Sugupuu programmi

Arvutiabi
Vasta
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Sugupuu programmi

Postitus Postitas janelys »

Kas on olemas mõnda sugupuu koostamise programmi, mis oleks oma arvutis kasutades tasuta (olenemata inimeste ja piltide arvust programmis) või ühekordse välja ostmisega kasutatav?
Ühesõnaga programmi, mis ei vajaks pidevat finantseerimist serverisse üles laadimise tõttu vaid millest saaksin vajadusel teha väljavõtteid pdf failidesse ja ise koostada vastavate piltide põhjal omale sobiva internetilehe tulevikus.
maidu.leever
Postitusi: 676
Liitunud: Kolmapäev 20. Juuli 2005, 12:05:07
Asukoht: Pärnumaa (Läänemaa)
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas maidu.leever »

Mõnede genealoogiaprogrammide võrdlused http://www.gensoftreviews.com/
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Postitus Postitas janelys »

Tänan Maidu. See lehekülg sisaldab tõesti hulgaliselt uuritavat materjali. Ma ei teadnudki, et neid programme nii palju olemas on. Oskaks ainult nende seast selle õige valida, mis toetaks nii eesti keelt, millesse oleks võimalik MyHeritagest oma andmeid ümber tõsta ja mis ei vajaks pidevaid väljaminekuid. Kuna esialgu olen rohkem huvitatud oma sugupuu iseseisvast uurimisest ja kirja panekust ning alles siis, kui midagi reaalselt enda poolt tehtud on teistega võrdlemisest ja internetti üles panekust, siis seetõttu ei tahakski kogu aeg maksta raha millegi eest, mis mul veel korralikult valmiski pole. Samas aga on ju hea, kui on programm, mis võrdleb teistes programmides ära toodud isikuid, minu omadega ja otsib kattuvusi.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”