www.geni.com

Arvutiabi
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

peale muutmist viskab sellesse kohta, kelle puud parasjagu vaatasid - sellest ülesaamiseks, kui oled mingis teises kohas puu peal, siis vajuta keskse isiku kastis "tree" peale - siis ta näitab puud selle inimese suhtes.

kogu puud ei ole võimalik korraga kuvada - tegemist ei ole ju puu, vaid võsaga. proovi joonistada, saad aru.
sõltub ka seadetest "Preferences" alt - kui palju eellasi ja järglasi korraga näha tahad.
Sander
Postitusi: 80
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 20:02:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Sander »

passer urbanus kirjutas:peale muutmist viskab sellesse kohta, kelle puud parasjagu vaatasid - sellest ülesaamiseks, kui oled mingis teises kohas puu peal, siis vajuta keskse isiku kastis "tree" peale - siis ta näitab puud selle inimese suhtes.
Näitab küll, aga pärast üksiku muudatuse tegemist viiakse ikka algusse, minu enda nime juurde. Vahel on kogunenud just mõne kindla isiku puu kohta palju uut informatsiooni ja tahaks selle korraga sisestada, ilma et peaksin seda iga salvestamise järel mööda suurt puud jälle taga otsima
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

noo siis sa ju vaatadki oma puud ja kuhu mujale ta oskab minna, kui sinna.

kui oled navigeerinud soovitava isikuni, siis kuva tema puu - vajuta tema nime all olevale "tree" nupule, siis peale salvestamist oled samas kohas.
Sander
Postitusi: 80
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 20:02:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Sander »

passer urbanus kirjutas:noo siis sa ju vaatadki oma puud ja kuhu mujale ta oskab minna, kui sinna.

kui oled navigeerinud soovitava isikuni, siis kuva tema puu - vajuta tema nime all olevale "tree" nupule, siis peale salvestamist oled samas kohas.
Nii ma teengi, aga ei ole ju samas kohas tagasi - kuigi kuvan näiteks Mardi puu, satun enamsti tagasi suure puu algusse. Vahel harva olen tagasi soovitud kohas, seepärast ma ei saagi sellest aru, et asi ei toimi alati üht moodi.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

üks võimalus on veel - puu all "Preferences" -> open profiles in new window

kui see on linnutatud, siis profiil avaneb uuel tabil, puu jääb sellisesse vaatese, nagu parasjagu oli
Sander
Postitusi: 80
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 20:02:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Sander »

See on tõesti võimalus. Leidsin sealtsamast sugupuu alt veel ühe asja, mis varem kahe silma vahele jäi - go to, mis võimaldab kiiresti nimesid leida.
hurma.jyrgenson
Postitusi: 124
Liitunud: Teisipäev 12. August 2008, 18:55:08
Asukoht: Kuusalu
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas hurma.jyrgenson »

Ei hakanud uut teemat arendama, lisa siia mõned kogemused gedcomi, GenoPro ja Geniga.

Kui olin oma gedcom faili Genisse laadinud, siis avastasin palju puudusi:

GenoPros olid eesnimi ja teised eesnimed koos kujul A B > Genisse jõudis Eesnimi A Teine nimi B.
Kui liit eesnimi oli kujul A-B, siis jäi eesnimi A-B ja teine eesnimi oli tühi. Perekonna nimi jõudisilusati kohale, aga oh õudust – neiupõlve nime asemel oli perekonna nimi nii naistel kui meestel.
Sünniaeg, sünnikoht jõudsid kohale, surmaaeg samuti olemas, surma koht ja –põhjus, matmise aeg ja koht mitte. Kõik üle jäänud andmed ei jõudnud Genisse: abielu aeg ja koht, leeri aeg- ja koht, lingid, allikad, ametid jms.

See tähendab, et kõik isikud tuleb uuesti avada ja üle kontrollida. Meestel on nüüd kõikidel neiupõlve nimi. Et sellest lahti saada, tuleb mees esmalt naiseks muuta, nimi kustutada ja tagasi muuta.

Gedcomi laadimisel arvasin, et olen kaval ja ei tee endale teist meili aadressi, kasutasin venna oma, ja kui rumal minust, tegin ka nii nagu tema oleks laadinud kõik ~3000 sugulast. Ja siis hakkas üks jama pihta- inimesed, kes tahtsid sugupuuga ühineda saatsid meili Urmasele. Selleks, et ühineda tuli logida Genist välja vennana sisse, uuesti välja ja ise sisse.
Vaatan, et mõned on veel mugavamalt teinud, sisestanud mõne suguvõsa haru olles ise omaenda esivanem, vist selleks, et mitte liiga palju korduvaid isikuid laadida.
Nüüd ei saanud ju panna üheks isikuks mind ja venda lihtsalt ühinedes, ei taha ju vennanaisega abielus olla. :roll: Kui vennal naist ei oleks, siis oleks olnud lihtsam, oleks ühendanud ja venna lihtsalt uuesti lisanud.

Tegin siis järgnevalt:
1.Lisasin Ellenile uue abikaasa Urmas UUS
2.Suhete alt määrasin laste vanemateks Ellen & Urmas UUS
3.Lisasin Urmas UUS – le vanemad
4.Ühendasin vanemad samadeks isikuteks
5.Tühistasin suhete alt Elleni & Urmas GENI kasutaja abielu
6.Ühendasin Urmas GENI kasutaja ja Hurma GENI kasutaja üheks isikuks ja kustutasin Urmase meili aadressi.

Pilt

Loodan, et kellelgi on ka minu kritseldusest kasu.
:)
Tank puu
maidu.leever
Postitusi: 676
Liitunud: Kolmapäev 20. Juuli 2005, 12:05:07
Asukoht: Pärnumaa (Läänemaa)
Kontakt:
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas maidu.leever »

hurma.jyrgenson kirjutas:... Meestel on nüüd kõikidel neiupõlve nimi....
Ega sellest otseselt midagi hullu ei ole. Tean üsna mitut meest kes on abielludes võtnud naise perekonnanime.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

maidu.leever kirjutas:
hurma.jyrgenson kirjutas:... Meestel on nüüd kõikidel neiupõlve nimi....
Ega sellest otseselt midagi hullu ei ole. Tean üsna mitut meest kes on abielludes võtnud naise perekonnanime.

kusjuures nii ongi, säädusega lausa lubatud ju ...aga ega geni seda teha ei lase - meeste neiupõlvenimed (muhahaha) on ju peidus - et neid välja meelitada, tuleb mees naiseks teha - siis saab kätte.

sama, nagu mormoonide proged ei luba sugulastel abielluda - mis sest, et nii on juhtunud, aga ära märkida ei luba ...
hurma.jyrgenson
Postitusi: 124
Liitunud: Teisipäev 12. August 2008, 18:55:08
Asukoht: Kuusalu
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas hurma.jyrgenson »

:)
Neiupõlvenimi tuleb Genis nähtavale siis, kui mehe perekonnanimi ära muuta.
Tank puu
anu.jarv
Postitusi: 251
Liitunud: Kolmapäev 12. Juuli 2006, 18:03:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas anu.jarv »

Toksisin oma otsesed esivanemad ka Geni-sse, aga üks asi, mis mulle üldse ei meeldi, on see, et asukohad (nii sünni- kui surmakohad) on kas teadmata või siis sellised, mis tänapäeval on, koos postiindekisga :(. Kas näiteks valda, mid kunagi asus ühes Võrumaa kihelkonnas ei saa tõesti Võrumaa alla panna, tänapäeval näiteks Põlvamaa. Sama probleem kunagiste Tallinna nn linnakihelkondadega, Viimsi ja Iru olemas, aga Nehatut ja Väod mitte.
Samuti annab nii Tallinnas ja Tartus abiellumise kohaks valida ainult linna, aga mitte konkreetset kirikut, sama ka matmiskohtadega.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

klõpsa lahti "edit location details" ja sisesta asukoht ainult esimesele reale - ma sisestan näiteks "Kaagjärve, Karula".
nõnnaviisi saab sisestada, mida tahad (teised read peavad olema tühjad).
geni püüab identifitseerida tegeliku tänapäevast asukohta, aga see mootor hästi ei tööta - "Kaagjärve, Karula" asendab ta "Valgamaaga" - halvemalt juhul "Estonia"ga ...

"about me" tekstiväljale saad lisada ka viida saaga allikale - abiks endale ja teistele tulevikuks.
anu.jarv
Postitusi: 251
Liitunud: Kolmapäev 12. Juuli 2006, 18:03:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas anu.jarv »

Tänud, pean ainult oma ligi 150 esivanemat, kelle eile sisestasin nüüd üle vaatama.
anu.jarv
Postitusi: 251
Liitunud: Kolmapäev 12. Juuli 2006, 18:03:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas anu.jarv »

Tekkis selline probleem, üritasin lisada oma vanavana...onu lapsi, onu ise sisestatud teise inimese poolt (kuidas ta mulle antud liini pidi sugulane on, ei ole aru saanudki, kuigi küsisin). Lapsed märgib geni kõik elavateks, kuigi ise samal ajal teatab, et nad on üle 125 aasta vanad, aga surnuks ei lase märkida ja surmadaatumi kustutab ka iga kord ära. Vanim lastest on sündinud 1793, nii et praegu oleks siis juba üle 200 aastane.
Kas see inimene, kes mu vanavana..onu sisestas, on mingid settingud nii pannud või saaksin ise kuidagi asja muuta? "koostööd" me temaga teeme, vähemalt oli ta nõus profiilid mergema.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

kõlab bugina. iseennast ei saa surnuks märkida (ma olen mõned korrad teinud võltskonto - vanima leitu - ja sealt alla tulnud ...).
geni on hiljuti paar korda uuenenud, ehk on mingi konflikt geni rakenduse ja sinu cache'i vahel. proovi välja logida, brauseri cache puhastada.
kui see ka ei aita, siis pead geni help'i (ja/või Henn Sarve) poole pöörduma. viimane ongi kõige lihtsam. niikuinii teed temaga juba koostööd ...
evelyn
Postitusi: 180
Liitunud: Esmaspäev 27. Aprill 2009, 13:22:04
Asukoht: Märjamaa
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas evelyn »

Ka mul on täna sarnane probleem, kuigi alles eile sain ilusasti juurde lisatud. Vahepeal pole nagu mingeid settinguid muutnud:(
Uurin nimesid: Gold (Pööravere), Jõulo (Lellapere), Leinberg (Valtu), Hermanson
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

geni avalikus foorumis käib ka samateemaline jutt - ilmselt mingi laiem probleem. paar päeva tagasi oli geni paduaeglane, küllap käis mingi korrastamine ja mingi asi läks vihuti ehk ...
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

geni avalikust foorumist info Henn Sarvelt:

> Genis on tehniline viga - 200 aasta tagused isikud lähevad sisestamisel ja muutmisel automaatselt elavateks ja muuta ei saa.
>
> Palun kannatust ja arusaamist - ma loodan, et nad homseks teevad korda.
>
> Tervitades
> Henn
frossi
Postitusi: 4
Liitunud: Teisipäev 06. Aprill 2010, 22:27:04
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas frossi »

Tere,
olen suure lollusega maha saanud ja oma suguvõsa loonud genisse. Nüüd, eriti pärast selle ülipopiks muutumist eestlaste hulgas ja mitmekümneid requeste nii koostööks kui ühendamiseks, tahaks oma puu kuhugi turvalisse kohta panna. Eriti pärast seda, kui geni tegi kõik vanemad profiilid avalikuks. Kuna olen loonud üle 1000 profiili oleks parim lahendus nende ümbertõstmine, mitte ümbersisestamine. Kas on olemas mõnd programmi, kus see võimalik oleks? On kellelgi mingeid muid andmebaasi võimalusi välja pakkuda? Iseenesest mulle geni algeline lihtsus väga sobis. Teiste programmidega pole üldse kokku puutunud - isegi mitte näinud pole.
Sander
Postitusi: 80
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 20:02:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas Sander »

frossi kirjutas:Kuna olen loonud üle 1000 profiili oleks parim lahendus nende ümbertõstmine, mitte ümbersisestamine. Kas on olemas mõnd programmi, kus see võimalik oleks?.
Kõigepealt peaks genist eksportima GEDCOM faili, seal on kogu sisestatud puu sees. GEDCOMi leiab geni.com avalehe alt servast. Kui sellel klikkida, jõuame GEDCOM Export for ..... lehele, kust tavakasutaja saab valida näiteks "Export Blood Relatives". Pro kasutaja saab samast "Export Forest, including connected inlaw trees (requires Geni Pro account) A Forest export may take several days to complete. Tip: You can export a GEDCOM file for any profile where you have permission to view the family tree."
Kui olete sealt sobiva valitud, tuleb mõne aja pärast meilile faili asukoha link, kust saab siis gedcomi oma arvutisse salvestada. Millise programmiga seda nüüd avada, on maitseasi, ehk mõni kogenum oskab sobivaimat soovitada, mina kasutan tasuta MyHeritage Family Tree Builder, mis näitas mu puud päris kenasti, vigu ei ole veel märganud. Programmi saab siit http://www.myheritage.com/family-tree-builder" onclick="window.open(this.href);return false;
Aeg-ajalt on kasulik gedcom ka siis arvutisse salvestada, kui ei plaani seda mõne teise programmiga avada, kes teab, mis geniga võib juhtuda ja oledki oma 1000-nimelisest suguvõsast ilma.
anu.jarv
Postitusi: 251
Liitunud: Kolmapäev 12. Juuli 2006, 18:03:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas anu.jarv »

frossi kirjutas:Tere,
olen suure lollusega maha saanud ja oma suguvõsa loonud genisse. Nüüd, eriti pärast selle ülipopiks muutumist eestlaste hulgas ja mitmekümneid requeste nii koostööks kui ühendamiseks, tahaks oma puu kuhugi turvalisse kohta panna. Eriti pärast seda, kui geni tegi kõik vanemad profiilid avalikuks. Kuna olen loonud üle 1000 profiili oleks parim lahendus nende ümbertõstmine, mitte ümbersisestamine. Kas on olemas mõnd programmi, kus see võimalik oleks? On kellelgi mingeid muid andmebaasi võimalusi välja pakkuda? Iseenesest mulle geni algeline lihtsus väga sobis. Teiste programmidega pole üldse kokku puutunud - isegi mitte näinud pole.
Mulle jääb üsna arusaamatuks, kuidas Geni need vanemad profiilid avalikustas? Endal küll selliseid vana...onusid, kes on sisestatud mõne muu inimese poolt, oleme puud ühendanud, aga mina näen ikka ainult eesnime esitähte ja perekonnanime, sünniaastaks umbes 1800?
Tegelikult soovitaks siis näiteks BK-d, andmed kõik ilusasti enda arvutis, puu isegi ülevaatlikum kui Genis, st ei peida mingeid harusid + märgi alla ja keegi piiluma ka ei pääse.
frossi
Postitusi: 4
Liitunud: Teisipäev 06. Aprill 2010, 22:27:04
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas frossi »

anu.jarv kirjutas: Mulle jääb üsna arusaamatuks, kuidas Geni need vanemad profiilid avalikustas? Endal küll selliseid vana...onusid, kes on sisestatud mõne muu inimese poolt, oleme puud ühendanud, aga mina näen ikka ainult eesnime esitähte ja perekonnanime, sünniaastaks umbes 1800?
Geni muutis mul kõik privaatsed profiilid (sünniaastad u 1820. aastad ja tagasi), avalikeks. Teavitus saadeti kirja teel. Kopin siia ühe väikse lõigu sellest:
Because your more distant ancestors have many descendants, there are probably other Geni users also related to these profiles. In order to enable greater collaboration on these profiles, they have become public profiles. Public profiles can be viewed by anyone, and will be included in our public search index. However, only your collaborators will be able to edit them.

Olin kindel, et see on nende üleüldine poliitika.
Samas olin alguses ka kindel, et geni on tore koht sugupuu tegemiseks ja hea töövahend (mh on mul seal üleval ka "musta materjali", mida ma lõpuni kontrollida pole jõudnud).
frossi
Postitusi: 4
Liitunud: Teisipäev 06. Aprill 2010, 22:27:04
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas frossi »

Sander kirjutas:
frossi kirjutas:Kuna olen loonud üle 1000 profiili oleks parim lahendus nende ümbertõstmine, mitte ümbersisestamine. Kas on olemas mõnd programmi, kus see võimalik oleks?.
Kõigepealt peaks genist eksportima GEDCOM faili, seal on kogu sisestatud puu sees. GEDCOMi leiab geni.com avalehe alt servast. Kui sellel klikkida, jõuame GEDCOM Export for ..... lehele, kust tavakasutaja saab valida näiteks "Export Blood Relatives". Pro kasutaja saab samast "Export Forest, including connected inlaw trees (requires Geni Pro account) A Forest export may take several days to complete. Tip: You can export a GEDCOM file for any profile where you have permission to view the family tree."
Kui olete sealt sobiva valitud, tuleb mõne aja pärast meilile faili asukoha link, kust saab siis gedcomi oma arvutisse salvestada. Millise programmiga seda nüüd avada, on maitseasi, ehk mõni kogenum oskab sobivaimat soovitada, mina kasutan tasuta MyHeritage Family Tree Builder, mis näitas mu puud päris kenasti, vigu ei ole veel märganud. Programmi saab siit http://www.myheritage.com/family-tree-builder" onclick="window.open(this.href);return false;
Aeg-ajalt on kasulik gedcom ka siis arvutisse salvestada, kui ei plaani seda mõne teise programmiga avada, kes teab, mis geniga võib juhtuda ja oledki oma 1000-nimelisest suguvõsast ilma.
Tänan põhjaliku juhatuse eest. Hakkan katsetama. Aga hirm on küll juba selle geni ees ja nimede pärast. Eks ma oleks pidanud turvalisemale variandile varem mõtlema hakkama, aga hoog oli sees ja Saaga tundus tol hetkel olulisem kui turvaline arvutiprogramm.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

geni viimase aja muudatuste kohta võid lugeda arutelusid (maakeeli):

http://www.geni.com/discussions/6000000008381077461" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.geni.com/discussions/6000000008393990551" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.geni.com/discussions/6000000008256521703" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.geni.com/discussions/6000000007136378205" onclick="window.open(this.href);return false;

lisaks geni enda foorumist (ingliskeeli):

http://forum.geni.com/topic.php?id=62401" onclick="window.open(this.href);return false;


nagu selgub, oli mõte hea, viidi ellu väikeste viperustega, mida nüüd jõudumööda korrastatakse.

privaatse, teistega ühendamatu ja ainult omaks tarbeks tehtava sugupuu jaoks on oluliselt paremaid kohti, kui Geni, et mitte öelda, et Geni selleks ei sobigi.
anu.jarv
Postitusi: 251
Liitunud: Kolmapäev 12. Juuli 2006, 18:03:07
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas anu.jarv »

Lugesin kõik need linkidel antud aruelud läbi, nii palju kui viitsisin.
Kas on mingit lihtsalt meetodit, kuidas saaks oma esivanemad avalikuks märkida (mitte privaatseks nii 6-7 põlve ja koos nendega ka nende õed-vennad). Muutsin kõik esivanemate profiilid avalikeks, mis leidsin, kummaline, et "relatives" loetelus pakutakse ainult minu abikaasa sugulasi, aga enda omad tuleb puust ükshaaval üles otsida ja linnukesed kasti teha.Tõenäoliselt ka mu enda puu selline, et isegi sugulased ja koostööpartnerid näevad ainult eesnime esitähte ja perekonnanime. Ja üsna tüütu on kogu aeg mingeid maile saata, et see on küll ka minu esivanem, aga profiil on privaatne.
Hetkel tundub, et kõige lihtsam oleks haakida kõik kaugemad sugulased lahti ja teha ainult enda sugupuu enda kogutud andmetest, kuigi Geni mõte oli vist just erinevate puuharude ühendamises (või siis pöörduda tagasi enda arvutis oleva BK juurde, mida keegi teine ei näe ja mida teen ainult enda jaoks :(
Täna ootas mind Genis ees tõeline üllatus, nüüd on minu jaoks lukus ka mu vanaisa vanavanemad ja vanaisa õed-vennad (mis polnud minu vaid ühe kaugema sugulase sisestatud) :(
Gedcomi pole vist ka mõtet teha, kui kõik andmed lukus või privaatsed.
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

kiire avalikustamine käib niiviisi, et manad ette sobiva loetelu (relatives -> show advanced controls - vasemale ilmub paan, millel igasugu valikud, sealt sätid nii, et tuleb sobiv list) - loetelu paremas tulbas on nüüd muuhulgas ka "Make this profile public" - sellele pressides avalikustad profiili.

selle sugulasega, kes sinu eellased on sisestanud, oleks mõtet sõbraks ja kollaboraatoriks hakata - põhjendatud oleks ka Family Group.

gedcomist tõepoolest enam abi ei ole.
HETTY.JUURIK
Postitusi: 21
Liitunud: Neljapäev 20. Märts 2008, 14:51:03
Asukoht: Järvamaa
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas HETTY.JUURIK »

Tere kõigile!!

Lugesin siin teie arutelu, aga oma probleemile lahendust ei leidnud.
Ma ei saa enam oma puud vaadata. Igale poole laseb, aga puusse ei lase lööb ette sellise jutu:

firefox.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience

If you were in the middle of something, the infotmation you were working on might be lost


Please tell Microsoft about this problem
We have created an error report that you can send to us. We will treat this report as confidential and anonymous

To see what data this error report contains, click here.

Loodan et kirjutasin ikka õigesti kõik.
Ja et ma ei ole ingliskeeles üldse kodus, siis ei saa ma aru mitte midagi. Oskajad on ka kaugel.

Ise ma puusse sissekandeid ei tee, seda teeb tütar.
Kas keegi oleks nii kena ja selgitaks mulle veidi milles probleem. Nii on see juba umbes kuu aega olnud.

Tänan abilisi!
Elu ongi probleemide jaoks, kui pole probleeme, pole ka elu.
jussK
Postitusi: 1035
Liitunud: Kolmapäev 03. Märts 2010, 12:40:03
Asukoht: Tre Fin
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas jussK »

firefox.exe has encountered a problem and needs to close.
Firefox jookseb kokku, põhjusi võib mitmeid olla, firefox ise, Adobe flash player...igaljuhul viga on sul arvutis...
Proovi Internet Exploreriga (või mõne muu browseriga), kui töötab siis viga firefoxis kui ei siis ilmselt Adobeflash player...
Installi Adobe flash player üle (või uuenda kui vana versioon on), saab siit: http://www.adobe.com/products/flashplayer/" onclick="window.open(this.href);return false;

Võib muidugist ka mõni browserile külge poogitud "toolbar" või muu lisa seda teha, ka mõni arvutis olev pahalane võib sellega hakkama saada...
passer urbanus
Postitusi: 939
Liitunud: Neljapäev 30. Juuli 2009, 16:07:07
Asukoht: Tallinn
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas passer urbanus »

cache tasuks ka ära puhastada (siis genist väljalogituna) - peale uuendusi on suhteliselt ootuspärane, et vanad küpsised, kui mingil põhjusel ei saa üle kirjutada, ei saa uue rakendusega hakkama.
HETTY.JUURIK
Postitusi: 21
Liitunud: Neljapäev 20. Märts 2008, 14:51:03
Asukoht: Järvamaa
Status: Eemal

Re: www.geni.com

Postitus Postitas HETTY.JUURIK »

Tänud!
Proovin teie soovituste järgi talitada.
Elu ongi probleemide jaoks, kui pole probleeme, pole ka elu.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”