks minu küll ettevaatlikuks, kui mingid suvalised programmid minu arvutis leivad ühte kappi paneksid ja omamoodi kopereeruma hakkaksid. Milleks siis sind peetakse?
Ainuke põhjus, miks mind seal peetakse, on see, et ma õigete valikute peale litsuks, aga sekord läks nii. Sa ehk lihtsalt kade Legacy peale :wink: .
Assar kirjutas:Seekord läks sul õnneks, aga järgmine kord ära nii kindel ole ... :!:
Ma tänan Teid, Hr. Pedagoog, ilma Teie, ilmselgelt hariva soovituseta, oleks mul ilmselt juba pahandused käes :D .
Tervitades,
Uku
Traaditu köne 56 48 43 78.
______________________________
Exitus opes excusare potest,
dum sit aliquid ad finem excusandum.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”