myheritage

Arvutiabi
Vasta
kypa
Postitusi: 11
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 14:34:01
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

myheritage

Postitus Postitas kypa »

Kas keegi teist kasutab ka seda?
mul sugupuu aktiveeritud netti (myheritage.com) aga seal näitab ainult nende inimeste andmeid kes on surnud, aga need kes elavad nende kohal info et privaatne. olen seda uurinud, aga ei leia kohta, et kas saab avalikuks teha info ka nende kohta kes hetkel elavad.
Tänud!
siirite
Postitusi: 147
Liitunud: Pühapäev 28. September 2008, 10:00:09
Asukoht: Tartu
Status: Eemal

Postitus Postitas siirite »

Ärge unustage andmekaitset! Kas KÕIK elavad sugulased on nõus oma andmete avaldamisega?
http://www.isik.ee/andmekaitse.html
kypa
Postitusi: 11
Liitunud: Esmaspäev 19. Jaanuar 2009, 14:34:01
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Postitus Postitas kypa »

ma ei usu et kellelgi oma eesnime avaldamise vastu midagi on, kuid otseselt küsinud ma ka ei ole
arvo.barbo
Postitusi: 52
Liitunud: Laupäev 17. Jaanuar 2009, 22:50:01
Status: Eemal

Postitus Postitas arvo.barbo »

kypa kirjutas:ma ei usu et kellelgi oma eesnime avaldamise vastu midagi on, kuid otseselt küsinud ma ka ei ole
Loe õpetus läbi! Ja pane reõhku privaatsusaele ning paha ei teeks ka küsimine.

arvo.
MiliaM
Postitusi: 14
Liitunud: Teisipäev 02. Detsember 2008, 06:32:12
Asukoht: Tabasalu
Status: Eemal

Postitus Postitas MiliaM »

Mina ehmatasin poolsurnuks kui see süsteem seal juhuslikult kogu mu 600 inimeset veebi üles pani. Ma ei saanud hästi aru, et ta nii avalikuks asja teeb. Õnnes võeti maha kah kui ma foorumist vastava avalduse tegin. Ja lõpetasin Heritage-ga kohe ka kogu töö ära - jama minuarust.
urmash
Postitusi: 50
Liitunud: Neljapäev 06. Detsember 2007, 14:56:12
Kontakt:
Status: Eemal

MyHeritage

Postitus Postitas urmash »

MyHeritage mulle meeldib :)

Saab määrata ka vaid nii näitab ainult perenimesid. Mul eesti keelne MyHeritage 3.0 (olen sellega väga rahul) Menüü - Avaldamine - Avaldamise Seadistused - Blokeeri Avaldamine või soovi korral Keerulisemad Seadistused - Ainult Allpool valitud inimesed ...
sh. saab määrata ka millist infot elavate/surnute kohta üldse avaldatakse.

Sugupuu mahavõtmiseks võib ka ise minna (ingliskeelsele) kodulehele www.myheritage.com ja seal kustutada.

Ise kasutan avaldamiseks www.geni.com ja seda meeldivas koostöös elavate sugulastega.

Programeerija kogemus ütleb et "Viga" on tavaliselt tooli ja klaviatuuri vahel. Programmid ise ei tee midagi, neile annab käsud inimene.
UrmasH:

Erk, Paat
Ulvi Lepplaan
Postitusi: 29
Liitunud: Laupäev 17. Jaanuar 2009, 22:41:01
Asukoht: Harjumaa, juured Saaremaal ja Muhus
Status: Eemal

Postitus Postitas Ulvi Lepplaan »

Olen samuti MyHeritage kasutaja ja seni mingeid probleeme tekkinud ei ole. Julgen teistelegi soovitada, mugav ja selge.
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Postitus Postitas janelys »

Minagi My Heritage'ga üldiselt väga rahul.
Ainukeseks probleemiks see, et üle 500 inimesega sugupuu hoidmine internetis on tasuline, kui õigesti olen aru saanud. Mul üle 2000 isiku sisestatud ning pole julgenud sellele arvutile, kus andmed sees on, internetti taha ühendada, et ehk hakkavad raha küsima. Samas tahaks skeemi sugulastele, kes andmeid minuga jaganud, oma plaani ju näidata. Kas keegi teab, kas saab kuidagi plaani osadeks jagada ja osaliseltki üles internetti laadida?
Kas keegi kasutab ka tasulist varianti sellsest programmist? Kui jah, siis kuidas rahul olete?
janelys
Postitusi: 584
Liitunud: Teisipäev 21. Aprill 2009, 09:40:04
Asukoht: Kadrina
Status: Eemal

Postitus Postitas janelys »

Kas keegi kasutab tasulist MyHeritage varianti? Palju see maksab ja kuidas rahul olete?
Tundub (kahjuks pole mu inglise keele mõistmine kõige parem), et pean tänase kirja põhjal oma sugupuu tasuliseks tegema kui soovin MyHeritage'ga jätkata. Hetkel mul sisestatud internetivarianti 491isikut. Mitte internetiga ühendatud arvutisse aga ligi 2200, seega, et see ka internetti tõmmata, pean vist tasuliseks asja tegema. Või olen asjast valesti aru saanud?
Kas keegi on oma andmeid mõnda teise programmi ringi "tõstnud"? Kuidas on õnnestunud? Kas MyHeritage'l on mingi kohe välja ostetav programmi variant ka olemas, või pean tõesti hakkama siis iga aasta välja käima mingi, minu jaoks (kui õigesti aru olen saanud), kopsaka summa?
Kas MyHeritage võimaldab sisestada ka üle 2500 isiku? Palju see sel juhul maksab aastas?
Kas keegi teab, kas saab kuidagi oma suure "plaani" osadeks jagada ja osade kaupa üles internetti laadida?

Tänane kiri MyHeritage'lt:
We wanted to let you know about upcoming changes in the Basic (free) subscription plans on MyHeritage. These changes affect your following Basic family sites:
'Balder Web Site' which has 491 people in 2 family trees.

As of August 1 2009, Basic family sites will have a higher storage quota of 250 MB (instead of 100MB today) and a lower family tree capacity of 250 people (instead of 500 today).

What does this mean?
If you've been using your family site to share photos, videos and documents with your family, this is great news for you: you'll have more than double the storage for free.
If you've built your tree online, imported a GEDCOM online or published it from Family Tree Builder to your site, and the total size of its trees is above 250 people, your site will exceed the capacity of the Basic plan and you will need a Premium subscription. We are making these changes to adjust to the decreasing cost of storage on one hand, and the increasing costs of maintaining large free family trees on the other.

Special discount
From now until midnight of July 31 2009, you can purchase a Premium subscription at a 35% discount. To take advantage of this offer click the link(s) below:
Upgrade site 'Balder Web Site' to Premium at special price

What does a Premium subscription provide?
A Premium subscription will give your family site a much larger family tree capacity of 2500 people, increased storage of 500 MB for photos and documents, a Premium badge next to your name on the site, priority support, no advertising, and coming up soon: Smart Matching with collaboration. Plus all Premium features of the Family Tree Builder software (all-in-one charts, Smart Match merge, Smart Research results, publishing documents and videos) and all Premium features of upcoming versions of Family Tree Builder, such as interactive maps.

Have more questions about the changes?
Reply to this email and our friendly support team will be happy to answer any questions you may have.

We hope you will choose to support us, and help us improve the products and services that we provide to you and to our entire user community.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”